Zwiastun Perks of Being a Wallflower

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Perks of Being a Wallflower

4.41 Filmy podobne do Perks of Being a Wallflower
66 głosów

Charlie

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Nastoletni Charlie jest uczniem pierwszej klasy liceum w Pittsburgu. Nieśmiały i wyobcowany outsider nie ma lekko w nowym środowisku. Nie pasuje do żadnej grupy, a jego niekonwencjonalne poglądy nie ułatwiają mu procesu dopasowywania się do innych. Pierwsze miłosne doświadczenia, samobójstwo przyjaciela, relacje w rodzinie, narkotyki – z tym wszystkim Charlie zmaga się samotnie, aż do chwili, kiedy jego inteligencję i wrażliwość zauważają Sam i Patrick.

83 Filmy podobne do Stuck in Love
Stuck in Love

Stuck in Love

Gatunek: Komedia, Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Odnoszący sukcesy pisarz Bill Borgens, ma nieudane życie prywatne. Ma obsesję na punkcie byłej żony, chociaż sypia już z inną kobietą, przyjaciółką Tricią. Natomiast ich dzieci, syn Rusty i córka Sam przeżywają w tym czasie swoje problemy i pierwsze miłości.

82 Filmy podobne do The First Time
The First Time

The First Time

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Bohaterami filmu są nastolatkowie Dave i Aubrey, którzy poznają się na imprezie. Znajomość szybko zmienia się w coś bardziej intymnego, romantycznego i skomplikowanego niż się spodziewają.

77 Filmy podobne do Całkiem zabawna historia
Całkiem zabawna historia

Its Kind of a Funny Story

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Czasem to co tkwi w Twojej głowie nie jest tak szalone jak myślisz… co zdecydowanie jest prawdą w przypadku Craiga. Zestresowany nastolatek dobrowolnie zapisuje się do szpitala dla psychicznie chorych aby oderwać się na chwilę od codziennych problemów. Nieoczekiwanie zamiast odpoczynku odnajduje mentora i nową miłość, a przede wszystkim ma szansę zacząć wszystko od nowa. Urzekająca, dowcipna i mądra opowieść o dorastaniu, która jest tak naprawdę całkiem zabawną historią…

37 Filmy podobne do Pierwszy raz
Pierwszy raz

Love at First Hiccup

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Nieśmiały pierwszak Victor zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. Problem w tym, że cierpi na pewną wstydliwą przypadłość, która ujawnia się w najmniej pożądanych chwilach...

33 Filmy podobne do Gwiazd naszych wina
Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy – poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.

28 Filmy podobne do Najlepsze najgorsze wakacje
Najlepsze najgorsze wakacje

The Way Way Back

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni Duncana króla aquaparku i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje

21 Filmy podobne do Cudowne tu i teraz
Cudowne tu i teraz

The Spectacular Now

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Sutter Kelly (Miles Teller), popularny uczeń ostatniej klasy liceum, nie ma żadnych planów na przyszłość. Jest w pełni usatysfakcjonowany życiem jakie wiedzie, lubi swoją pracę w sklepie odzieżowym dla mężczyzn, nie stroni od alkoholu i imprez. Wszystko się zmienia, gdy przypadkowo poznaje Aimee Finecky (Shailene Woodley), nietypową miłą dziewczynę.

20 Filmy podobne do Królowie lata
Królowie lata

The Kings of Summer

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

17 Filmy podobne do Klub winowajców
Klub winowajców

The Breakfast Club

Gatunek: Dramat, Komedia, Dla młodzieży

Rok produkcji: 1985

Opis filmu: Piątka uczniów pochodzących z różnych światów jest zmuszona spędzić razem jeden dzień. Everyman, klasowa dziwaczka, szkolna piękność, miasteczkowy kryminalista i miejscowy świr zostają razem w kozie. Choć absolutnie nie mają ochoty na swoje towarzystwo z nudów zaczynają rozmawiać. Szybko okazuje się że ponad podziałami wszyscy są do siebie bardzo podobni…

15 Filmy podobne do Moja łódź podwodna
Moja łódź podwodna

Submarine

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Olivier Tate nie pasowałby do naszych czasów, nie potrafi czarować, nie jest też wampirem. Mieszka w nudnym miasteczku, w którym nic się nie dzieje. Nie ma przyjaciół, a dziewczyna, w której się zakochał, woli innego. Jednak Oliver Tate nie jest zwykłym przeciętniakiem, bo posiada niezwykły dar. Patrzy na siebie i swoje życie jakby był bohaterem filmu, przez co nawet najdrobniejsze wydarzenia urastają w jego wyobraźni do przygód godnych superprodukcji.

2 Filmy podobne do Odmieniec
Odmieniec

White Frog

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Film opowiada o chłopaku, cierpąicym na Zespół Aspergera, który po śmierci brata stara się żyć jak inni, poznając przy tym jego drugie życie, które przed nim ukrywał. Nieśmiały jak dotąd Nick musi nauczyć się radzić bez Chaza, który był dla niego wielkim wsparciem. Przekonaj się sam czy mu się to udało.


Podobieństwo dodane przez: Mati2535

1 Filmy podobne do Sztuka dorastania
Sztuka dorastania

The Art of Getting By

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Nastolatek fatalista, George Zinavoy jest mistrzem, jeżeli chodzi o zaliczanie przedmiotów przy minimalnym wysiłku. Tak naprawdę to przekształcił tę umiejętność w swego rodzaju formę sztuki. Spędził w szkole cały rok nie odrabiając żadnego zadania. Jednak kiedy spotyka piękną i inteligentną dziewczynę o imieniu Sally odkrywa, że ma na tym świecie bratnią duszę , która wywraca jego leniwe życie do góry nogami. Ich osobliwy i nieoczekiwany romans może być potrzebną dla Georga inspiracją, by zrobił coś nie do pomyślenia – ruszył tyłek i zaczął gonić za swoimi marzeniami.


Podobieństwo dodane przez: ashwaraya

0 Filmy podobne do Asystent wampira
Asystent wampira

Cirque du Freak: The Vampires Assistant

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Dwóch przyjaciół, Darrena i Steva, łączy prawdziwa więź oraz chęć wyrwania się z ich nudnego miasta. Ich świat staje na głowie gdy przyjeżdża cyrk odmieńców, z którego Darren postanawia wykraść pająka, który należy do wampira. Czy przyjaźń przetrwa przez próbę zaufania? Przekonaj się na własnej skórze..


Podobieństwo dodane przez: Mati2535

Znasz podobny film do Perks of Being a Wallflower? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)