Zwiastun Ratatuj

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Ratatuj

4.19 Filmy podobne do Ratatuj
21 głosów

Ratatouille

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Rok produkcji: 2007

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Marzeniem pewnego młodego szczurka o imieniu Remy jest gotowanie. Chciałby stać się szefem kuchni w Paryżu – stolicy dobrego smaku i jedzenia. Niestety nie jest to łatwe zadanie – przede wszystkim dlatego, że nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni. Dlatego kiedy Remy przenosi się do piwnicy jednej z najsłynniejszych restauracji, kulinarny świat Paryża wywraca się do góry nogami.

1 Filmy podobne do Auta
Auta

Cars

Gatunek: Animacja, Komedia

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Zygzak McQueen jest młodym i ambitnym samochodem wyścigowym, który marzy o olśniewających sukcesach i przygotowuje się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Zamiast na trasę wyścigu, trafia jednak do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy autostradzie 66 i szybko poznaje jego ekscentrycznych mieszkańców. Są wśród nich: Sally – Porsche 2002, Wójt Hudson – stary samochód o tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy, niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.

0 Filmy podobne do WALL E
WALL E

WALL·E

Gatunek: Animacja, Familijny, Sci-Fi

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Co się stanie, jeżeli ludzie opuszczą kiedyś Ziemię i pozostanie na niej jedynie mały robot? WALL.E (Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący. E-klasa) przez siedemset lat w samotności oczyszcza Ziemię z odpadów pozostawionych przez ludzi. Pewnego dnia na planetę przybywa EVE – nowoczesna, przepiękna, myśląca maszyna. Tego dnia życie WALL.Eego zupełnie się zmienia i nabiera nowego sensu. Jego podróż przez galaktykę, przyjaźń z EVE, zabawne przygody oraz nowi, niekiedy niezwykli przyjaciele stali się tematem najnowszej komedii Studia Pixar.

0 Filmy podobne do Potwory i spółka
Potwory i spółka

Monsters, Inc.

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Film ze studia Walta Disneya zrealizowany w technice animacji komputerowej. Opowieść o niezwykłych przygodach małej dziewczynki, która trafia do fabryki... potworów. Potwory jednak nie są tak straszne, na jakie wyglądają i bardziej się jej boją niż ona ich.

0 Filmy podobne do Rodzinka Robinsonów
Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Sci-Fi

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Historia genialnego dwunastolatka Lewisa i jego przyjaciela Wilbura Robinsona - tajemniczego chłopca z przyszłości, który zabiera Lewisa do swojego świata. Tam obaj chłopcy przeżywają niezwykłe przygody, walczą o przyszłość i odkrywają sekret rodziny Robinsonów.

0 Filmy podobne do Iniemamocni
Iniemamocni

The Incredibles

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Akcja

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Pan Parr, kiedyś znany powszechnie jako Iniemamocny, oraz jego żona Helen, prowadzą życie emerytowanej pary superbohaterów. Obecnie mieszkają spokojnie z trójką dzieci w domku na przedmieściach. Jednak Pan Parr po cichu nadal pragnie powrócić do dawnego stylu życia. Pewnego dnia otrzymuje tajemnicze wezwanie do udziału w tajnej misji. Niespodziewanie pojawi się szansa, by wrócić do branży i przeprowadzić bardzo niebezpieczną, tajną akcję na dalekiej wyspie. Pan Parr skorzysta z niej z ochotą, ale długa przerwa w aktywności sprawi, że nie będzie to łatwe.

0 Filmy podobne do Życie od kuchni
Życie od kuchni

No Reservations

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Wyzuta z uczuć szefowa kuchni, Martha James, zostaje zaskoczona nagłą śmiercią siostry, której dziesięcioletnia córka trafia pod opiekę bohaterki. Do tego musi dzielić restauracyjną kuchnię z uroczym, obiecującym kucharzem.


Podobieństwo dodane przez: observer

-2 Filmy podobne do Jak wytresować smoka
Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon

Gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

Znasz podobny film do Ratatuj? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)