Zwiastun Śmierć superbohatera

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Śmierć superbohatera

4.50 Filmy podobne do Śmierć superbohatera
2 głosów

Death of a Superhero

Gatunek: Dramat, Animacja

Rok produkcji: 2011

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Donald jest chory na raka, ale nie chce pokazać swojego strachu przed śmiercią i rysuje komiks wybierając siebie do roli superbohatera. Rodzice wysyłają go więc do różnych psychiatrów, ale nie przynosi to efektów. W końcu trafia do dr. Kinga i mimo że początkowo chłopiec mu nie ufa, udaje mu się z nim zaprzyjaźnić.


Film dodany przez: domivanvan

1 Filmy podobne do Keith
Keith

Keith

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Popularna w szkole 17 latka, myśli, że ma poukładane życie, dopóki nie poznaje Keitha Zetterstroma. Bohaterka dziwnie się czuje widząc małe zainteresowanie ze strony chłopaka, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje jego sekret.


Podobieństwo dodane przez: Reprezent

0 Filmy podobne do Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.


Podobieństwo dodane przez: domivanvan

0 Filmy podobne do Ja, Earl i umierająca dziewczyna
Ja, Earl i umierająca dziewczyna

Me and Earl and the Dying Girl

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Film opowiada historię Grega, który pewnego dnia zostaje zmuszony przez swoja mamę do spotkania się z dziewczyną z sąsiedztwa chorą na białaczkę.


Podobieństwo dodane przez: Reprezent

-1 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.


Podobieństwo dodane przez: Reprezent

Znasz podobny film do Śmierć superbohatera? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)