Zwiastun Uczeń czarnoksiężnika

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Uczeń czarnoksiężnika

4.04 Filmy podobne do Uczeń czarnoksiężnika
23 głosów

The Sorcerer's Apprentice

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Nicolas Cage wciela się w postać współczesnego mistrza magii Balthazara Blake, który ze swoim nieopierzonym uczniem ma pokonać odwiecznego wroga Maxima Horvatha (Alfred Molina). Horvath zostaje nieopatrznie uwolniony z... magicznej matrioszki i rozpoczyna się walka dobra ze złem. Czarnoksiężnik i jego gamoniowaty uczeń kontra złe moce w oprawie odjazdowych efektów specjalnych demolują Nowy Jork! Czy dobrzy chłopcy wygrają ze złem tego świata? Czy władza nad mocą jest cool? Przekonaj się na własne oczy!

13 Filmy podobne do Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief

Gatunek: Fantasy, Komedia, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy Kevina - samego w domu, Pani Doubtfire oraz Harry Pottera i kamienia filozoficznego. Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

3 Filmy podobne do Starcie tytanów
Starcie tytanów

Clash of the Titans

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Perseusz (Sam Worthington), urodzony jako bóg, ale wychowany jak człowiek, nie jest w stanie uratować swojej rodziny przed Hadesem (Ralph Fiennes) - mściwym bogiem świata zmarłych. Nie mając nic do stracenia mężczyzna zgłasza się na ochotnika, by poprowadzić wyprawę do zakazanego świata Hadesa i pokonać go, zanim ten odbierze moc Zeusowi (Liam Neeson) i sprowadzi na ziemię chaos. Wraz z grupą śmiałych wojowników wyrusza w ryzykowną podróż, podczas której będzie walczyć z groźnymi demonami i strasznymi bestiami. Przeżyje tylko wtedy, jeśli uwierzy w swoją boską moc, przeciwstawi się swojemu przeznaczeniu i zacznie pisać swój własny los. Remake filmowej wersji z 1981 roku.

3 Filmy podobne do Jestem numerem cztery
Jestem numerem cztery

I Am Number Four

Gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: John Smith to pozornie zwyczajny młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA. W rzeczywistości jest jednak uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Trafia do cichego miasteczka w Ohio. Tu spotyka Sarę Hart, dziewczynę miejscowej gwiazdy footballu. Rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce jednak John i jego szkolna miłość znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okazuje się, że John jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej, unicestwionej planety, ściganych przez bezlitosnego wroga. Numer Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Teraz kolej na Numer Cztery. By ocalić skórę, John będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.


Podobieństwo dodane przez: Milka

2 Filmy podobne do Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Łucja, Edmund, Zuzanna i Piotr, podczas zabawy w chowanego, przez tajemniczą, starą szafę znajdującą się w wiejskiej posiadłości profesora, wkraczają do magicznego świata Królestwa Narnii.

0 Filmy podobne do Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerers Stone

Gatunek: Familijny, Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Opowieść o magii, przyjaźni i przygodzie. Harry Potter dowiaduje się, w dniu swoich 11-tych urodzin, że jest osieroconym dzieckiem dwojga potężnych czarodziejów i sam posiada magiczne zdolności. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przeżywa największą przygodę swojego życia. Uczy się latania na miotle i różnych pożytecznych zaklęć. Przeżywa także chwile grozy rozwiązując zagadkę tajemniczego kamienia filozoficznego i tocząc walkę z potężnym i złym czarodziejem-Lordem Voldermort.


Podobieństwo dodane przez: Mati2535

0 Filmy podobne do Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Ekranizacja pierwszej części trylogii Tolkiena, Drużyna pierścienia zapoznaje widzów z czarodziejskim światem Śródziemia i jego mieszkańcami - ludźmi, hobbitami, elfami, krasnoludami, czarodziejami, trollami i orkami. W tej części trylogii młody i nieśmiały hobbit Frodo Baggins odziedzicza pierścień - Jedyny Pierścień, narzędzie władzy absolutnej, które pozwoliłoby Sauronowi, mrocznemu Władcy Mordoru, rządzić Śródziemiem i zniewolić zamieszkujące je ludy. Frodo, wraz z lojalną kompanią hobbitów, ludzi, czarodzieja, krasnoluda i elfa, musi zabrać Pierścień do Szczelin Zagłady, gdzie został kiedyś wykuty, i zniszczyć go raz na zawsze.


Podobieństwo dodane przez: Stymonek

0 Filmy podobne do Niekończąca się opowieść
Niekończąca się opowieść

Die Unendliche Geschichte

Gatunek: Baśń

Rok produkcji: 1984

Opis filmu: Bastian to chłopiec, który po śmierci matki zamyka się w sobie. Zaczyna mieć problemy w szkole, nie potrafi nawiązać kontaktu ani z ojcem ani z rówieśnikami. Pewnego razu uciekając przed goniącą go szkolną bandą, przypadkiem wbiega do antykwariatu, gdzie znajduje niesamowitą księgę. Księgę dzięki której Bastian odwiedzi fantastyczną krainę.


Podobieństwo dodane przez: Stymonek

0 Filmy podobne do Giganci ze stali
Giganci ze stali

Real Steel

Gatunek: Dramat, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Rok 2020. Charlie Kenton (Hugh Jackman), kiedyś jeden z czołowych bokserów na świecie, musiał zakończyć karierę, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją zawodników ze stali. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się nieobecny do tej pory 11-letni syn Max (Dakota Goyo). Wraz z ojcem odkrywa świat ekscytującego robot-boksu - w blasku fleszy na wielkich arenach i w półmroku bokserskiego podziemia. Max namawia Charliego, by przywrócił do formy zniszczonego robota i wystawił go do walki o mistrzostwo. Ten dwuosobowy zespół, wraz z królem ringu, gigantem Atomem, staje przed niepowtarzalną szansą zdobycia splendoru i sławy. Czy uda im się wejść na szczyt?


Podobieństwo dodane przez: smaju90

Znasz podobny film do Uczeń czarnoksiężnika? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)