Zwiastun Spider-Man 3

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Spider-Man 3

3.33 Filmy podobne do Spider-Man 3
3 głosów

Spider-Man 3

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2007

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Peter Parker ostatecznie odnalazł równowagę pomiędzy swoimi uczuciami do M.J., a obowiązkami super bohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak czarne chmury. Kiedy kostium Parkera nagle zmienia kolor na czarny, a jego moc staje się jeszcze większa, metamorfozie ulega również sam człowiek-pająk. Ujawnia się mroczna osobowość Spider-Mana. Na skutek nieujarzmionej pychy, Peter zaczyna zaniedbywać ludzi, na których zależy mu najbardziej. Co gorsza, nie ma czasu na namysły, bowiem miastu i jego najbliższym zagraża nie jeden, a dwa wyjątkowo złośliwe czarne charaktery, Sandman i Venom. Zmuszony do dokonania wyboru między kuszącą mocą nowego kostiumu a dawnym życiem, Parker musi odnaleźć w sobie prawdziwego bohatera, pokonać wrogów i własne demony.

6 Filmy podobne do Niesamowity Spider-Man
Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Nastoletni samotnik, Peter, całymi dniami próbuje odkryć sekret ze swojej przeszłości, a także zdobyć serce ślicznej Gwen Stacy. Tajemnicza teczka jego ojca, który porzucił Petera, gdy ten był jeszcze dzieckiem, prowadzi chłopaka do byłego współpracownika ojca, Dr. Connorsa. Odkrycie rodzinnego sekretu ukształtuje przeznaczenie i wpłynie na przyszłość Petera jako Spider-Mana stawiając go twarzą w twarz z mrocznym alter ego Connorsa - Jaszczurem.

5 Filmy podobne do Thor
Thor

Thor

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero, kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka o bezpieczeństwo ludzkości.

1 Filmy podobne do Mroczny Rycerz
Mroczny Rycerz

The Dark Knight

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Batman podejmuje szeroko zakrojoną walkę z przestępczością. Z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zabiera się za rozpracowywanie istniejących organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padną ofiarą chaosu, który rozpęta rosnący w siłę genialny przestępca, znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.

1 Filmy podobne do Iron Man
Iron Man

Iron Man

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Kiedy obracający się w najwyższych kręgach geniusz-industrialista Tony Stark zostaje pojmany na terytorium wroga, w ucieczce pomaga mu skonstruowana przy pomocy najnowszej technologii zbroja. Teraz, jako bohater nie zrodzony, lecz zbudowany, Tony udaje się w misję ocalenia świata!

1 Filmy podobne do X-Men Geneza Wolverine
X-Men Geneza Wolverine

X-Men Origins Wolverine

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów – tajemniczego Wolverinea, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia.

0 Filmy podobne do X-Men
X-Men

X-Men

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Przyszli na świat w świecie pełnym uprzedzeń i nienawiści. Na skutek mutacji genetycznej posiadają niezwykłe zdolności i potężną moc. Cyklop może emitować wiązki energii o ogromnej sile rażenia. Sztorm może kontrolować warunki pogodowe i zmieniać klimat. Ruda pochłania siły życiowe i wspomnienia każdego, kogo dotknie. W szkole profesora Xaviera - potężnego telepaty uczą się jak kontrolować i wykorzystywać swoje moce dla dobra całej ludzkości. Teraz muszą stawić czoła największemu wrogowi - Magneto, który dysponując ogromną mocą odwrócił się od społeczeństwa, wierząc, że niemożliwe jest pokojowe współistnienie ludzi i mutantów. Magneto nie cofnie się przed niczym, by dowieść słuszności swoich przekonań, nawet, gdy zagrożona zostanie przyszłość całego rodzaju ludzkiego... i nie tylko ludzkiego.

Filmy podobne do Spider-Man
Spider-Man

Spider-Man

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Przeciętny nastolatek, Peter Parker przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich niezwykłych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako Spider-Man, Peter rozpoczyna walkę ze zbrodnią, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem.

Filmy podobne do Spider-Man 2
Spider-Man 2

Spider-Man 2

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Prowadzenie podwójnego życia ma destrukcyjny wpływ na prywatne relacje z najbliższymi. Peter chce nawet porzucić maskę superbohatera i wyznać miłość swej ukochanej Mary Jane. Czeka go jednak kolejne wyzwanie. Musi stawić czoła demonicznemu Dr Otto Octopusowi, który zagraża miastu. Niesamowite efekty specjalne, dynamiczna akcja i niezwykłe przygody zachwycą wszystkich miłośników tego gatunku filmowego.

Komentarze (0)