Zwiastun Trzy metry nad niebem

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Trzy metry nad niebem

4.42 Filmy podobne do Trzy metry nad niebem
139 głosów

Tres metros sobre el cielo

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi jest spokojną studentką, Hache jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.

67 Filmy podobne do Szkoła uczuć
Szkoła uczuć

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

66 Filmy podobne do Keith
Keith

Keith

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Popularna w szkole 17 latka, myśli, że ma poukładane życie, dopóki nie poznaje Keitha Zetterstroma. Bohaterka dziwnie się czuje widząc małe zainteresowanie ze strony chłopaka, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje jego sekret.

39 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.

5 Filmy podobne do Podryw na głupka
Podryw na głupka

The Jerk Theory

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Adam (Josh Henderson) gotów jest zrobić dla swojej dziewczyny (Jaci Twiss) dosłownie wszystko. Cynthia jednak tego nie docenia i rzuca go dla szkolnego playboya (Abraham Taylor). Adam nie zamierza rozpaczać. Skoro dziewczyny wolą głupków, on zmieni się w głupka. Kiedy jednak zakochuje się w Molly (Jenna Dewan), nowa strategia okazuje się bezużyteczna. Dziewczyna nie chce mieć nic wspólnego z kimś, kto traktuje kobiety w instrumentalny sposób. Żeby zdobyć serce Molly, Adam znowu będzie musiał stać się miłym chłopcem. Ta zmiana może jednak okazać się dla niego zgubna.

3 Filmy podobne do Big Love
Big Love

Big Love

Gatunek: Melodramat, Thriller

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Emilia ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka. Chłopak otwiera przed niewinną dziewczyną świat miłości i namiętności. Wkrótce Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym. Chłopak imponuje wychowanej bez ojca dziewczynie. Emilia dojrzewa w związku i z wpatrzonej w Maćka dziewczyny przeistacza się w piękną świadomą siebie i ciekawą świata młodą kobietę. Zaczyna śpiewać w zespole, co zawsze było jej największym marzeniem. Pierwsze sukcesy dodają Emilii pewności siebie. Wkrótce wokół niej zaczynają pojawiać się nowi mężczyźni. Maciek nie może pogodzić się z niezależnością Emilii, czuje, że traci nad nią władzę. Namiętne love story przeistacza się w toksyczną miłość, która uzależnia jak narkotyk i nieuchronnie prowadzi do dramatycznego finału...

3 Filmy podobne do Love, Rosie
Love, Rosie

Love, Rosie

Gatunek: Komedia rom.

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Rosie i Alex to para znajomych z dzieciństwa, którzy są sobie bardzo bliscy. Gdy Alex wyjeżdża na studia za ocean, ich przyjaźń oraz rodzące się pomiędzy nimi uczucie zostają poddane ciężkiej próbie.


Podobieństwo dodane przez: ewula102

2 Filmy podobne do To tylko seks
To tylko seks

Friends with Benefits

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Dylan skończył ze związkami. Jamie przestaje wierzyć w hollywoodzkie banały o prawdziwej miłości. Kiedy ta dwójka się zaprzyjaźnia, oboje decydują, żeby spróbować czegoś nowego i wykorzystać wzajemne zauroczenie, jednak bez emocjonalnych zobowiązań - tylko fizyczne przyjemności bez dodatkowych pułapek. Dla dwóch logicznie myślących dorosłych nie powinno to stanowić problemu, prawda? Jednak nie do końca. Wkrótce oboje odkrywają, że stereotypy komedii romantycznych istnieją nie bez powodu.


Podobieństwo dodane przez: naciaa1302

2 Filmy podobne do Dla ciebie wszystko
Dla ciebie wszystko

The Best of Me

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Dawson i Amanda byli kiedyś w sobie bardzo zakochani, ale ich związek nie przetrwał. Po wielu latach spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela i wspomnienia odżywają, a wraz z nimi wraca namiętność i uczucie. Jest to piękna historia o pierwszej miłości i dążeniu do szczęścia.

2 Filmy podobne do Szkoła uwodzenia
Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions

Gatunek: Dramat, Thriller

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Kathryn i Sebastian są młodzi, piękni i bezwzględni, co czyni z nich wymarzonych bohaterów pasjonującej opowieści o uwiedzeniu, pożądaniu, zemście i zdradzie. Kiedy Sebastianowi udaje się uwieść naiwną koleżankę z klasy, jego przyrodnia siostra Kathryn rzuca mu prawdziwe wyzwanie. Chce, by uwiódł córkę dyrektora szkoły, Anette, która publicznie ogłosiła, że zachowa dziewictwo aż do ślubu. Jeśli wygra zakład - Kathryn spędzi z nim noc, jeśli przegra - odda jej najcenniejszą rzecz jaką posiada. Gra toczy się o wysoką stawkę, ale Sebastian nie może oprzeć się pokusie i rzuca się w wir nowej przygody nie przypuszczając nawet, że już wkrótce przyjdzie mu doświadczyć uczucia, którego nigdy dotąd nie zaznał - miłości.


Podobieństwo dodane przez: Niusiaaa448

1 Filmy podobne do Czas na miłość
Czas na miłość

About Time

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans, Sci-Fi

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Kończąc 21 lat Tim Lake odkrywa, że może podróżować w czasie. Po kolejnym nudnym przyjęciu noworocznym ojciec Tima opowiada rodzinną historię, że mężczyźni potrafią przemieszczać się w czasie. Tim może zmienić co się stanie lub co się już stało do tej pory w jego życiu. Postanawia uczynić świat lepszym, znajdując sobie dziewczynę. Niestety, nie jest to takie łatwe. Tim podróżując z Kornwalii do Londynu poznaje śliczną Mary. Zakochują się w sobie, ale w związku z przemieszczaniem się w czasie okazuje się, że wcale jej nie poznał. Przy kolejnej podróży w czasie znowu ją poznaje i znowu się zakochują, sytuacja powtarza się wielokrotnie aby w końcu zdobyć serce dziewczyny. Tim wykorzystuje swoją zdolność do zorganizowania romantycznych oświadczyn, ratuje swój ślub od fatalnych przemów. Jego dar pomaga przyjacielowi dotrzeć na czas do szpitala, gdy rodzi się córka. Odkrywa, że ten dar pomaga, ale może być też niebezpieczny. To komedia o miłości i o czasie, który upływając szczęśliwie udowadnia, że może nie potrzeba wcale podróży w czasie.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

1 Filmy podobne do Najdłuższa podróż
Najdłuższa podróż

The Longest Ride

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Romantyczna opowieść o nastoletniej studentce, która wiąże się z mężczyzną-kowbojem z zupełnie innego świata. Jest to film o pięknej miłości oraz poświęceniu dla uczucia.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

0 Filmy podobne do I że cię nie opuszczę
I że cię nie opuszczę

Vow

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żona głownego bohatera w wyniku wypadku traci pamięć. Leo robi wszystko aby jego żona ponownie się w nim zakochała.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

0 Filmy podobne do Jeden dzień
Jeden dzień

One Day

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Emma i Dexter aby utrzymać swoją znajomość postanawiają się spotykać co roku tego samego dnia.


Podobieństwo dodane przez: monis03

0 Filmy podobne do Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak
Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

Flipped

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Kiedy Bryce i Juli spotkali się po raz pierwszy jako dzieci, Juli wiedziała, że to miłość. Bryce nie był tego taki pewny. Przez dni i lata Bryce Loski robił wszystko, by trzymać się od niej jak najdalej - ale teraz bystra i niezależna Juli Baker nadal myślała o nim ciepło. Jest to wspaniały kalejdoskop ukazujący wspólne losy dwójki dzieci w podstawówce, gimnazjum, widząc ich zwycięstwa i porażki, dramaty rodzinne i pierwszą miłość, aż do momentu, gdy odkrywają kim są - a tak naprawdę: kim są dla siebie nawzajem.


Podobieństwo dodane przez: monis03

-1 Filmy podobne do Listy do M.
Listy do M.

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.


Podobieństwo dodane przez: berjula5325

Znasz podobny film do Trzy metry nad niebem? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę

Tengo ganas de ti

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Hache wraca do Barcelony. Podczas jego nieobecności wszystko się zmieniło, ale miłość do Babi pozostała równie silna.

Komentarze (0)