Zwiastun Pulp Fiction

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Pulp Fiction

4.75 Filmy podobne do Pulp Fiction
40 głosów

Pulp Fiction

Gatunek: Gangsterski

Rok produkcji: 1994

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Płatni mordercy, Jules i Vincent, dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę, na czas nieobecności gangstera w mieście, ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią.

4 Filmy podobne do Wściekłe psy
Wściekłe psy

Reservoir Dogs

Gatunek: Thriller, Gangsterski

Rok produkcji: 1992

Opis filmu: Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski kilku jego uczestników spotyka się w opuszczonym magazynie, by ustalić, kto zdradził policji ich plan. Wściekłe psy to nie znający się wzajemnie, najemni gangsterzy. Prowadzone przez nich wewnętrzne śledztwo polega na rzucaniu wymyślnych przekleństw, wzajemnym oskarżaniu i torturowaniu porwanego policjanta.

2 Filmy podobne do Cztery pokoje
Cztery pokoje

Four Rooms

Gatunek: Czarna komedia

Rok produkcji: 1995

Opis filmu: Ted zostaje gońcem hotelowym w noc sylwestrową, przez którą przyjdzie mu zmierzyć się z przeciwnościami losu w czterech różnych pokojach. W pierwszym spotyka kółko czarownic, w drugim natrafia na sprzeczkę małżeńską, w trzecim niańczy dwójkę dzieci, a w czwartym i ostatnim zostaje wplątany w bardzo korzystny dla niego zakład...

2 Filmy podobne do Jackie Brown
Jackie Brown

Jackie Brown

Gatunek: Kryminał, Thriller

Rok produkcji: 1997

Opis filmu: Stewardessa mieszkająca w Kalifornii przewozi nielegalnie pieniądze z Meksyku do Los Angeles - i dostarcza je handlarzowi broni, który współpracuje z gangsterami. Dwaj agenci FBI wpadają na trop jej działalności, żądają posłuszeństwa i współpracy. Ona próbuje ich przechytrzyć.

1 Filmy podobne do Grindhouse Death Proof
Grindhouse Death Proof

Death Proof

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Mike Kaskader to facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę. Ale przede wszystkim kocha zabijać. Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. Mike nie podejrzewa jednak, że cztery długonogie piękności przygotowały mu krwawą zemstę...

0 Filmy podobne do Kill Bill
Kill Bill

Kill Bill Vol 1

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Panna Młoda, zawodowa zabójczyni, postanawia wycofać się z branży. W czasie własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa - szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ran dziewczyna na cztery lata zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy z zimną krwią chcieli zabić ją i jej nienarodzone dziecko.

-1 Filmy podobne do Grindhouse Planet Terror
Grindhouse Planet Terror

Planet Terror

Gatunek: Horror, Akcja

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar... Tymczasem na poboczu drogi Cherry, tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną choroę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray, jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru... Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.

-2 Filmy podobne do Mechaniczna pomarańcza
Mechaniczna pomarańcza

A Clockwork Orange

Gatunek: Dramat, Sci-Fi

Rok produkcji: 1971

Opis filmu: Film przedstawiający bardzo oryginalną wizję przyszłości - pełną okrucieństwa, anarchii oraz cynizmu. To dzieło Stalneya Kubricka po dziś dzień wywołuje wiele kontrowersji. Mechaniczna Pomarańcza wywołała mnóstwo skandali a zakaz jej emisji utrzymał się w niektórych państwach do dziś.

Znasz podobny film do Pulp Fiction? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)