Zwiastun Rodzinka Robinsonów

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Rodzinka Robinsonów

4.00 Filmy podobne do Rodzinka Robinsonów
2 głosów

Meet the Robinsons

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Sci-Fi

Rok produkcji: 2007

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Historia genialnego dwunastolatka Lewisa i jego przyjaciela Wilbura Robinsona - tajemniczego chłopca z przyszłości, który zabiera Lewisa do swojego świata. Tam obaj chłopcy przeżywają niezwykłe przygody, walczą o przyszłość i odkrywają sekret rodziny Robinsonów.

0 Filmy podobne do Piorun
Piorun

Bolt

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Bolt jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół – bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

0 Filmy podobne do Ratatuj
Ratatuj

Ratatouille

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Marzeniem pewnego młodego szczurka o imieniu Remy jest gotowanie. Chciałby stać się szefem kuchni w Paryżu – stolicy dobrego smaku i jedzenia. Niestety nie jest to łatwe zadanie – przede wszystkim dlatego, że nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni. Dlatego kiedy Remy przenosi się do piwnicy jednej z najsłynniejszych restauracji, kulinarny świat Paryża wywraca się do góry nogami.

0 Filmy podobne do Iniemamocni
Iniemamocni

The Incredibles

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Akcja

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Pan Parr, kiedyś znany powszechnie jako Iniemamocny, oraz jego żona Helen, prowadzą życie emerytowanej pary superbohaterów. Obecnie mieszkają spokojnie z trójką dzieci w domku na przedmieściach. Jednak Pan Parr po cichu nadal pragnie powrócić do dawnego stylu życia. Pewnego dnia otrzymuje tajemnicze wezwanie do udziału w tajnej misji. Niespodziewanie pojawi się szansa, by wrócić do branży i przeprowadzić bardzo niebezpieczną, tajną akcję na dalekiej wyspie. Pan Parr skorzysta z niej z ochotą, ale długa przerwa w aktywności sprawi, że nie będzie to łatwe.

Znasz podobny film do Rodzinka Robinsonów? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)