Filmy podobne do Uczeń czarnoksiężnika

3.67 Filmy podobne do Uczeń czarnoksiężnika
6 głosów

The Sorcerer's Apprentice

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu

Nicolas Cage wciela się w postać współczesnego mistrza magii Balthazara Blake, który ze swoim nieopierzonym uczniem ma pokonać odwiecznego wroga Maxima Horvatha (Alfred Molina). Horvath zostaje nieopatrznie uwolniony z... magicznej matrioszki i rozpoczyna się walka dobra ze złem. Czarnoksiężnik i jego gamoniowaty uczeń kontra złe moce w oprawie odjazdowych efektów specjalnych demolują Nowy Jork! Czy dobrzy chłopcy wygrają ze złem tego świata? Czy władza nad mocą jest cool? Przekonaj się na własne oczy!

13 Filmy podobne do Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief

Gatunek: Fantasy, Komedia, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy Kevina - samego w domu, Pani Doubtfire oraz Harry Pottera i kamienia filozoficznego. Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

3 Filmy podobne do Starcie tytanów
Starcie tytanów

Clash of the Titans

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Perseusz (Sam Worthington), urodzony jako bóg, ale wychowany jak człowiek, nie jest w stanie uratować swojej rodziny przed Hadesem (Ralph Fiennes) - mściwym bogiem świata zmarłych. Nie mając nic do stracenia mężczyzna zgłasza się na ochotnika, by poprowadzić wyprawę do zakazanego świata Hadesa i pokonać go, zanim ten odbierze moc Zeusowi (Liam Neeson) i sprowadzi na ziemię chaos. Wraz z grupą śmiałych wojowników wyrusza w ryzykowną podróż, podczas której będzie walczyć z groźnymi demonami i strasznymi bestiami. Przeżyje tylko wtedy, jeśli uwierzy w swoją boską moc, przeciwstawi się swojemu przeznaczeniu i zacznie pisać swój własny los. Remake filmowej wersji z 1981 roku.

2 Filmy podobne do Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Łucja, Edmund, Zuzanna i Piotr, podczas zabawy w chowanego, przez tajemniczą, starą szafę znajdującą się w wiejskiej posiadłości profesora, wkraczają do magicznego świata Królestwa Narnii.

-4 Filmy podobne do Willow
Willow

Willow

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 1988

Opis filmu: W lochach zamku złej czarownicy Królowej Bavmordy rodzi się dziecko, które według przepowiedni, ma zgładzić obecnie panującą i przyprowadzić porządek w królestwie. Cudem ocalone niemowlę zostaje odnalezione przez rodzinę karłowatych Nelwynów, rolników z sąsiedniego królestwa. Rada wiejska postanawia odesłać niemowlę do królestwa Bavmordy. Podejmuje się tego Willow,ojciec rodziny która odnalazła dziecko. Zaczyna się wielka przygoda.

Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)