Zwiastun Szybcy i wściekli 7

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Szybcy i wściekli 7

4.90 Filmy podobne do Szybcy i wściekli 7
20 głosów

Furious Seven

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2015

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ekipa Doma Toretto zmaga się z najemnikiem Deckardem Shawem, który pragnie zemsty.


Film dodany przez: majlenia98

18 Filmy podobne do Taxi
Taxi

Taxi

Gatunek: Komedia, Akcja

Rok produkcji: 1998

Opis filmu: Daniel, były dostawca pizzy, obecnie pracujący jako taksówkarz, ma świra na punkcie szybkości. Jego samochód to prawdziwa torpeda. Gdy Daniel naciska pedał gazu radary policyjne stają się bezużyteczne.

5 Filmy podobne do 60 sekund
60 sekund

Gone in Sixty Seconds

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Sławny Randall Memphis porzucił przestępcze życie już dawno. Teraz jednak nie ma wyboru - by ocalić przed zemstą mafii młodszego brata musi powrócić do tego w czym osiągnął prawdziwe mistrzostwo i stał się legendą czyli do kradzieży samochodów. Memphis zbiera swoich dawnych kumpli i przygotowuje się do wykonania zadania w ciągu jednej nocy, na specjalne zamówienie, które ściśle określa markę i rocznik, ma ukraść 50 samochodów.

4 Filmy podobne do Linia ryzyka
Linia ryzyka

Redline

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Natasha utalentowany kierowca, zostaje skuszona możliwością szybkiego zarobku i wciągnięta w niebezpieczny świat nielegalnych, ulicznych wyścigów, które organizowane są przez bogatych fanatyków najszybszych i najdroższych aut sportowych.

4 Filmy podobne do Transporter
Transporter

The Transporter

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Były komandos Frank Martin jest najlepszy w swej robocie jako transporter - przewozi dowolne ładunki we wskazane miejsce... szybko, solidnie i bez zbędnych pytań. Opracował system reguł, których nigdy nie łamie: Po pierwsze - nigdy nie zmieniaj warunków umowy, po drugie - żadnych nazwisk, i po trzecie - nigdy nie zaglądaj do przesyłki. Jednak jego najnowszy ładunek - piękna kobieta porwana przez międzynarodowy gang handlarzy niewolników wprowadziła nie lada zamęt w jego klarowne zasady.

3 Filmy podobne do Death Race
Death Race

Death Race

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Widzowie, śledzący sporty ekstremalne i programy typu reality, są spragnieni coraz bardziej brutalnych widowisk. Największe emocje budzą wyścigi samochodowe organizowane w więzieniach – mordercy i przestępcy nie cofną się przed niczym, gdy nagrodą jest wolność. Podrasowane samochody-monstra, wyposażone w karabiny, miotacze płomieni i wyrzutnie granatów sprawdzają się świetnie w grze o prostych regułach – wygraj 5 wyścigów i bądź wolny albo zgiń na torze.

3 Filmy podobne do Need for Speed
Need for Speed

Need for Speed

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Tobey to świetny kierowca rajdowy, który właśnie został wypuszczony z więzienia za przestępstwo, w które został wrobiony przez swojego wspólnika. Teraz chce się zemścić na byłym partnerze i w tym celu zgłasza się do nielegalnych wyścigów samochodowych.

0 Filmy podobne do Listy do Julii
Listy do Julii

Listy do Julii

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Sophie) i Victor wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie – mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało interesuje się romantyczną historią miasta i zaniedbuje narzeczoną. Sophie dla zabicia czasu postanawia przyłączyć się do wolontariuszek, odpowiadających na listy z pytaniami o miłość przysyłane na adres domu Julii Kapuletti. Znajduje list z 1957 roku i postanawia na niego odpowiedzieć, odnaleźć autorkę listu i pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. We wspólnej podróży po skąpanych w słońcu, urokliwych okolicach Werony Sophie i Claire towarzyszy przystojny wnuk autorki listu - Charlie. Czy pomagając odnaleźć utracone uczucie sprzed lat Sophie znajdzie też swoją prawdziwą miłość ?


Podobieństwo dodane przez: seyden

Filmy podobne do Szybcy i wściekli
Szybcy i wściekli

The Fast and the Furious

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Na ulicach Los Angeles każdej nocy rozgrywa się samochodowy wyścig o tytuł mistrza. Królem asfaltu jest niepokonany Dominic Toretto, który bez trudu zostawia w tyle przeciwników. Dominic i jego rywal, Johnny Tran, są najodważniejsi, najszybsi, do czasu, aż pojawia się ktoś, kto nie waha się rzucić im wyzwania.

Filmy podobne do Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Brian OConner, za udział w ulicznych wyścigach zostaje pozbawiony odznaki by uniknąć więzienia za popełnione wykroczenia i się zrehabilitować dostaje propozycję przeniknięcia do otoczenia jednego z największych przemytników narkotyków w Miami.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli Tokio Drift
Szybcy i wściekli Tokio Drift

The Fast and the Furious Tokyo Drift

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Skazany za wyścigi uliczne Sean Boswell (Lucas Black) usiłuje ułożyć sobie życie po drugiej stronie oceanu, ale i tam niepohamowana pasja ścigania się sprawi, iż wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem.

Filmy podobne do Szybko i wściekle
Szybko i wściekle

Fast & Furious

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Zbiegły więzień Dom Toretto wraca w rodzinne strony i po raz kolejny dochodzi do jego rywalizacji z agentem Brianem OConnery. Ich walka zejdzie jednak na dalszy plan, gdy zostaną zmuszeni do wspólnego stawienia czoła nowemu wrogowi.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli 5
Szybcy i wściekli 5

Fast Five

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: W przestępczym świecie egzotycznego Rio de Janeiro łączą swoje siły legendarny Dom Toretto i wyjęty spod prawa glina Brian OConner.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli 6
Szybcy i wściekli 6

Furious 6

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Ekipa Doma w zamian za amnestię zgadza się pomóc agentowi Hobsowi złapać najemników, którzy ukradli wojskową broń.

Komentarze (0)