Zwiastun Świat w płomieniach

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Świat w płomieniach

4.00 Filmy podobne do Świat w płomieniach
2 głosów

White House Down

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2013

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Policjant John Cale (Channing Tatum) właśnie się dowiedział, że nie dostał wymarzonej pracy w służbach specjalnych, chroniących prezydenta Jamesa Sawyera (Jamie Foxx). Nie umie przekazać tej informacji swojej córce, zamiast tego zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Nieoczekiwanie siedziba prezydenta zostaje zaatakowana przez znakomicie uzbrojoną grupę paramilitarnych terrorystów. Atak wywołuje kompletny chaos, służby rządowe nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie kraju. Tylko od umiejętności Cale zależy, czy ocali prezydenta i swoją córkę. Czas ucieka. Zaczyna się pojedynek o życie między jednym człowiekiem, a całą armią napastników.

7 Filmy podobne do Olimp w ogniu
Olimp w ogniu

Olympus Has Fallen

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Agent Secret Service - Banning - popada w niełaskę prezydenta USA po tragicznym w skutkach wypadku. Zostaje odsunięty od służby bezpośrednio przy głowie państwa i oddelegowany do najmniej prestiżowych zajęć. Wszystko ulega zmianie, gdy Biały Dom zostaje zaatakowany przez terrorystów uzbrojonych w niesamowitą technologię, unieszkodliwiającą cały lokalny system obrony. Wszystkie próby odbicia budynku, przeprowadzone przez Pentagon, kończą się niepowodzeniem. Ostatnią szansą na uratowanie prezydenta jest Banning, który po latach służby zna Biały Dom jak własną kieszeń.

0 Filmy podobne do Air Force One
Air Force One

Air Force One

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 1997

Opis filmu: Air Force One to nazwa najbardziej bezpiecznego, najlepiej strzeżonego samolotu świata – samolotu prezydenta Stanów Zjednoczonych. Prezydent Marshall (Harrison Ford) wraz z żoną i córką wraca nim do domu po oficjalnej wizycie w Moskwie. Na pokładzie znajduje się także grupa rosyjskich dziennikarzy. Wkrótce po starcie okazuje się, że są oni terrorystami pod przywództwem fanatyka Ivana Korshunova (Gary Oldman). Wszyscy pasażerowie stają się zakładnikami, którym grozi śmierć w przypadku odmowy spełnienia żądań terrorystów. Prezydent sprzeciwia się jakimkolwiek negocjacjom i postanawia sam stawić czoła porywaczom. Znakomite efekty specjalne, zapierająca dech w piersiach fabuła, niespodziewane zwroty akcji i wspaniała obsada (Glenn Close w roli wiceprezydenta), a także osoba reżysera, mistrza kina akcji – Wolfganga Petersena, sprawiają, że Air Force One to trzymające w nieustannym napięciu widowisko najwyższych lotów.

Znasz podobny film do Świat w płomieniach? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)