Zwiastun Wciąż ją kocham

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Wciąż ją kocham

4.47 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
98 głosów

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.

83 Filmy podobne do Szkoła uczuć
Szkoła uczuć

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

63 Filmy podobne do Szczęściarz
Szczęściarz

The Lucky One

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna.Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth, poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście. Film The Lucky One oparty jest na motywach bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa Szczęściarz.

50 Filmy podobne do Ostatnia piosenka
Ostatnia piosenka

The Last Song

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Ostatnia piosenka to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów.

48 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?

39 Filmy podobne do Trzy metry nad niebem
Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi jest spokojną studentką, Hache jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.

29 Filmy podobne do Listy do Julii
Listy do Julii

Listy do Julii

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Sophie) i Victor wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie – mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało interesuje się romantyczną historią miasta i zaniedbuje narzeczoną. Sophie dla zabicia czasu postanawia przyłączyć się do wolontariuszek, odpowiadających na listy z pytaniami o miłość przysyłane na adres domu Julii Kapuletti. Znajduje list z 1957 roku i postanawia na niego odpowiedzieć, odnaleźć autorkę listu i pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. We wspólnej podróży po skąpanych w słońcu, urokliwych okolicach Werony Sophie i Claire towarzyszy przystojny wnuk autorki listu - Charlie. Czy pomagając odnaleźć utracone uczucie sprzed lat Sophie znajdzie też swoją prawdziwą miłość ?

16 Filmy podobne do P.S. Kocham cię
P.S. Kocham cię

P.S. I Love You

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Gerry i Holly są młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie małżeństwem. Mimo tego że żyją dość skromnie to jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia jest dziecko. Ich piękne plany pękają jednak jak bańka mydlana w wyniku tragicznej, niespodziewanej śmierci Gerrego. Pasmo cierpień zostaje przerwane, gdy Holly ku swojemu zdziwieniu znajduje w skrzynce list podpisany ręką Gerrego. Okazuje się że jest to dopiero pierwszy, spośród dwunastu przychodzących regularnie co miesiąc listów zawierających zadania dla Holly. Zadanie Pierwsze; kupić szałową kieckę na disco. Tak oto rozpoczyna się dla Holly droga do ukojenia i rok przygód, od nocy karaoke z przyjaciółmi, po podróż do Irlandii starannie zaplanowanych i opisanych przez Gerrego przed jego śmiercią w listach z dopiskiem P.S. I love you..

12 Filmy podobne do Miłość bez końca
Miłość bez końca

Endless Love

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Jade i David zakochują się w sobie podczas niezapomnianego lata. Ich uczucie natrafia na wiele problemów, w tym opór ze strony rodziców dziewczyny.

8 Filmy podobne do List w butelce
List w butelce

Message in a Bottle

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Pogrążony w żałobie wdowiec Garret Blake zarabia na życie budowaniem łodzi. To, czy uda mu się odbudować własne życie pozostaje znakiem zapytania do czasu, gdy do osady, w kórej mieszka, przybywa samotna dziennikarka Theresa.

6 Filmy podobne do Słodki listopad
Słodki listopad

Sweet November

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Remake filmu z 1968 roku o tym samym tytule. Historia nowojorskiego biznesmena, który zakochuje się w dziewczynie, co miesiąc zmieniającej kochanków. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z nierozwiązanymi do tej pory problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie nie chce poddać się uczuciom.

2 Filmy podobne do Najdłuższa podróż
Najdłuższa podróż

The Longest Ride

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Romantyczna opowieść o nastoletniej studentce, która wiąże się z mężczyzną-kowbojem z zupełnie innego świata. Jest to film o pięknej miłości oraz poświęceniu dla uczucia.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

2 Filmy podobne do I że cię nie opuszczę
I że cię nie opuszczę

Vow

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żona głownego bohatera w wyniku wypadku traci pamięć. Leo robi wszystko aby jego żona ponownie się w nim zakochała.


Podobieństwo dodane przez: niki245

1 Filmy podobne do Zostań, jeśli kochasz
Zostań, jeśli kochasz

If I Stay

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Główną bohaterką filmu jest Mia Hall (Chloe Grace Moretz) bardzo utalentowana, ale nieśmiała dziewczyna, która musi podjąć wybór, który zadecyduje o jej dalszym życiu. Chciałaby podążać za swoimi muzycznymi marzeniami, ale musiałaby wyprowadzić się z domu i porzucić swoją wielką miłość. Sytuacja zmienia się, gdy za sprawą pewnego wydarzenia Mia zostaje zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią i staje przed wyborem strony, po której zostanie.


Podobieństwo dodane przez: earlysmile

1 Filmy podobne do Romans na dwie noce
Romans na dwie noce

Two Night Stand

Gatunek: komedia romantyczna

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Dwójka nieznajomych umawia się na wspólną noc, niestety śnieżyca sprawia, że muszą spędzić ze sobą jeszcze jedną.


Podobieństwo dodane przez: earlysmile

1 Filmy podobne do Jeden dzień
Jeden dzień

One Day

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Emma i Dexter aby utrzymać swoją znajomość postanawiają się spotykać co roku tego samego dnia.


Podobieństwo dodane przez: earlysmile

0 Filmy podobne do Pearl Harbor
Pearl Harbor

Pearl Harbor

Gatunek: Melodramat, Wojenny

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Dwaj młodzi piloci, Rafe McCawley i Danny Walker są sobie bliscy niczym rodzeni bracia. Razem się wychowywali, razem uczyli się latać pilotując samoloty opylające pola, teraz obaj służą w lotnictwie wojskowym.


Podobieństwo dodane przez: inusia146

-1 Filmy podobne do Śmierć superbohatera
Śmierć superbohatera

Death of a Superhero

Gatunek: Dramat, Animacja

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Donald jest chory na raka, ale nie chce pokazać swojego strachu przed śmiercią i rysuje komiks wybierając siebie do roli superbohatera. Rodzice wysyłają go więc do różnych psychiatrów, ale nie przynosi to efektów. W końcu trafia do dr. Kinga i mimo że początkowo chłopiec mu nie ufa, udaje mu się z nim zaprzyjaźnić.


Podobieństwo dodane przez: Reprezent

-3 Filmy podobne do Avatar
Avatar

Avatar

Gatunek: Sci-Fi

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Avatar opowiada historię Jakea Sullyego - sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym... Jake trafia na Pandorę: planetę zamieszkiwaną przez Navi - człekopodobna rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na dziesięć stóp, pokryte niebieską skórą Navi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych minerałów zagrażają egzystencji Navi.


Podobieństwo dodane przez: tomyweb

Znasz podobny film do Wciąż ją kocham? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)