Zwiastun Step Up 3D

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Step Up 3D

4.00 Filmy podobne do Step Up 3D
5 głosów

Step Up 3D

Gatunek: Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2010

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Luke jest ulicznym tancerzem. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Tu spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Jedyną rodziną Lukea są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, przygotowując się do pokonania swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai.

3 Filmy podobne do Honey
Honey

Honey

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Ambitna tancerka i początkująca choreografka zawsze wierzyła w swoje możliwości mimo tego, że nawet ci, którzy bardzo ją kochają czasem wątpili w jej sukces. Honey, nie zgadzając się z zachowawczymi wyborami rodziców, które mają zapewnić jej bezpieczną przyszłość, przenosi się do samego centrum miasta pełnego dźwięków, energii i muzyki. Właśnie życie w otoczeniu muzyki, jest tym, czego dziewczyna pragnie najbardziej.

3 Filmy podobne do Honey 2
Honey 2

Honey 2

Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Wiecznie żywe dziedzictwo legendarnej tancerki i choreograf Honey Daniels! Po różnych zatargach z prawem, wychowanej na Bronksie Marii nie pozostaje nic innego jak odbudować swoje życie w oparciu o talent do tańca, zwłaszcza street dance, i ogromne, niespełnione ambicje.

3 Filmy podobne do Dirty Dancing
Dirty Dancing

Dirty Dancing

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 1987

Opis filmu: Młoda dziewczyna spędza wakacje wraz z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. To właśnie tutaj poznaje przystojnego instruktora tańca Johnego. Między młodymi ludźmi rodzi się uczucie. Film okraszony muzyką, która w 1988 roku zdobyła Oskara i Złoty Glob.

2 Filmy podobne do StreetDance 3D
StreetDance 3D

StreetDance 3D

Gatunek: Muzyczny

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jayu (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdanceową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów. Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę dziewczyna walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do zwycięstwa. Jednak po serii komplikacji zaczyna poważnie wątpić w swoje umiejętności.

1 Filmy podobne do Zatańcz ze mną
Zatańcz ze mną

Shall We Dance

Gatunek: Komedia romantyczna, Muzyczny

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Prawnik z Chicago John Clark wiedzie niemal idealne życie. Ma piękną kochającą żonę i dwójkę wspaniałych dzieci, odnosi imponujące sukcesy zawodowe. A jednak czegoś w tym wzorcowym życiu brakuje... Znużony monotonią dnia codziennego, John postanawia zrobić coś szalonego. Pewnego dnia wracając z pracy, wysiada bez namysłu z pociągu i w tajemnicy zaczyna uczęszczać na lekcje tańca, prowadzone przez młodą instruktorkę. Ten nagły impuls odmieni całe jego życie. Poważny prawnik wkracza w świat pełen nowych emocji, muzyki, przyjaźni i namiętności, i staje przed szansą spełnienia najskrytszych marzeń...

1 Filmy podobne do Wygrane marzenia
Wygrane marzenia

Coyote Ugly

Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Dwudziestojednoletnią Violet Sanford natura obdarzyła aksamitnym głosem. Dziewczyna marzy o karierze autorki piosenek, mieszka jednak z ojcem, Billem, w prowincjonalnym miasteczku w New Jersey i zarabia na życie jako kelnerka w pizzerii. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, by postawiła na swoim i wbrew radzie ojca i najlepszej przyjaciółki, Glorii rzuca pracę i wyrusza do Nowego Jorku.

0 Filmy podobne do Miłosna samba
Miłosna samba

Dance With Me

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 1998

Opis filmu: Młody Kubańczyk Rafael po śmierci matki przybywa do Houston, by po raz pierwszy spotkać się ze swoim ojcem, Johnem. Problem w tym, że on nie wie, że Rafael jest jego synem. John prowadzi szkołę tańca, w której wszyscy przygotowują się do Otwartych Mistrzostw Świata w Las Vegas. Szybko okazuje się, że Rafael jest bardzo dobrym tancerzem, a tancerka Ruby jest największą nadzieją szkoły.

0 Filmy podobne do Roztańczony buntownik
Roztańczony buntownik

Strictly Ballroom

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 1992

Opis filmu: Film opowiada historię tancerza Scotta Hastingsa, który buntuje się podczas konkursu przeciwko sztywnym regułom narzuconym przez federację i zaczyna tańczyć wedle własnej choreografii. Za ten wybryk odchodzi od niego partnerka, odwracają się przyjaciele i rodzina, a prezes federacji tańca dyskwalifikuje go na dłuższy czas.

Filmy podobne do Step Up
Step Up

Step Up - Taniec zmysłów

Gatunek: Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.

Filmy podobne do Step Up 2
Step Up 2

Step Up 2: The Streets

Gatunek: Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Romantyczna opowieść o Chase i Andie, dwójce studentów tańca w Maryland School of Arts. Ona pochodzi z biednej dzielnicy, on z wyższych sfer... Połączy ich jednak wspólna pasja do tańca, która wkrótce może się przerodzić w coś więcej niż tylko partnerstwo na parkiecie.

Filmy podobne do Step Up 4 Revolution
Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się The Mob. Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych.

Komentarze (0)