Zwiastun Plan doskonały

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Plan doskonały

3.67 Filmy podobne do Plan doskonały
6 głosów

Inside Man

Gatunek: Sensacyjny, Thriller

Rok produkcji: 2006

Zobacz zwiastun

Opis filmu

W ciągu kilkunastu sekund, bandyci, w precyzyjnie zaplanowany sposób opanowują bank biorąc jako zakładników klientów i personel, łącznie ponad 50 osób. Wkrótce potem, na miejsce zdarzenia zostają wysłani negocjatorzy z nowojorskiej policji, detektywi Keith Frazier i Bill Mitchell, z rozkazem nawiązania kontaktu z przywódcą bandytów Daltonem Russellem i bezpiecznym uwolnieniem zakładników. Zarówno obaj detektywi jak i współpracujący z nimi kapitan John Darius mają nadzieję, że sytuacja zostanie pokojowo rozwiązana, a wszyscy przetrzymywani wewnątrz banku zakładnicy zostaną zwolnieni. Sprawy, jednak przybierają zupełnie niespodziewany obrót.

6 Filmy podobne do Oceans Eleven Ryzykowna gra
Oceans Eleven Ryzykowna gra

Oceans Eleven

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Plan jest prosty. Reguły jasne jak słońce. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Danny Ocean i jego wspólnicy zgarną 150 milionów dolarów. Danny stawia wszystko na jedna karte i postanawia wciągu jednej nocy obrabować trzy najwieksze kasyna w Las Vegas.

5 Filmy podobne do Teoria chaosu
Teoria chaosu

Chaos

Gatunek: Kryminał, Sensacyjny

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Lorenz nieuchwytny i nieobliczalny złodziej dokonuje napadu na bank. Szturm oddziałów SWAT wywołuje chaos i zamieszanie. Gdy dym po strzelaninie opada, pozornie prosta układanka rozsypuje się? Śladem Lorenza podąża doświadczony detektyw Conners, i jego niedoświadczony partner Dekker. Rozpoczyna się gra, której stawką jest życie zakładników, a której reguły giną w chaosie.

4 Filmy podobne do Miasto złodziei
Miasto złodziei

The Town

Gatunek: Dramat, Kryminał

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Doug MacRay jest niereformowalnym kryminalistą i przywódcą szajki bezwzględnych złodziei okradających banki, których nikt nigdy nie złapał jeszcze na gorącym uczynku. Podczas jednego z napadów zakładniczką zostaje dyrektor banku, Claire Keesey, którą przestępcy puszczają wolno. Kobieta żyje w ciągłym strachu, wiedząc, że złodzieje znają jej adres i nazwisko. Oczarowana jednak skromnym mężczyzną o imieniu Doug szybko zapomina o swoim strachu, nie wiedząc jednocześnie, że to ten sam człowiek, który zaledwie kilka dni temu przetrzymywał ją jako zakładniczkę. Zauroczenie od pierwszego spotkania stopniowo zmienia się w pełen namiętności romans, który może mieć dla pary niebezpieczne, a nawet śmiertelne, konsekwencje.

0 Filmy podobne do Plan ucieczki
Plan ucieczki

Escape Plan

Gatunek: Thriller, Akcja

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Raya Breslina to światowej sławy specjalisty od zabezpieczeń. Po przeprowadzeniu analizy wielu więzień Breslin projektuje zakład karny, z którego nie można uciec. Wkrótce bohater sam trafia do stworzonego przez siebie labiryntu, ale ponieważ nie poczuwa się do winy, próbuje uciec z doskonałego więzienia.


Podobieństwo dodane przez: ewula102

Znasz podobny film do Plan doskonały ? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)