Zwiastun Szybcy i wściekli

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Szybcy i wściekli

4.53 Filmy podobne do Szybcy i wściekli
38 głosów

The Fast and the Furious

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2001

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Na ulicach Los Angeles każdej nocy rozgrywa się samochodowy wyścig o tytuł mistrza. Królem asfaltu jest niepokonany Dominic Toretto, który bez trudu zostawia w tyle przeciwników. Dominic i jego rywal, Johnny Tran, są najodważniejsi, najszybsi, do czasu, aż pojawia się ktoś, kto nie waha się rzucić im wyzwania.

18 Filmy podobne do Taxi
Taxi

Taxi

Gatunek: Komedia, Akcja

Rok produkcji: 1998

Opis filmu: Daniel, były dostawca pizzy, obecnie pracujący jako taksówkarz, ma świra na punkcie szybkości. Jego samochód to prawdziwa torpeda. Gdy Daniel naciska pedał gazu radary policyjne stają się bezużyteczne.

5 Filmy podobne do 60 sekund
60 sekund

Gone in Sixty Seconds

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Sławny Randall Memphis porzucił przestępcze życie już dawno. Teraz jednak nie ma wyboru - by ocalić przed zemstą mafii młodszego brata musi powrócić do tego w czym osiągnął prawdziwe mistrzostwo i stał się legendą czyli do kradzieży samochodów. Memphis zbiera swoich dawnych kumpli i przygotowuje się do wykonania zadania w ciągu jednej nocy, na specjalne zamówienie, które ściśle określa markę i rocznik, ma ukraść 50 samochodów.

4 Filmy podobne do Linia ryzyka
Linia ryzyka

Redline

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Natasha utalentowany kierowca, zostaje skuszona możliwością szybkiego zarobku i wciągnięta w niebezpieczny świat nielegalnych, ulicznych wyścigów, które organizowane są przez bogatych fanatyków najszybszych i najdroższych aut sportowych.

4 Filmy podobne do Transporter
Transporter

The Transporter

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Były komandos Frank Martin jest najlepszy w swej robocie jako transporter - przewozi dowolne ładunki we wskazane miejsce... szybko, solidnie i bez zbędnych pytań. Opracował system reguł, których nigdy nie łamie: Po pierwsze - nigdy nie zmieniaj warunków umowy, po drugie - żadnych nazwisk, i po trzecie - nigdy nie zaglądaj do przesyłki. Jednak jego najnowszy ładunek - piękna kobieta porwana przez międzynarodowy gang handlarzy niewolników wprowadziła nie lada zamęt w jego klarowne zasady.

3 Filmy podobne do Death Race
Death Race

Death Race

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Widzowie, śledzący sporty ekstremalne i programy typu reality, są spragnieni coraz bardziej brutalnych widowisk. Największe emocje budzą wyścigi samochodowe organizowane w więzieniach – mordercy i przestępcy nie cofną się przed niczym, gdy nagrodą jest wolność. Podrasowane samochody-monstra, wyposażone w karabiny, miotacze płomieni i wyrzutnie granatów sprawdzają się świetnie w grze o prostych regułach – wygraj 5 wyścigów i bądź wolny albo zgiń na torze.

3 Filmy podobne do Need for Speed
Need for Speed

Need for Speed

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Tobey to świetny kierowca rajdowy, który właśnie został wypuszczony z więzienia za przestępstwo, w które został wrobiony przez swojego wspólnika. Teraz chce się zemścić na byłym partnerze i w tym celu zgłasza się do nielegalnych wyścigów samochodowych.

0 Filmy podobne do Listy do Julii
Listy do Julii

Listy do Julii

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Sophie) i Victor wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie – mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało interesuje się romantyczną historią miasta i zaniedbuje narzeczoną. Sophie dla zabicia czasu postanawia przyłączyć się do wolontariuszek, odpowiadających na listy z pytaniami o miłość przysyłane na adres domu Julii Kapuletti. Znajduje list z 1957 roku i postanawia na niego odpowiedzieć, odnaleźć autorkę listu i pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. We wspólnej podróży po skąpanych w słońcu, urokliwych okolicach Werony Sophie i Claire towarzyszy przystojny wnuk autorki listu - Charlie. Czy pomagając odnaleźć utracone uczucie sprzed lat Sophie znajdzie też swoją prawdziwą miłość ?


Podobieństwo dodane przez: seyden

Znasz podobny film do Szybcy i wściekli? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Brian OConner, za udział w ulicznych wyścigach zostaje pozbawiony odznaki by uniknąć więzienia za popełnione wykroczenia i się zrehabilitować dostaje propozycję przeniknięcia do otoczenia jednego z największych przemytników narkotyków w Miami.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli Tokio Drift
Szybcy i wściekli Tokio Drift

The Fast and the Furious Tokyo Drift

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Skazany za wyścigi uliczne Sean Boswell (Lucas Black) usiłuje ułożyć sobie życie po drugiej stronie oceanu, ale i tam niepohamowana pasja ścigania się sprawi, iż wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem.

Filmy podobne do Szybko i wściekle
Szybko i wściekle

Fast & Furious

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Zbiegły więzień Dom Toretto wraca w rodzinne strony i po raz kolejny dochodzi do jego rywalizacji z agentem Brianem OConnery. Ich walka zejdzie jednak na dalszy plan, gdy zostaną zmuszeni do wspólnego stawienia czoła nowemu wrogowi.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli 5
Szybcy i wściekli 5

Fast Five

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: W przestępczym świecie egzotycznego Rio de Janeiro łączą swoje siły legendarny Dom Toretto i wyjęty spod prawa glina Brian OConner.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli 6
Szybcy i wściekli 6

Furious 6

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Ekipa Doma w zamian za amnestię zgadza się pomóc agentowi Hobsowi złapać najemników, którzy ukradli wojskową broń.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli 7
Szybcy i wściekli 7

Furious Seven

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Ekipa Doma Toretto zmaga się z najemnikiem Deckardem Shawem, który pragnie zemsty.

Komentarze (0)