Zwiastun Tytani

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Tytani

5.00 Filmy podobne do Tytani
1 głosów

Remember the Titans

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy

Rok produkcji: 2000

Zobacz zwiastun

Opis filmu

By zwyciężyć, musieli zjednoczyć swe siły. W tym emocjonującym i podnoszącym na duchu filmie znakomitą rolę kreuje Denzel Washington (Huragan). Tytani to porywająca opowieść o tym, jak urazy, uprzedzania rasowe i brak zaufania zwyciężają, doprowadzając do rozpadu zgrany, zdawać by się mogło, zespół ludzi. Jest rok 1971. Po doprowadzeniu swej drużyny do piętnastu zwycięskich sezonów, trener piłkarski Bill Yoast Will Patton zostaje zastąpiony przez Hermana Boone Washington, nieustępliwego, zawziętego i całkowicie różniącego się od kochanego przez wszystkich Yoasta. Czy ci dwaj mężczyźni zdołają przezwyciężyć dzielące ich różnice i zmienić w mistrzów grupę wrogo nastawionych młodych mężczyzn? Tytani to ujmująca historia, pełna rozterek i wzruszeń, która na długo pozostaje w pamięci.

1 Filmy podobne do Radio
Radio

Radio

Gatunek: Dramat obyczajowy, Sportowy

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Film opowiada historię przyjaźni białego trenera z małego miasteczka w Południowej Karolinie z upośledzonym czarnym mężczyzną. Relacje jakie pojawiają się pomiędzy tą osobliwą parą zaczynają zmieniać mieszkańców uprzedzonego do czarnych miasteczka.

0 Filmy podobne do Wielki Mike. The Blind Side
Wielki Mike. The Blind Side

The Blind Side

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Michael Oher (Quinton Aaron) niewiele wie na temat rodziny. A jeszcze mniej na temat sportu. To co zna jako bezdomny nastolatek, to ulice i blokowiska Memphis. Zamożna Leigh Anne Tuohy (Sandra Bullock) nie zna takiego świata. Jednak, gdy poznaje Michaela, on poznaje co to znaczy mieć dom. A Tuohyowie odnajdują coś, co zmienia ich życie: ukochanego nowego syna i brata. Oparta na faktach historia o rodzinie i Michaelu, który stał się gwiazdą amerykańskiego footballu, niezwykle podnosi na duchu. Zachwyca w szczególności pełna emocji rola Bullock.

Znasz podobny film do Tytani? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)