Zwiastun Wygrane marzenia

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Wygrane marzenia

2.75 Filmy podobne do Wygrane marzenia
4 głosów

Coyote Ugly

Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2000

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Dwudziestojednoletnią Violet Sanford natura obdarzyła aksamitnym głosem. Dziewczyna marzy o karierze autorki piosenek, mieszka jednak z ojcem, Billem, w prowincjonalnym miasteczku w New Jersey i zarabia na życie jako kelnerka w pizzerii. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, by postawiła na swoim i wbrew radzie ojca i najlepszej przyjaciółki, Glorii rzuca pracę i wyrusza do Nowego Jorku.

2 Filmy podobne do Burleska
Burleska

Burlesque

Gatunek: Melodramat, Musical

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem, decyduje się na ucieczkę od codziennych trudów i niepewnej przyszłości i podąża za swoimi marzeniami do Los Angeles. Po serii niepowodzeń, Ali natyka się przypadkiem na The Burlesque Lounge, majestatyczny, ale podupadający teatr, wystawiający rewię. Ali pokonuje drogę od baru na scenę. Jej spektakularny głos przywraca The Burlesque Lounge jego dawną świetność

1 Filmy podobne do Dziewczyny z drużyny
Dziewczyny z drużyny

Bring It On

Gatunek: Komedia, Sportowy

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Torrance Shipman spełnia swoje marzenia, i zostaje liderką zespołu Toro tuż przed krajowym finałem konkursu cheerleaderek. Rywalizacja między zespołami jest niesamowicie duża i kosztuje wiele pracy. Nie obejdzie się jednak również także bez rozczarowań.

1 Filmy podobne do Step Up
Step Up

Step Up - Taniec zmysłów

Gatunek: Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.

1 Filmy podobne do Dirty Dancing
Dirty Dancing

Dirty Dancing

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 1987

Opis filmu: Młoda dziewczyna spędza wakacje wraz z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. To właśnie tutaj poznaje przystojnego instruktora tańca Johnego. Między młodymi ludźmi rodzi się uczucie. Film okraszony muzyką, która w 1988 roku zdobyła Oskara i Złoty Glob.

0 Filmy podobne do Chicago
Chicago

Chicago

Gatunek: Kryminał, Musical

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Dwie kobiety zabijają swoich kochanków. Dzięki przedstawieniu ich w odpowiednim świetle przez pewnego prawnika, niewiasty stają się sławne... Opowieść o seksie, morderstwie, zazdrości i jazzie. Historia ponętnej, wodewilowej piosenkarki Roxie Hart, która osadzona w więzieniu za zabójstwo swojego kochanka, stanie się obiektem podziwu, dzięki nieocenionej pomocy niezbyt uczciwego prawnika..

0 Filmy podobne do Moulin Rouge
Moulin Rouge

Moulin Rouge

Gatunek: Melodramat, Musical

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Ukazana we współczesnej konwencji, olśniewająca wizualnie opowieść o miłości ubogiego poety i pięknej kurtyzany z najsłynniejszego kabaretu Paryża przełomu wieków. Ilustrację muzyczną stanowią m.in. piosenki Madonny i Beatlesów.

Znasz podobny film do Wygrane marzenia? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)