Zwiastun Projekt X

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Projekt X

4.00 Filmy podobne do Projekt X
62 głosów

Project X

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Nastolatek postanawia zrobić domówkę pod nieobecnością rodziców. Cała impreza jednak wymyka się spod kontroli i prowadzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji.

60 Filmy podobne do Kac Vegas
Kac Vegas

The Hangover

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Czterech przyjaciół spędza wieczór kawalerski w Las Vegas. Po obudzeniu się rano, okazuje się, że nic nie pamiętają z ostatniej nocy oraz, że jednego z nich brakuje.

49 Filmy podobne do nieletni pełnoletni
nieletni pełnoletni

21 and Over

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego dnia w życiu... Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły... To wszystko nie tak miało wyglądać.

8 Filmy podobne do Sąsiedzi
Sąsiedzi

Neighbors

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Młode małżeństwo Mac i Kelly Radner mają dom na przedmieściach i uroczą córeczkę i gdy okazuje się, że ich nowymi sąsiadami jest grupa studentów, której przewodniczy Teddy Sanders (Zac Efron), próbują się z nimi zaprzyjaźnić. Szybko jednak głośne imprezy organizowane przez sąsiadów zaczynają im przeszkadzać i postanawiają walczyć o spokój i ciszę. Rozpoczyna się więc sąsiedzka wojna.

5 Filmy podobne do Do zaliczenia
Do zaliczenia

The To Do List

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w collegu. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego pierwszego razu, ale kolekcja doświadczeń z długiej listy do zaliczenia.

1 Filmy podobne do Szalona noc
Szalona noc

Take Me Home Tonight

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Grupa młodych i utalentowanych aktorów w tej świetnej, zwariowanej i trochę nostalgicznej komedii, osadzonej w realiach jednej nocy roku 1988. Wszystko zaczyna się od przypadkowego spotkania Matta Franklina (Topher Grace) ze swoją licealną miłością Tori (Teresa Palmer) w centrum handlowym, w którym Matt aktualnie pracuje. To stanowi początek niezapomnianej nocy. Matt i jego kumpel Barry (Dan Fogler) wymyślają szalony plan aby w końcu zdobyć serce ukochanej dziewczyny. Czas pokaże czy na jednej z dzikich imprez Matt uwiedzie tę młodą boginię i czy przetrwa upojną i zgubną noc rozpusty. Już dziś obejrzyj tę szaloną komedię.

0 Filmy podobne do We Are Your Friends
We Are Your Friends

We Are Your Friends

Gatunek: Dramat, Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Młody DJ Cole chce odnieść sukces w świecie muzyki elektronicznej.


Podobieństwo dodane przez: Amelia25

-3 Filmy podobne do Forrest Gump
Forrest Gump

Forrest Gump

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 1994

Opis filmu: Historia opowiada o chłopcu z niskim ilorazem inteligencji, który dodatkowo cierpi na niedowład koniczyń. Mimo przeciwnością losu chłopak staje się miliarderem oraz bohaterem wojny w Wietnamie.


Podobieństwo dodane przez: Olusiahelusi

Znasz podobny film do Projekt X? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)