Zwiastun Pitch Perfect

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Pitch Perfect

4.48 Filmy podobne do Pitch Perfect
23 głosów

Pitch Perfect

Gatunek: Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Beca, świeżo upieczona studentka pierwszego roku, nie ma chęci do integracji z jakąkolwiek grupą studentów. Ostatecznie decyduje się przyłączyć do szkolnej grupy wokalnej Bellas, która składa się z różnych mniej lub bardziej zwariowanych dziewczyn. Bellas łączy tylko jedno staranie o to, aby śpiewać razem najlepiej, jak się da. Beca wnosi do zespołu potrzebną dawkę energii , dzięki czemu dziewczyny podejmują rywalizację z męskim chórem, który podczas występów wykonuje skoczne show złożone z żywych coverów.

2 Filmy podobne do High School Musical
High School Musical

High School Musical

Gatunek: Familijny, Komedia, Musical

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Troy (Zac Efron), popularny kapitan szkolnej drużyny koszykarskiej i Gabriella (Vanessa Anne Hudgens), bystra, mądra i śliczna członkini akademickiego klubu zaskakują całą East Hign, gdy potajemnie biorą udział w przesłuchaniach do głównych ról w szkolnym musicalu. Sięgają gwiazd i podążają za marzeniami. Wszyscy uczą się tolerancji, pracy zespołowej i bycia sobą. High School Musical ukazuje potęgę muzyki, tańca i rozrywki.


Podobieństwo dodane przez: WrednaJedna

-2 Filmy podobne do To tylko seks
To tylko seks

Friends with Benefits

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Dylan skończył ze związkami. Jamie przestaje wierzyć w hollywoodzkie banały o prawdziwej miłości. Kiedy ta dwójka się zaprzyjaźnia, oboje decydują, żeby spróbować czegoś nowego i wykorzystać wzajemne zauroczenie, jednak bez emocjonalnych zobowiązań - tylko fizyczne przyjemności bez dodatkowych pułapek. Dla dwóch logicznie myślących dorosłych nie powinno to stanowić problemu, prawda? Jednak nie do końca. Wkrótce oboje odkrywają, że stereotypy komedii romantycznych istnieją nie bez powodu.


Podobieństwo dodane przez: norbi987

Znasz podobny film do Pitch Perfect? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Pitch Perfect 2
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

Gatunek: Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Grupa a capella znana z pierwszej części filmu bierze udział w konkursie, w którym nigdy nie udało się zwyciężyć ekipie ze Stanów Zjednoczonych. Beca Mitchell (Anna Kendrick) wraz z zespołem muszą dać z siebie wszystko aby przekonać do siebie publiczność oraz jury.

Komentarze (0)