Filmy podobne do Po prostu walcz

3.40 Filmy podobne do Po prostu walcz
10 głosów

Never Back Down

Gatunek: Dramat, Akcja, Sportowy

Rok produkcji: 2008

Opis filmu

Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji. W końcu dzięki nabytym umiejętnościom może ponownie stanąć do walki, aby pokonać swego dawnego rywala, niekwestionowanego mistrza ringu, Ryana McCartyego.

31 Filmy podobne do Warrior
Warrior

Wojownik

Gatunek: Dramat, Sportowy

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Dwaj bracia, których życie skłóciło postanawiają wystartować w tym samym turnieju mieszanych sztuk walki.

26 Filmy podobne do Undisputed
Undisputed

Champion

Gatunek: Dramat, Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Mistrza świat wagi ciężkiej James (Iceman) Chambers trafia do więzienia. Jeden z więźniów dostrzega możliwość zoorganizowania walki między mistrzem a innym więżniem, który jest uznawany w więzieniu za niepokonanego.

16 Filmy podobne do Fighting
Fighting

Fighting

Gatunek: Dramat, Akcja

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Sean Arthur przyjechał do Nowego Jorku nie mając nic. Z trudem wiąże koniec z końcem handlując podrobionym towarem. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Harveya Boardena, który widzi w nim naturalny talent do walki. Harvey proponuje Shawnowi pomoc w zarobieniu prawdziwych pieniędzy w walkach ulicznych, w których często biorą udział osoby z kryminalną przeszłością.

7 Filmy podobne do Fighter
Fighter

The Fighter

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki.

Filmy podobne do Po prostu walcz 2
Po prostu walcz 2

Never Back Down 2: The Beatdown

Gatunek: Akcja, Sportowy

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Za zamkniętymi drzwiami z pozoru nie wyróżniającego się niczym collegeu planowany jest finałowy pojedynek w podziemnych rozgrywkach MMA. Ex-gwiazda MMA, Case Walker przygotowuje do walk czwórkę studentów, z których każdy musi pokonać własne słabości i stawić czoła indywidualnym problemom. Case nauczy ich powalających technik sztuk walki i pokaże jak walczyć w najbardziej wyczerpującym turnieju - The Beatdown.

Komentarze (0)