Filmy podobne do The Wackness

0.00 Filmy podobne do The Wackness
0 głosów

The Wackness

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2008

Opis filmu

Akcja toczy się w 1994. Skoncentrowana jest na trudnym, nastoletnim dilerze narkotyków oraz zepsutym przez narkotyki psychiatrze. W zamian za leczenie chłopak dostarcza lekarzowi marihuanę. I wszystko wydaje się być w porządku, dopóki pacjent nie zakocha się w córce swojego terapeuty...

0 Filmy podobne do Sztuka dorastania
Sztuka dorastania

The Art of Getting By

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Nastolatek fatalista, George Zinavoy jest mistrzem, jeżeli chodzi o zaliczanie przedmiotów przy minimalnym wysiłku. Tak naprawdę to przekształcił tę umiejętność w swego rodzaju formę sztuki. Spędził w szkole cały rok nie odrabiając żadnego zadania. Jednak kiedy spotyka piękną i inteligentną dziewczynę o imieniu Sally odkrywa, że ma na tym świecie bratnią duszę , która wywraca jego leniwe życie do góry nogami. Ich osobliwy i nieoczekiwany romans może być potrzebną dla Georga inspiracją, by zrobił coś nie do pomyślenia – ruszył tyłek i zaczął gonić za swoimi marzeniami.

0 Filmy podobne do Like Crazy
Like Crazy

Like Crazy

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Młody Amerykanin oraz Brytyjka w tym samym wieku, spotykają się w koledżu i zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Kłopoty zaczynają się, gdy ona musi opuścić Amerykę. Oboje będą musieli podjąć wyzwania wynikające ze związku na odległość.

-5 Filmy podobne do Wiecznie żywy
Wiecznie żywy

Warm Bodies

Gatunek: Horror, Romans

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów a słowa życie i śmierć tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego R. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna… nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę, na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią. Dzięki nim może zakończyć się konflikt między ludźmi i martwymi.

Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)