Zwiastun Powrót Batmana

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Powrót Batmana

3.75 Filmy podobne do Powrót Batmana
4 głosów

Batman Returns

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 1992

Zobacz zwiastun

Opis filmu

W mieście Gotham grasują przerażający przestępcy: dziwaczny Pingwin oraz tajemnicza Kobieta-Kot. Jedyną osobą, która może ich powstrzymać przed rujnacją miasta jest Batman.

1 Filmy podobne do Batman Początek
Batman Początek

Batman Begins

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Po tragicznej śmierci rodziców, rozczarowany życiem spadkobierca fortuny Wayneów, Bruce, podróżuje po świecie szukając środków do walki z niesprawiedliwością po to, aby obrócić strach przeciw tym, którzy go sieją.

Filmy podobne do Batman
Batman

Batman

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 1989

Opis filmu: Pod postacią Batmana człowieka-nietoperza kryje się atletycznie zbudowany, super inteligentny mężczyzna, uzbrojony w niesamowitej konstrukcji przedmioty, służące walce i przemieszczaniu się w przestrzeni. Powołaniem naszego bohatera jest niesienie pomocy i wybawienia wszystkim będącym w potrzebie ludziom. W jego niezwykłych przygodach towarzyszy mu super atrakcyjna reporterka. Najpotężniejszym przeciwnikiem Batmana jest wróg publiczny - Joker - odrażająca postać o czarnej psychice.

Filmy podobne do Batman Forever
Batman Forever

Batman Forever

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 1995

Opis filmu: Batman Forever to trzecia już część przygód tajemniczego Człowieka-Nietoperza, w którego tym razem wcielił się Val Kilmer. Przed Batmanem pojawia się dość poważne wyzwanie - musi bowiem zmierzyć się z dwoma wyjątkowo niebezpiecznymi przeciwnikami. Człowiek - Dwie Twarze szukający zemsty za swoją zeszpeconą twarz, oraz jeden z najbardziej niebezpiecznych i tajemniczych przestępców - Człowiek-Zagadka połączeni są wspólnym celem zdobycia kontroli nad umysłami obywateli Gotham City i ostatecznego rozprawienia się z największym stróżem porządku.

Filmy podobne do Batman i Robin
Batman i Robin

Batman & Robin

Gatunek: Fantasy, Akcja

Rok produkcji: 1997

Opis filmu: Kolejne przygody obrońcy Gotham City - Batmana - oraz jego wiernego sprzymierzeńca, Robina. Tym razem dołącza do nich odważna Batgirl. Z pomocą dwójki swoich młodych przyjaciół, Mroczny Rycerz stawia czoła nowym wrogom.

Komentarze (0)