Zwiastun Paranormal Activity

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Paranormal Activity

3.07 Filmy podobne do Paranormal Activity
15 głosów

Paranormal Activity

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2007

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Para młodych ludzi, Katie i Micah, którzy właśnie rozpoczynają życie pod jednym dachem, zaczyna podejrzewać, że ich dom nawiedzany jest przez złowrogą istotę, kiedy śpią. Chcąc znaleźć źródło niepokojących zjawisk Micah organizuje monitoring domu. Rano para przegląda to co w nocy zarejestrowała kamera. Pierwszej nocy wydaje się, że ich obawy są wyolbrzymione, jednak kolejne nagrania ujawnią szokującą prawdę.

2 Filmy podobne do Blair Witch Project
Blair Witch Project

The Blair Witch Project

Gatunek: Horror, Dokumentalizowany

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów. Trójka studentów szkoły filmowej wyposażonych w kamery wideo i podstawowy ekwipunek turystyczny, wyrusza na wyprawę w okolice Burkittesville, żeby nakręcić dokumentalny film inspirowany lokalną legendą o Wiedźmie z Blair. Legenda głosi, że od dwóch wieków w okolicznych lasach wiedźmy torturowały i zabijały dzieci. To co miało być prostym zadaniem zmieniło się w koszmar. Studentów już nigdy nie odnaleziono.

1 Filmy podobne do Nadprzyrodzony pakt
Nadprzyrodzony pakt

The Pact

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Po śmierci matki Annie (Caity Lotz) powraca do rodzinnego domu, który przypomina jej o wielu traumatycznych wydarzeniach, które miały miejsce kilka lat wcześniej. Dotarłszy na miejsce, bohaterka zastaje porozrzucane po całym domu rzeczy, które sugerują zniknięcie jej siostry, Nicole (Agnes Bruckner). Annie doświadcza szeregu niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Kiedy przybierają one na sile, kobieta odkrywa w domu pokój, o istnieniu którego nie miała pojęcia...

0 Filmy podobne do Rec
Rec

Rec

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Kolejny po Labiryncie fauna i Sierocińcu fenomen hiszpańskiego kina grozy. Uznany za najbardziej nowatorski horror tej dekady i absolutny przełom w historii gatunku. Ekipa lokalnej telewizji towarzyszy brygadzie strażaków w ich nocnym dyżurze. Reportaż ma przybliżyć widzom pracę zawodowców - od zwykłych zadań, aż po chwile ekstremalnego ryzyka. Jednakże już przy pierwszej interwencji sytuacja wymyka się spod kontroli, a to co miało być rutynową procedurą zmienia się w piekło. Ekipa telewizyjna wraz z kilkoma strażakami zostaje uwięziona w budynku, w którym dzieją się niewyjaśnione rzeczy. Bohaterowie muszą stawić czoła czemuś przerażającemu i bezwzględnemu, czego nie potrafią nawet nazwać. Rozpoczyna się, cały czas rejestrowana przez kamerę, walka o przetrwanie.

0 Filmy podobne do Lustra
Lustra

Mirrors

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Zobacz koniecznie jak Kiefer Sutherland (znany z serialu 24 Godziny) staje oko w oko z ostatecznymi siłami zła w szokującym, najnowszym filmie reżysera obrazu Wzgórza mają oczy. Próbując zebrać odłamki swojego życia, będący w niełasce były policjant (Sutherland) przyjmuje rutynową posadę ochroniarza spalonych ruin niegdyś sławnego sklepu Mayflower w Nowym Jorku. Przerażające obrazy, które zobaczy w ozdobnych lustrach obiektu zmuszą go do wyruszenia w przyspieszającą tętno misję odkrycia sekretów z przeszłości budynku... nim zniszczą one całą jego rodzinę!

0 Filmy podobne do Paranormal Entity
Paranormal Entity

Paranormal Entity

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Najnowsza produkcja wytwórni The Asylum, która tym razem nawiązuje do kasowego filmu Paranormal Activity. W 2008 w domu państwa Finneyów zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Rodzina postanawia rejestrować mające miejsce wydarzenia za pomocą kamery video. Niedługo po tym wszyscy giną. Nagrany przez nich materiał filmowy prezentuje ostanie chwile ich życia.

Znasz podobny film do Paranormal Activity? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Paranormal Activity 2
Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Kiedy Daniel i Kristi przywitali nowego członka swojej rodziny, w ich domu zaczęła siać spustoszenie demoniczna siła. Nieznana moc rozdarła ich idealny świat na strzępy zamieniając go w koszmar, z którego nie można uciec. Zobacz, co zarejestrowały zamontowane w domu kamery.

Filmy podobne do Paranormal Activity 3
Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Trzecia część kręconego amatorskimi kamerami horroru zapowiada powrót do korzeni. W pierwszym filmie przewijała się historia Katie, która od dzieciństwa terroryzowana była przez złe moce. Paranormal Activity 3 opowiadać będzie właśnie o niej i jej siostrze, Kristi, skupiając się na okresie ich dzieciństwa.

Filmy podobne do Paranormal Activity 4
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Kolejna odsłona kultowej serii. Spokój w podmiejskim domu jest tylko pozorny. Minęło 6 lat od chwili, gdy w niewytłumaczalny sposób z tego domu zniknęli jego mieszkańcy. Ale przekleństwo, ciążące nad okolicą, nie zniknęło wraz z nimi. Oto nowa historia i nowa rodzina, prowadząca normalne życie. Tyle tylko, że ich nowi sąsiedzi są jacyś... inni. W dodatku od czasu, gdy się wprowadzili, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Ale to, że światła się zapalają i gasną, że słychać jakieś dziwne odgłosy, to nic. Bo dopiero kiedy nadchodzi noc, budzą się prawdziwe demony...

Filmy podobne do Paranormal Activity: Naznaczeni
Paranormal Activity: Naznaczeni

Paranormal Activity: The Marked Ones

Gatunek: Horror

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Kolejna odsłona kultowego horroru - Paranormal Activity. Bohaterami jest grupa Latynosów, którzy trafiają na ślad tajemnicy rodziny Katie.

Komentarze (0)