Zwiastun Po prostu walcz

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Po prostu walcz

4.27 Filmy podobne do Po prostu walcz
30 głosów

Never Back Down

Gatunek: Dramat, Akcja, Sportowy

Rok produkcji: 2008

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji. W końcu dzięki nabytym umiejętnościom może ponownie stanąć do walki, aby pokonać swego dawnego rywala, niekwestionowanego mistrza ringu, Ryana McCartyego.

31 Filmy podobne do Warrior
Warrior

Wojownik

Gatunek: Dramat, Sportowy

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Dwaj bracia, których życie skłóciło postanawiają wystartować w tym samym turnieju mieszanych sztuk walki.

26 Filmy podobne do Undisputed
Undisputed

Champion

Gatunek: Dramat, Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Mistrza świat wagi ciężkiej James (Iceman) Chambers trafia do więzienia. Jeden z więźniów dostrzega możliwość zoorganizowania walki między mistrzem a innym więżniem, który jest uznawany w więzieniu za niepokonanego.

16 Filmy podobne do Fighting
Fighting

Fighting

Gatunek: Dramat, Akcja

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Sean Arthur przyjechał do Nowego Jorku nie mając nic. Z trudem wiąże koniec z końcem handlując podrobionym towarem. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Harveya Boardena, który widzi w nim naturalny talent do walki. Harvey proponuje Shawnowi pomoc w zarobieniu prawdziwych pieniędzy w walkach ulicznych, w których często biorą udział osoby z kryminalną przeszłością.

7 Filmy podobne do Fighter
Fighter

The Fighter

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki.

1 Filmy podobne do Do utraty sił
Do utraty sił

Southpaw

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Billy Hope ma wszystko, imponującą karierę bokserską, kochającą żonę i uroczą córkę. Gdy w jego życiu dochodzi do tragedii, jego dotychczasowy menedżer i wieloletni przyjaciel odwraca się do niego plecami. Będąc na dnie, Billy zwraca się o pomoc do byłego boksera i trenera najtwardszych amatorskich zawodników, Ticka Williamsa.


Podobieństwo dodane przez: Marcino07

Znasz podobny film do Po prostu walcz? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Po prostu walcz 2
Po prostu walcz 2

Never Back Down 2: The Beatdown

Gatunek: Akcja, Sportowy

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Za zamkniętymi drzwiami z pozoru nie wyróżniającego się niczym collegeu planowany jest finałowy pojedynek w podziemnych rozgrywkach MMA. Ex-gwiazda MMA, Case Walker przygotowuje do walk czwórkę studentów, z których każdy musi pokonać własne słabości i stawić czoła indywidualnym problemom. Case nauczy ich powalających technik sztuk walki i pokaże jak walczyć w najbardziej wyczerpującym turnieju - The Beatdown.

Komentarze (0)