Zwiastun Prawo zemsty

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Prawo zemsty

4.50 Filmy podobne do Prawo zemsty
4 głosów

Law Abiding Citizen

Gatunek: Thriller

Rok produkcji: 2009

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Człowiek, który stracił wszystko nie cofnie się przed niczym…, który mści się po tym, jak jego rodzina została brutalnie zamordowana. Powstrzymać go może jedynie pewien prokurator. Konfrontacja obu jest nieunikniona. Nic jednak nie jest jednoznaczne. Genialnie zbudowane postacie powodują, że nie wiadomo, kto jest dobry a kto zły, ani po czyjej stronie stanąć w tej rozgrywce. Poznaj niesamowitą moc zemsty w najbardziej oczekiwanym filmie tej jesieni.

1 Filmy podobne do Punisher
Punisher

The Punisher

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Agent specjalny Frank Castle ma oddaną, kochającą rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta. W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castlea, a on sam cudem uchodzi z życiem. O tej chwili Castle ma tylko jeden cel w życiu - zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na czele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny.

0 Filmy podobne do Odważna
Odważna

The Brave One

Gatunek: Dramat, Kryminał, Thriller

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Bohaterką opowieści jest kobieta, która próbuje dojść do siebie, fizycznie i psychicznie, po brutalnej napaści. Czeka ją długa i trudna droga, jednak na jej końcu znajduje się odwet i sprawiedliwość. W jej życiu pojawia się policjant, który decydując się pomóc kobiecie, musi dokonać kilku trudnych wyborów.

0 Filmy podobne do Kaznodzieja z karabinem
Kaznodzieja z karabinem

Machine Gun Preacher

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Kryminał, Akcja

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Oparta na faktach historia Sama Childersa, byłego dilera, który nawrócił się i rozpoczął walkę o utworzenie sierocińca w rozdartej wojną Afryce oraz o ochronę sudańskich dzieci, zmuszanych do walki jako żołnierze.

Znasz podobny film do Prawo zemsty? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)