Zwiastun Zabójcza broń 4

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Zabójcza broń 4

5.00 Filmy podobne do Zabójcza broń 4
2 głosów

Lethal Weapon 4

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 1998

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Przed parą niezwykle sympatycznych policjantów staje zadanie rozwiązania sprawy, w którą zamieszani są imigranci z Azji zajmujący się nielegalnym przemytem. Ślad prowadzi do człowieka, którego przed osiągnięciem celu nie powstrzyma żadna zbrodnia...

1 Filmy podobne do Szklana pułapka
Szklana pułapka

Die Hard

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 1988

Opis filmu: Policjant John McClane leci do Nowego Jorku do Los Angeles, aby zabrać stamtąd swą bardzo zapracowaną żonę Holly i spędzić wspólnie Boże Narodzenie. Przyjeżdżając na miejsce, staje oko w oko z grupą terrorystów: gangsterzy opanowali wieżowiec koncernu, w którym pracuje również Holly. Przestępcy chcą zrabować ze skarbca 60 mln dolarów. Działając niemal sam, John ratuje nie tylko życie zakładników, ale również pieniądze przed przechwyceniem ich przez terrorystów.

Filmy podobne do Zabójcza broń
Zabójcza broń

Lethal Weapon

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 1987

Opis filmu: Główny bohater fimu, Martin Riggs, to weteran wojny w Wietnamie o zszarganych nerwach. Po śmierci żony chodzą mu po głowie myśli o samobójstwie. Dla jego dobra, jego przełożeni przydzielają mu służbę u boku Rogera Murtaugha, przykładnego, ustatkowanego policjanta, któremu już blisko do emerytury. Riggs jest kompletnym przeciwieństwem tego drugiego. Jak ci dwaj gliniarze mają razem współpracować, kiedy Martin przepisy ma w głębokim poważaniu, nie dba o siebie i na każdym kroku spogląda śmierci w oczy, a Roger ściśle przestrzega kodeksu i myśli tylko o dniach dzielących go od emerytury?

Filmy podobne do Zabójcza broń 2
Zabójcza broń 2

Lethal Weapon 2

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 1989

Opis filmu: Para diametralnie różniących się od siebie charakterami policjantów zostaje tym razem wmieszana w wojną narkotykową południowoafrykańskich dyplomatów. Czy uda im się ochronić koronnego świadka oskarżenia?

Filmy podobne do Zabójcza broń 3
Zabójcza broń 3

Lethal Weapon 3

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 1992

Opis filmu: Martin Riggs i Roger Murtaugh znów razem jako - sympatyczna para doborowych gliniarzy. Dołącza do nich okropnie namolny, ale niezastąpiony Leo Getz, a serce samotnego Riggsa zaczyna szybciej bić dla niezwykle atrakcyjnej pani detektyw.

Komentarze (0)