Zwiastun Piorun

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Piorun

3.33 Filmy podobne do Piorun
12 głosów

Bolt

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Rok produkcji: 2008

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Bolt jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół – bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

0 Filmy podobne do Kung Fu Panda
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

Gatunek: Animacja, Familijny

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Optymistycznie nastawiony do życia, troszkę niezgrabny Po jest największym fanem Kung Fu w okolicy … co jednak nie zawsze przydaje się w jego codziennej pracy – sprzedawcy w prowadzonym przez rodzinę sklepie z makaronem. Wybrany nieoczekiwanie do wypełnienia starożytnej przepowiedni, Po nie może uwierzyć, że jego marzenia mogą się lada moment spełnić.

0 Filmy podobne do Toy Story
Toy Story

Toy Story

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Rok produkcji: 1995

Opis filmu: Bohaterami tego filmu są zabawki z dziecięcego pokoju. Zabawki, które ożywają, gdy tylko ludzie odwrócą od nich wzrok. Zabawki ze swoim życiem i problemami niezwykle przypominają ludzi. Nie tylko mówią, myślą i czują, ale tak samo się kłócą, śmieją, boją, są zazdrosne, oszukują i romansują, czy wręcz mają kłopoty z tożsamością. Prym wśród zabawek wiedzie kowboj Chudy, ulubiona zabawka Andyego. Ale w dniu urodzin chłopca w pokoju zabaw pojawi się ktoś nowy. Jego przybycie zburzy panujące tam porządki, sprowadzając ze sobą sporo zamieszania i nowych kłopotów.

0 Filmy podobne do Rodzinka Robinsonów
Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Sci-Fi

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Historia genialnego dwunastolatka Lewisa i jego przyjaciela Wilbura Robinsona - tajemniczego chłopca z przyszłości, który zabiera Lewisa do swojego świata. Tam obaj chłopcy przeżywają niezwykłe przygody, walczą o przyszłość i odkrywają sekret rodziny Robinsonów.

-2 Filmy podobne do Jak wytresować smoka
Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon

Gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

Znasz podobny film do Piorun? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)