Zwiastun Przerwana lekcja muzyki

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Przerwana lekcja muzyki

4.31 Filmy podobne do Przerwana lekcja muzyki
13 głosów

Girl, Interrupted

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Psychologiczny

Rok produkcji: 1999

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ameryka końca lat 60-tych: czasy kontestacji, rewolucji seksualnej i burzliwych przemian obyczajowych. Jeśli miałeś szczęście - jechałeś na Woodstock, jeśli miałeś pecha - jechałeś do Wietnamu. A jeśli zupełnie nie wiedziałeś, czego chcesz - lądowałeś w domu wariatów. Siedemnastoletnia Susanna Kaysen wydawała się zagubiona w otaczającej ją rzeczywistości. Zaniepokojeni rodzice wysłali ją do doktora, który doradził jej pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczyna spędziła tam dwa lata, przechodząc prawdziwą szkołę życia. W szpitalu poznała czarującą socjopatkę Lisę, która buntowała się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. To właśnie dzięki niej Susanna odnalazła to, co w życiu najcenniejsze - samą siebie.

7 Filmy podobne do Lot nad kukułczym gniazdem
Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoos Nest

Gatunek: Dramat, Psychologiczny

Rok produkcji: 1975

Opis filmu: Randle P. McMurphy wolny duchem, wygadany skazaniec o niespokojnym charakterze, udaje chorobę psychiczną i zamieszkuje z ludźmi, których sam nazywa świrami. Momentalnie, jego zaraźliwa umiejętność kreowania chaosu przeciwstawia się otępiającej rutynie. Pod żadnym pozorem faceci naszpikowani środkami uspokajającymi nie powinni snuć się w swoich szlafrokach, kiedy toczą się finałowe rozgrywki baseballu. To oznacza wojnę! Po jednej stronie jest McMurphy - po drugiej uprzejma, lecz nieprzejednana siostra Ratched, jedna z najbardziej odrażających postaci w historii filmu. Stawką jest los każdego pacjenta na oddziale.

1 Filmy podobne do Pokolenie P
Pokolenie P

Prozac Nation

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Pokolenie P to film oparty na film oparty na bestsellerowej powieści Elizabeth Wurtzel. Młoda i błyskotliwa Elizabeth studiuje na uniwersytecie Harvarda. Jednak nie wszystko układa się zgodnie z planem. Największym problemem dziewczyny jest... depresja. Szuka ona pomocy i wsparcia w ramionach swojego chłopaka. Niestety i to nie pomaga. Z pomocą przychodzi jej doktor psychiatrii. Postanawia spróbować leku o nazwie... prozac. Czy dzięki kuracji problemy Elizabeth znikną?

-1 Filmy podobne do Biegając z nożyczkami
Biegając z nożyczkami

Running with Scissors

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Augusten Burroughs jest chłopcem, którego matka - neurotyczna poetka, po rozpadzie małżeństwa z jego ojcem oddała na wychowanie psychiatrze dr Finchowi. Nagle w wieku lat dwunastu, dziecko musi zamieszkać w rozpadającym się wiktoriańskim domu, żyć na skraju nędzy i egzystować wśród koszmarnego bałaganu. Dziwaczna rodzina psychiatry z jego córką na czele, szokujący pacjenci, to tylko przedsmak jego nowego życia. W tym nietuzinkowym domu nie panują bowiem żadne zasady, nie ma również obowiązku chodzenia do szkoły. Niespodziewanie Augusten znajduje wspólny język z młodszą córką lekarza, Natalie i jego cierpiąca żoną Agnes, a lekcję miłości pobiera od starszego mężczyzny. Myślałeś, że Twoja rodzina jest nienormalna? Popatrz na tę!

Znasz podobny film do Przerwana lekcja muzyki? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)