Zwiastun Szkoła uczuć

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Szkoła uczuć

4.37 Filmy podobne do Szkoła uczuć
144 głosów

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

120 Filmy podobne do Keith
Keith

Keith

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Popularna w szkole 17 latka, myśli, że ma poukładane życie, dopóki nie poznaje Keitha Zetterstroma. Bohaterka dziwnie się czuje widząc małe zainteresowanie ze strony chłopaka, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje jego sekret.

115 Filmy podobne do Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.

83 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.

78 Filmy podobne do Gwiazd naszych wina
Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy – poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.

68 Filmy podobne do Ostatnia piosenka
Ostatnia piosenka

The Last Song

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Ostatnia piosenka to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów.

67 Filmy podobne do Trzy metry nad niebem
Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi jest spokojną studentką, Hache jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.

57 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?

49 Filmy podobne do Szczęściarz
Szczęściarz

The Lucky One

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna.Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth, poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście. Film The Lucky One oparty jest na motywach bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa Szczęściarz.

33 Filmy podobne do Titanic
Titanic

Titanic

Gatunek: Melodramat, Katastroficzny

Rok produkcji: 1997

Opis filmu: Jake i Rose, para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu niezatapialnego transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie.

33 Filmy podobne do Bezpieczna przystań
Bezpieczna przystań

Safe Haven

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Do małego miasteczka w Północnej Karolinie przyjeżdża tajemnicza kobieta o imieniu Katie. Jest młoda i atrakcyjna, ale wiedzie życie pustelniczki. Wycofana, cicha, stroni od kontaktów towarzyskich, pozostaje na uboczu miejscowej społeczności. Pewnego dnia los stawia na jej drodze właściciela małego sklepiku. Alex jest wdowcem, samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Pojawia się nić sympatii, Katie powoli zaczyna wpuszczać Alexa do swojego świata. I wtedy pojawia się widmo upiornej przeszłości.

18 Filmy podobne do Czekając na wieczność
Czekając na wieczność

Waiting for Forever

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Emma i Will byli najlepszymi przyjaciółmi odkąd pamiętają. Ich drogi rozeszły się. Teraz, kiedy serial Emmy spadł z anteny, a jej ojciec choruje, dziewczyna powraca do rodzinnej miejscowości. Tam ponownie spotyka Willa. Przyjaźń rozkwita na nowo, przekształcając się w miłość. Czy jednak Emma jest na to uczucie gotowa?

18 Filmy podobne do October Baby
October Baby

October Baby

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Bohaterką October Baby jest młoda kobieta, której świat wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że została adoptowana, po tym jak jej biologiczna matka chciała usunąć ciążę. W roli głównej zagrała Rachel Hendrix, a partnerują jej Jason Burkey, John Schneider i Jasmine Guy.

18 Filmy podobne do P.S. Kocham cię
P.S. Kocham cię

P.S. I Love You

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Gerry i Holly są młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie małżeństwem. Mimo tego że żyją dość skromnie to jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia jest dziecko. Ich piękne plany pękają jednak jak bańka mydlana w wyniku tragicznej, niespodziewanej śmierci Gerrego. Pasmo cierpień zostaje przerwane, gdy Holly ku swojemu zdziwieniu znajduje w skrzynce list podpisany ręką Gerrego. Okazuje się że jest to dopiero pierwszy, spośród dwunastu przychodzących regularnie co miesiąc listów zawierających zadania dla Holly. Zadanie Pierwsze; kupić szałową kieckę na disco. Tak oto rozpoczyna się dla Holly droga do ukojenia i rok przygód, od nocy karaoke z przyjaciółmi, po podróż do Irlandii starannie zaplanowanych i opisanych przez Gerrego przed jego śmiercią w listach z dopiskiem P.S. I love you..

10 Filmy podobne do Zostań, jeśli kochasz
Zostań, jeśli kochasz

If I Stay

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Główną bohaterką filmu jest Mia Hall (Chloe Grace Moretz) bardzo utalentowana, ale nieśmiała dziewczyna, która musi podjąć wybór, który zadecyduje o jej dalszym życiu. Chciałaby podążać za swoimi muzycznymi marzeniami, ale musiałaby wyprowadzić się z domu i porzucić swoją wielką miłość. Sytuacja zmienia się, gdy za sprawą pewnego wydarzenia Mia zostaje zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią i staje przed wyborem strony, po której zostanie.

8 Filmy podobne do Bal maturalny
Bal maturalny

Prom

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Przygotuj się na najgorętszy wieczór w roku! Każda para ma swoje tajemnice, ale wszystkie sekrety wyjdą na jaw podczas najbardziej wyczekiwanej imprezy w liceum! Zobacz, jak pozornie stałe związki rozpadają się, a nowe romanse zaczynają płonąć ogniem prawdziwej namiętności! Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale co zrobi Nova Prescott (Aimee Teegarden), gdy na jej drodze stanie pociągający Jesse (Thomas McDonell)? Przekonaj się o tym, oglądając Bal maturalny – pełną śmiechu i dramatów komedię o problemach i rozterkach współczesnych nastolatków. Gorąca obsada złożona ze wschodzących gwiazd kina oraz fascynujące materiały dodatkowe sprawią, że przetańczysz cały wieczór tylko z filmem Bal maturalny.

8 Filmy podobne do Słodki listopad
Słodki listopad

Sweet November

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Remake filmu z 1968 roku o tym samym tytule. Historia nowojorskiego biznesmena, który zakochuje się w dziewczynie, co miesiąc zmieniającej kochanków. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z nierozwiązanymi do tej pory problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie nie chce poddać się uczuciom.

7 Filmy podobne do List w butelce
List w butelce

Message in a Bottle

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Pogrążony w żałobie wdowiec Garret Blake zarabia na życie budowaniem łodzi. To, czy uda mu się odbudować własne życie pozostaje znakiem zapytania do czasu, gdy do osady, w kórej mieszka, przybywa samotna dziennikarka Theresa.

7 Filmy podobne do Odrobina nieba
Odrobina nieba

A Little Bit of Heaven

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Beztroską singielka Marley, po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los?

6 Filmy podobne do Cała ona
Cała ona

She is All That

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Harrison High School w Los Angeles, czasy dzisiejsze. Typowany na króla zbliżającego się Balu Promenadowego czwartoklasista Zack Siler jest przewodniczącym samorządu klasowego, wzorowym uczniem, kapitanem drużyny futbolowej i bożyszczem większości swoich koleżanek. Ma jednakże swoje sercowe kłopoty. Pretendentka do tytułu Królowej Balu Taylor Vaughan, dotychczasowa sympatia Zacka, porzuca go dla drugorzędnego aktora telewizyjnego programu (The Real World), Brocka Hudsona. To wydarzenie może zachwiać pozycją Zacka, zwłaszcza, że jak wiele innych, jest publicznie komentowane przez szkolnego DJ-a.

6 Filmy podobne do Restless
Restless

Restless

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…

5 Filmy podobne do Duma i uprzedzenie
Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice

Gatunek: Kostiumowy, Melodramat

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Pięć sióstr Bennet dorastało w przekonaniu, iż jedynym ich celem jest zdobycie mężów. Ale jedna z nich, Lizzie, zna przynajmniej sto powodów, by nie brać ślubu. Kiedy pani Bennet słyszy ekscytującą wiadomość mówiącą, iż bogaty kawaler, wraz z kilkorgiem najbliższych przyjaciół, zamierza wynająć pobliski dworek, węszy znakomitą okazję znalezienia mężów dla swoich córek. Zgodnie z tym planem, najstarsza z sióstr usidla panicza Charlesa Bingleya. Ale gdy Lizzie trafia na zabójczo przystojnego i snobistycznego pana Darcyego, który zdaje się być dla niej idealną partią, jej sercem zaczynają targać zarówno duma, jak i uprzedzenia.

4 Filmy podobne do Cinderella Story
Cinderella Story

A Cinderella Story

Gatunek: Familijny, Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Uwspółcześniona wersja bajki o Kopciuszku. Główną bohaterką jest nieśmiała i niezbyt przebojowa uczennica szkoły średniej, która przekształca się w najpopularniejszą dziewczynę w szkole.

1 Filmy podobne do Sam
Sam

I Am Sam

Gatunek: Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Sam Dawson (Sean Penn) ma umysł siedmioletniego dziecka, uwielbia The Beatles i wraz z pomocą kilkorga przyjaciół wychowuje swoją córeczkę Lucy Diamond (Dakota Fanning). Kiedy Lucy kończy siedem lat i powoli zaczyna przewyższać intelektem swojego ojca, jej losem zaczyna interesować się opieka społeczna. Jeden z jej pracowników postanawia pozbawić Sama prawa do opieki nad córką.

1 Filmy podobne do Pokuta
Pokuta

Atonement

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: W pewien upalny ranek 1935 roku trzynastoletnia Briony Tallis jest przypadkowym świadkiem sceny miłosnej pomiędzy młodym Robbinem a swoją starszą siostrą. Wyobraźnia dziewczynki podsuwa jej różne interpretacje tego wydarzenia, co prowadzi do tragedii. Następuje rozkład rodziny, a niewinny człowiek trafia do więzienia.

0 Filmy podobne do Bóg nie umarł
Bóg nie umarł

God Is Not Dead

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Początkujący student trafia na zajęcia z profesorem filozofii, który nie popiera wiary w Boga. Młodzieniec sprzeciwia się jego poglądom i dostaje ultimatum - do końca semestru musi przekonać nie tylko profesora, ale także jego podopiecznych.


Podobieństwo dodane przez: Hogata

0 Filmy podobne do Charlie St. Cloud
Charlie St. Cloud

Charlie St. Cloud

Gatunek: Dramat, Romans, Fantasy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Charlie St. Cloud cudem uniknął śmierci w wypadku samochodowym, w którym zginął jego młodszy brat, Sam. Po wypadku został obdarzony nadzwyczajnym darem, dzięki któremu jest w stanie dotrzymywać obietnicy złożonej bratu: co dzień o zachodzie słońca gra z nim w baseball. Pewnego dnia w życiu Charliego pojawia się Tess i chłopak stanie przed najważniejszym wyborem w życiu. Dotrzyma obietnicy złożonej bratu czy wybierze miłość?


Podobieństwo dodane przez: 1Olka4

-1 Filmy podobne do Dziś jestem blondynką
Dziś jestem blondynką

Heute bin ich blond

Gatunek: dramat, komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Film opowiada historię Sophie, która niespodziewanie dowiaduje się ze ma rzadki i złośliwy nowotwór, z niewielka szansą na wyleczenie. Jednak aby nie stać się dziewczyna z metką CHORA postanawia kupić dziewięć różnych peruk by w każdej z nich prowadzić odmienne życie.


Podobieństwo dodane przez: nikola33

Znasz podobny film do Szkoła uczuć? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)