Zwiastun Wyrolowani

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Wyrolowani

3.50 Filmy podobne do Wyrolowani
2 głosów

Role Models

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2008

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Bohaterami komedii Role Models są Danny i Wheeler, sprzedawcy napoju energetycznego. Gdy doprowadzają do wypadku ciężarówki, którą jeżdżą, otrzymują ultimatum: areszt albo praca społeczna. Zdesperowani decydują się na udział w programie opieki nad dziećmi.

0 Filmy podobne do Supersamiec
Supersamiec

Superbad

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Historia dwóch społecznie nieprzystosowanych nastolatków. Kiedyś byli nierozłączni, obecnie uczą się w różnych szkołach średnich i są zmuszeni do tego by samodzielnie zmierzyć się ze swoimi problemami. Chłopców różni w zasadzie wszystko: Evan to słodki, bystry i niesmiały młody człowiek. Z kolei Seth jest aroganckim i nieprzewidywalnym osiemnastolatkiem, którego myśli krążą nieustannie wokół płci przeciwnej. Obaj podejmują nieudane próby nawiązania pierwszych kontaktów z dziewczynami. Aż pewnej nocy udaje im się osiągnąć wymarzony cel.

-1 Filmy podobne do Zła kobieta
Zła kobieta

Bad Teacher

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest nauczycielką, której nie zależy. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko. Pije, pali i marzy tylko o tym, żeby jak najszybciej rzucić tę robotę. Porzucona przez narzeczonego, rozpoczyna intrygę, której celem jest uwiedzenia przystojnego i bogatego Scotta (Justin Timberlake). O jego względy musi jednak walczyć z energiczną Amy (Lucy Punch) jednocześnie odrzucając uporczywe zaloty nauczyciela wychowania fizycznego (Jason Segel). Knowania Elizabeth i ich nieoczekiwane konsekwencje zszokują jej uczniów, współpracowników, a co więcej nawet ją samą.

-1 Filmy podobne do Polowanie na druhny
Polowanie na druhny

Wedding Crashers

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Najbardziej zakręcona impreza roku! Kierując się kodeksem weselnych podrywaczy John Beckwith i Jeremy Grey są w stanie wkręcić się na każde wesele i zdobyć serce każdej druhny. Jednak na największej imprezie weselnej roku John łamie zasady i zakochuje się w córce Sekretarza Skarbu USA. Konsekwencje okażą się zbyt zwariowane nawet dla tak zawodowych imprezowiczów!

Znasz podobny film do Wyrolowani? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)