Zwiastun Pitch Perfect

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Pitch Perfect

4.18 Filmy podobne do Pitch Perfect
11 głosów

Pitch Perfect

Gatunek: Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Beca, świeżo upieczona studentka pierwszego roku, nie ma chęci do integracji z jakąkolwiek grupą studentów. Ostatecznie decyduje się przyłączyć do szkolnej grupy wokalnej Bellas, która składa się z różnych mniej lub bardziej zwariowanych dziewczyn. Bellas łączy tylko jedno staranie o to, aby śpiewać razem najlepiej, jak się da. Beca wnosi do zespołu potrzebną dawkę energii , dzięki czemu dziewczyny podejmują rywalizację z męskim chórem, który podczas występów wykonuje skoczne show złożone z żywych coverów.

1 Filmy podobne do High School Musical
High School Musical

High School Musical

Gatunek: Familijny, Komedia, Musical

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Troy (Zac Efron), popularny kapitan szkolnej drużyny koszykarskiej i Gabriella (Vanessa Anne Hudgens), bystra, mądra i śliczna członkini akademickiego klubu zaskakują całą East Hign, gdy potajemnie biorą udział w przesłuchaniach do głównych ról w szkolnym musicalu. Sięgają gwiazd i podążają za marzeniami. Wszyscy uczą się tolerancji, pracy zespołowej i bycia sobą. High School Musical ukazuje potęgę muzyki, tańca i rozrywki.


Podobieństwo dodane przez: WrednaJedna

Znasz podobny film do Pitch Perfect? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Pitch Perfect 2
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

Gatunek: Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Grupa a capella znana z pierwszej części filmu bierze udział w konkursie, w którym nigdy nie udało się zwyciężyć ekipie ze Stanów Zjednoczonych. Beca Mitchell (Anna Kendrick) wraz z zespołem muszą dać z siebie wszystko aby przekonać do siebie publiczność oraz jury.

Komentarze (0)