Zwiastun Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

4.45 Filmy podobne do Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
20 głosów

Pirates of Caribbean:The Curse of the Black Pearl

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2003

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa, Czarną Perłę, a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth, Willem Turnerem. Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty H.M.S. Interceptor obaj wyruszają w pościg. Ich z kolei goni na statku H.M.S. Dauntless narzeczony Elizabeth - komandor Norrington. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę Isla de Muerte, gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przeistaczają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.

7 Filmy podobne do Jeździec znikąd
Jeździec znikąd

The Lone Ranger

Gatunek: Przygodowy, Western

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Jeździec znikąd to trzymający w napięciu, kipiący akcją i humorem film przygodowy, w którym słynny, zamaskowany bohater powraca na ekrany w całkowicie nowej odsłonie. Indiański wojownik, Tonto (Johnny Depp), opowiada nieznane dzieje Johna Reida (Armie Hammer), który z przeciętnego prawnika stał się legendą wymiaru sprawiedliwości. Tonto zabiera widzów na Dziki Zachód, w szaloną podróż, obfitującą w niezwykłe zwroty akcji i zabawne nieporozumienia, które towarzyszą dwóm bohaterom w ich zmaganiach ze sobą nawzajem, ale przede wszystkim z wszechobecną chciwością i korupcją.

1 Filmy podobne do John Carter
John Carter

John Carter

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: John Carter to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem i księżniczką Dejah Thoris, która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

0 Filmy podobne do Hobbit: Niezwykła podróż
Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Pierwszy z filmowej trylogii - opartej na ponadczasowym arcydziele Hobbit, czyli tam i z powrotem autorstwa J.R.R. Tolkiena - Hobbit: Niezwykła podróż podąża śladami Bilbo Bagginsa, który wyrusza na epicką wyprawę by odzyskać legendarne królestwo Krasnoludów i pokonać smoka Smauga. W drodze Hobbit nie tylko odkryje w sobie odwagę i pomysłowość, ale zdobędzie też pierścień, który wpłynie na losy całego Śródziemia.


Podobieństwo dodane przez: KrecikOwsik

0 Filmy podobne do Hook
Hook

Hook

Gatunek: Familijny, Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 1991

Opis filmu: Hook, to niezwykły film przygodowy pełen magii Stevena Spielberga, z Robinem Williamsem, jako dorosłym Piotrusiem Panem i Dustinem Hoffmanem, w roli niesławnego kapitana Hooka. W zabawie udział biorą: Dzwoneczek, pirat Smee i babcia Wendy Darling, której zadanie to przekonanie szacownego prawnika, że to właśnie on był niegdyś legendarnym Piotrusiem Panem. Kiedy Peter wyrusza do Nibylandii, by uratować swe dzieci z rąk kapitana Hooka, staje u progu nowej przygody. Dzięki niej przyjdzie mu na nowo odkryć potęgę wyobraźni, przyjaźni i magii.

0 Filmy podobne do Charlie i fabryka czekolady
Charlie i fabryka czekolady

Charlie and the Chocolate Factory

Gatunek: Familijny, Fantasy

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Większość kolacji w domu Bucketów to cienki kapuśniak, którym mały Charlie z radością dzieli się ze swoją matką, ojcem i wszystkimi dziadkami. Ich dom jest mały, pochylony i niezbyt ładny, lecz z całą pewnością nie brakuje w nim miłości. Każdego wieczora, ostatnią rzeczą, jaką Charlie widzi przez swoje okno, jest wielka fabryka. Zasypia marząc o tym, co może być w środku. Od niemal piętnastu lat nikt nie widział, by z fabryki wychodził chociaż jeden robotnik, nikt też nie widział samego Willyego Wonka, choć - w tajemniczy sposób - fabryka nadal produkowała olbrzymie ilości czekolady, którą wysyłano do sklepów na całym świecie. Pewnego dnia Willy Wonka ogłosił ważną wiadomość. Otworzy bramy swojej fabryki i wyjawi wszelkie swe tajemnice i czary pięciu szczęśliwym dzieciom, które znajdą złote kupony, ukryte w opakowaniach pięciu losowo wybranych batoników czekoladowych Wonka.

-1 Filmy podobne do Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snickets A Series of Unfortunate Events

Gatunek: Familijny, Przygodowy

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Ekranizacja powieści autorstwa Daniela Handlera, opowiadającej historię trzech osieroconych dzieci, które znajdują rodziny zastępcze. Ich bogaci rodzice zginęli w pożarze. Teraz tajemniczy hrabia Olaf chce uśmiercić dzieci, by położyć rękę na odziedziczonej przez nie fortunie.

Znasz podobny film do Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of Caribbean: Dead Mans Chest

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz - Davy Jonesa. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z Kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód. Druga część słynnego już filmu to również doskonałe efekty specjalne i dużo humoru.

Filmy podobne do Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of Caribbean: At Worlds End

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Przygotuj się na jeszcze więcej intryg, tajemnic i niespodzianek, oglądając film trzecią część przygód najsłynniejszych piratów wszech czasów! Chciwość zaprowadziła Jacka Sparrowa w miejsce, którego za żadne skarby nie chciałby odwiedzić żaden prawdziwy pirat - na bezwietrzne, piaszczyste morze. Uwięziony w pułapce Davy Jonesa, zapewne zostałby tam do kresu swych dni, gdyby nie pomoc wiernych przyjaciół i nieoczekiwanych sojuszników. Na ratunek piratowi ruszają Will Turner, Elizabeth Swann oraz... kapitan Barbossa. Fenomenalne efekty specjalne, zawadiacki humor oraz pełna zaskakujących zwrotów akcja sprawią, że za Jackiem Sparrowem popłyniesz nawet na koniec świata!

Filmy podobne do Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of Caribbean: On Stranger Tides

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Ścieżki kapitana Jacka Sparrowa tym razem skrzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości. Sparrow będzie zastanawiał się czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie poszukiwania osławionego Źródła Młodości. Kiedy kobieta zmusza go do wejścia na pokład statku pirackiego Zemsta Królowej Anny pod dowództwem osławionego Czarnobrodego, Jack nie wie kogo winien się lękać bardziej – jej czy Czarnobrodego.

Komentarze (0)