Zwiastun Żółtodzioby

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Żółtodzioby

3.67 Filmy podobne do Żółtodzioby
3 głosów

Half Baked

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 1998

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Thurgood, Scarface, Brian i Kenny to czterej dwudziestolatkowie, którzy życiowe sukcesy mają jeszcze przed sobą. Nie są bynajmniej przebojowymi yuppies, prowadzą jednak bujne życie towarzyskie i mają głowę do bardzo ryzykownych interesów. Gdy zostaje aresztowany ich przyjaciel, robią wszystko, by wyciągnąć go z opałów. Tym bardziej, gdy jest on oskarżony o spowodowanie śmierci policjanta. Będąc na haju Kenny częstuje policyjnego konia kiepskiej jakości jadłem. Po niefortunnym posiłku zwierzę zdycha. Mimo swych czystych intencji, chłopak zostaje oskarżony o zabicie konia-gliny, w dodatku diabetyka. Gdy w więzieniu cierpi katusze, z pomocą przychodzą przyjaciele. Muszą zebrać 100 000 $, aby Kenny mógł wyjść za kaucją. Zadanie nie jest proste, tym bardziej dla młodych ludzi, którym nie w głowie wielkie biznesy. Nie poddają się jednak nawet wtedy, gdy okazuje się, że jedyny sposób na zdobycie sumy to handel... skradzioną z rządowego laboratorium marihuaną.

0 Filmy podobne do Super zioło
Super zioło

How High

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Super gwiazdy hip hopu i rapu – Method Man i Redman wcielają się w dwóch studentów, których życie pełne jest zaskakujących i zabawnych odlotów. Silas (Method Man) i Jamal (Redman) wiodą beztroski żywot sprowadzający się do dwóch rzeczy – bycia na haju i wyrywania panienek. Jedyną niedogodnością jest szkoła. Kiedy jednak w ręce Silasa wpadają nasiona super zioła wszystko się zmienia – dostają świetne stopnie, wykazują się nieprzeciętną wiedzą i zdolnościami i, ku zdziwieniu wszystkich, trafiają do Harvardu. Tam ich luzacki styl i zwyczaje powodują prawdziwy chaos. Do czasu... Po roku zioło niespodziewanie usycha. Teraz Silas i Jamal muszą trzeźwo spojrzeć na świat. Wielki odlot się skończył, zaczęły się schody!

-1 Filmy podobne do Piątek
Piątek

Friday

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 1995

Opis filmu: Craiga Jonesa (Ice Qube) poznajemy gdy w piątek rano traci prace. Młody czarnoskóry wraca więc do domu by pobyczyć się na werandzie domu... Wkrótce odwiedza go notorycznie palący trawkę i mający zatargi z jej handlarzami - przyjaciel Smokey. Razem palą marihuane i rozmawiają na niewyszukane tematy... aż do momenty gdy nawiedza ich miejscowy zabijaka Deebo - lecz to dopiero początek kłopotów.

Znasz podobny film do Żółtodzioby? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)