Zwiastun Ostatnia piosenka

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Ostatnia piosenka

4.33 Filmy podobne do Ostatnia piosenka
130 głosów

The Last Song

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ostatnia piosenka to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów.

75 Filmy podobne do LOL
LOL

LOL

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Tytułowa bohaterkę rzuca chłopak, dziewczyna zaczyna się spotykać z jego najlepszym przyjacielem.

73 Filmy podobne do Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.

68 Filmy podobne do Szkoła uczuć
Szkoła uczuć

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

50 Filmy podobne do Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Dear John

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Wciąż ją kocham to porywająca historia o miłości, o poświęceniu i przeciwnościach losu. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa - Dear John. John jest przystojnym żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce swojego ojca. Savannah jest pełną ideałów studentką z zamożnej rodziny, spędzającą w domu rodzinnym ferie wielkanocne. I ona i on pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie.

41 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?

18 Filmy podobne do Greta
Greta

Greta

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Greta (Hilary Duff) ma siedemnaście lat, jest piękna, buntownicza oraz pełna sarkastycznego dowcipu, lecz to zaledwie przebranie - tak naprawdę Greta cierpi, gdyż jest lekceważona przez swoją matkę Karen (Melissa Leo) która wyszła za mąż po raz trzeci. Greta zostaje wysłana do swoich dziadków (Ellen Burstyn i Michael Murphy) na wakacje, jednak nie jest z tego powodu szczęśliwa. Mówi im że zamierza zabić się w swoje osiemnaste urodziny, czyli w to lato i obecnie kompletuje listę zadań do zrobienia przed śmiercią. Impulsywna Greta zakłóca stateczny styl życia jej dziadków i mieszkańców Jersey Shore. Zbliżająca się katastrofa uświadamia jej jak duży wpływ wywarły jej działania na otoczenie. Powoduje to, w połączeniu z rosnącą miłością Grety do jej dziadków oraz z podnieceniem pierwszym letnim romansem z Juliem (Evan Ross), że Greta stopniowo uwalnia się z ochronnej skorupy, ukazując obiecującą, charyzmatyczną młodą kobietę.

15 Filmy podobne do Listy do Julii
Listy do Julii

Listy do Julii

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Sophie) i Victor wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie – mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało interesuje się romantyczną historią miasta i zaniedbuje narzeczoną. Sophie dla zabicia czasu postanawia przyłączyć się do wolontariuszek, odpowiadających na listy z pytaniami o miłość przysyłane na adres domu Julii Kapuletti. Znajduje list z 1957 roku i postanawia na niego odpowiedzieć, odnaleźć autorkę listu i pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. We wspólnej podróży po skąpanych w słońcu, urokliwych okolicach Werony Sophie i Claire towarzyszy przystojny wnuk autorki listu - Charlie. Czy pomagając odnaleźć utracone uczucie sprzed lat Sophie znajdzie też swoją prawdziwą miłość ?

5 Filmy podobne do Dla ciebie wszystko
Dla ciebie wszystko

The Best of Me

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Dawson i Amanda byli kiedyś w sobie bardzo zakochani, ale ich związek nie przetrwał. Po wielu latach spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela i wspomnienia odżywają, a wraz z nimi wraca namiętność i uczucie. Jest to piękna historia o pierwszej miłości i dążeniu do szczęścia.

0 Filmy podobne do Twarda sztuka
Twarda sztuka

Georgia Rule

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Rachel (Lindsay Lohan) tylko z pozoru przypomina zwyczajną nastolatkę. Jest nieokrzesana, krzykliwa, zbuntowana, a do tego nieustannie pakuje się w różne kłopoty. Po kolejnym wybryku, jej matka postanawia zabiera córkę na wakacje do swojej matki. Babcia Georgia (Jane Fonda) wierna żelaznym zasadom, narzuci wnuczce dyscyplinę, która wystawi ją na niejedną próbę.

-1 Filmy podobne do THE DUFF ta brzydka i gruba
THE DUFF ta brzydka i gruba

The DUFF

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Bianka dowiaduje się, że jest wyśmiewana przez swoich rówieśników. Postanawia coś z tym zrobić.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

-1 Filmy podobne do Ósmoklasiści nie płaczą
Ósmoklasiści nie płaczą

Achtste Groepers Huilen Niet

Gatunek: Dramat, Familijny

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Dwunastoletnia Akkie jest energiczna, pewna siebie i lubiana przez wszystkich. Uwielbia piłkę nożną i jako zawodniczka szkolnej drużyny nie ma sobie równych na boisku. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że dziewczynka cierpi na białaczkę. Mimo tej druzgocącej diagnozy, Akkie zachowuje pozytywne nastawienie do świata - heroicznie walczy z chorobą i póki starcza jej sił - bierze udział w treningach swego zespołu. Kiedy nie może już grać, jej kolega z boiska i niegdyś największy przeciwnik, Joep, postanawia zrealizować pewien plan... Wzruszająca opowieść o dorastaniu, pierwszym uczuciu i walce z chorobą. Scenariusz filmu oparty został na bestsellerowej powieści dla młodzieży pióra holenderskiego pisarza Jacquesa Vriensa.


Podobieństwo dodane przez: Kamilaa

Znasz podobny film do Ostatnia piosenka? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)