Zwiastun Romans na dwie noce

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Romans na dwie noce

4.67 Filmy podobne do Romans na dwie noce
27 głosów

Two Night Stand

Gatunek: komedia romantyczna

Rok produkcji: 2014

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Dwójka nieznajomych umawia się na wspólną noc, niestety śnieżyca sprawia, że muszą spędzić ze sobą jeszcze jedną.


Film dodany przez: nikola33

1 Filmy podobne do To tylko seks
To tylko seks

Friends with Benefits

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Dylan skończył ze związkami. Jamie przestaje wierzyć w hollywoodzkie banały o prawdziwej miłości. Kiedy ta dwójka się zaprzyjaźnia, oboje decydują, żeby spróbować czegoś nowego i wykorzystać wzajemne zauroczenie, jednak bez emocjonalnych zobowiązań - tylko fizyczne przyjemności bez dodatkowych pułapek. Dla dwóch logicznie myślących dorosłych nie powinno to stanowić problemu, prawda? Jednak nie do końca. Wkrótce oboje odkrywają, że stereotypy komedii romantycznych istnieją nie bez powodu.


Podobieństwo dodane przez: kazik931

1 Filmy podobne do Ten niezręczny moment
Ten niezręczny moment

That Awkward Moment

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie (I co dalej?). Potem jest już tylko gorzej – tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) – trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać?


Podobieństwo dodane przez: banansong

1 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.


Podobieństwo dodane przez: earlysmile

0 Filmy podobne do The First Time
The First Time

The First Time

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Bohaterami filmu są nastolatkowie Dave i Aubrey, którzy poznają się na imprezie. Znajomość szybko zmienia się w coś bardziej intymnego, romantycznego i skomplikowanego niż się spodziewają.


Podobieństwo dodane przez: hope98

Znasz podobny film do Romans na dwie noce? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)