Zwiastun Szczęściarz

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Szczęściarz

4.52 Filmy podobne do Szczęściarz
82 głosów

The Lucky One

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna.Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth, poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście. Film The Lucky One oparty jest na motywach bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa Szczęściarz.

75 Filmy podobne do Bezpieczna przystań
Bezpieczna przystań

Safe Haven

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Do małego miasteczka w Północnej Karolinie przyjeżdża tajemnicza kobieta o imieniu Katie. Jest młoda i atrakcyjna, ale wiedzie życie pustelniczki. Wycofana, cicha, stroni od kontaktów towarzyskich, pozostaje na uboczu miejscowej społeczności. Pewnego dnia los stawia na jej drodze właściciela małego sklepiku. Alex jest wdowcem, samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Pojawia się nić sympatii, Katie powoli zaczyna wpuszczać Alexa do swojego świata. I wtedy pojawia się widmo upiornej przeszłości.

63 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.

49 Filmy podobne do Szkoła uczuć
Szkoła uczuć

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

45 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?

43 Filmy podobne do Twój na zawsze
Twój na zawsze

Remember Me

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Tyler Hawkins jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza - Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej.

24 Filmy podobne do Czekając na wieczność
Czekając na wieczność

Waiting for Forever

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Emma i Will byli najlepszymi przyjaciółmi odkąd pamiętają. Ich drogi rozeszły się. Teraz, kiedy serial Emmy spadł z anteny, a jej ojciec choruje, dziewczyna powraca do rodzinnej miejscowości. Tam ponownie spotyka Willa. Przyjaźń rozkwita na nowo, przekształcając się w miłość. Czy jednak Emma jest na to uczucie gotowa?

19 Filmy podobne do List w butelce
List w butelce

Message in a Bottle

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Pogrążony w żałobie wdowiec Garret Blake zarabia na życie budowaniem łodzi. To, czy uda mu się odbudować własne życie pozostaje znakiem zapytania do czasu, gdy do osady, w kórej mieszka, przybywa samotna dziennikarka Theresa.

1 Filmy podobne do Najdłuższa podróż
Najdłuższa podróż

The Longest Ride

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Romantyczna opowieść o nastoletniej studentce, która wiąże się z mężczyzną-kowbojem z zupełnie innego świata. Jest to film o pięknej miłości oraz poświęceniu dla uczucia.


Podobieństwo dodane przez: marpal

1 Filmy podobne do Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę

Tengo ganas de ti

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Hache wraca do Barcelony. Podczas jego nieobecności wszystko się zmieniło, ale miłość do Babi pozostała równie silna.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

0 Filmy podobne do Dla ciebie wszystko
Dla ciebie wszystko

The Best of Me

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Dawson i Amanda byli kiedyś w sobie bardzo zakochani, ale ich związek nie przetrwał. Po wielu latach spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela i wspomnienia odżywają, a wraz z nimi wraca namiętność i uczucie. Jest to piękna historia o pierwszej miłości i dążeniu do szczęścia.


Podobieństwo dodane przez: tajemnicza

0 Filmy podobne do Miłość bez końca
Miłość bez końca

Endless Love

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Jade i David zakochują się w sobie podczas niezapomnianego lata. Ich uczucie natrafia na wiele problemów, w tym opór ze strony rodziców dziewczyny.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

-1 Filmy podobne do Wredne dziewczyny
Wredne dziewczyny

Mean Girls

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Licealistka przeprowadza się do nowego miasta. Na miejscu powoli wdraża się w środowisko, szkołę. Poznaje popularne dziewczyny które rządzą w szkole.


Podobieństwo dodane przez: weronika6937

-2 Filmy podobne do I że cię nie opuszczę
I że cię nie opuszczę

Vow

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żona głownego bohatera w wyniku wypadku traci pamięć. Leo robi wszystko aby jego żona ponownie się w nim zakochała.


Podobieństwo dodane przez: marpal

Znasz podobny film do Szczęściarz? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)