Zwiastun Skazani na Shawshank

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Skazani na Shawshank

4.76 Filmy podobne do Skazani na Shawshank
76 głosów

The Shawshank Redemption

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 1994

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Historia bankiera, który został niesłusznie skazany na więzienie. Bohater musi się nauczyć jak przeżyć w nowym brutalnym świecie.

23 Filmy podobne do Zielona mila
Zielona mila

The Green mile

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Były strażnik więzienny opowiada znajomej historię o niezwykłym człowieku, który został skazany na śmierć za zabicie dwóch dziewczynek.

9 Filmy podobne do Ucieczka z Alcatraz
Ucieczka z Alcatraz

Escape from Alcatraz

Gatunek: Dramat, Thriller

Rok produkcji: 1979

Opis filmu: Rok 1962. Do Alcatraz przeniesiony zostaje Frank Morris, który wielokrotnie uciekał z przeróżnych więzień. Także i tym razem postanawia uciec. Układa misterny plan, do którego angażuje kumpli, braci Clarencea i Johna Anglinów.

7 Filmy podobne do Plan ucieczki
Plan ucieczki

Escape Plan

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Raya Breslina to światowej sławy specjalisty od zabezpieczeń. Po przeprowadzeniu analizy wielu więzień Breslin projektuje zakład karny, z którego nie można uciec. Wkrótce bohater sam trafia do stworzonego przez siebie labiryntu, ale ponieważ nie poczuwa się do winy, próbuje uciec z doskonałego więzienia.

-2 Filmy podobne do Forrest Gump
Forrest Gump

Forrest Gump

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 1994

Opis filmu: Historia opowiada o chłopcu z niskim ilorazem inteligencji, który dodatkowo cierpi na niedowład koniczyń. Mimo przeciwnością losu chłopak staje się miliarderem oraz bohaterem wojny w Wietnamie.


Podobieństwo dodane przez: MriZu

Znasz podobny film do Skazani na Shawshank? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)