Zwiastun Ósmoklasiści nie płaczą

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Ósmoklasiści nie płaczą

4.51 Filmy podobne do Ósmoklasiści nie płaczą
85 głosów

Achtste Groepers Huilen Niet

Gatunek: Dramat, Familijny

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Dwunastoletnia Akkie jest energiczna, pewna siebie i lubiana przez wszystkich. Uwielbia piłkę nożną i jako zawodniczka szkolnej drużyny nie ma sobie równych na boisku. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że dziewczynka cierpi na białaczkę. Mimo tej druzgocącej diagnozy, Akkie zachowuje pozytywne nastawienie do świata - heroicznie walczy z chorobą i póki starcza jej sił - bierze udział w treningach swego zespołu. Kiedy nie może już grać, jej kolega z boiska i niegdyś największy przeciwnik, Joep, postanawia zrealizować pewien plan... Wzruszająca opowieść o dorastaniu, pierwszym uczuciu i walce z chorobą. Scenariusz filmu oparty został na bestsellerowej powieści dla młodzieży pióra holenderskiego pisarza Jacquesa Vriensa.

117 Filmy podobne do Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.

97 Filmy podobne do Keith
Keith

Keith

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Popularna w szkole 17 latka, myśli, że ma poukładane życie, dopóki nie poznaje Keitha Zetterstroma. Bohaterka dziwnie się czuje widząc małe zainteresowanie ze strony chłopaka, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje jego sekret.

55 Filmy podobne do Bez mojej zgody
Bez mojej zgody

My Sisters Keeper

Gatunek: Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Co trzyma rodzinę razem? Oto wzruszająca historia o ludzkich emocjach, które towarzyszą kochającej się rodzinie, wystawionej na wielką próbę przez chorobę dziecka. Cameron Diaz, Abigail Breslin, Alec Baldwin i reszta doskonałej obsady wnieśli niesamowitą wrażliwość do opowieści o 11-letniej Annie Fitzgerald. Została poczęta, aby mogła stać się dawcą dla swej chorej na białaczkę siostry, jednak ostatecznie domaga się prawa do dysponowania własnym ciałem. Ten akt wolnej woli może rozdzielić Fitzgeraldów. Może też być pierwszym krokiem do zwycięstwa poświęcenia, godności i zrozumienia co naprawdę oznacza bycie rodziną.

7 Filmy podobne do Restless
Restless

Restless

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…

2 Filmy podobne do Gwiazd naszych wina
Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy – poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.


Podobieństwo dodane przez: yourdominiqa

0 Filmy podobne do Dziś jestem blondynką
Dziś jestem blondynką

Heute bin ich blond

Gatunek: dramat, komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Film opowiada historię Sophie, która niespodziewanie dowiaduje się ze ma rzadki i złośliwy nowotwór, z niewielka szansą na wyleczenie. Jednak aby nie stać się dziewczyna z metką CHORA postanawia kupić dziewięć różnych peruk by w każdej z nich prowadzić odmienne życie.


Podobieństwo dodane przez: limi10

-1 Filmy podobne do Ostatnia piosenka
Ostatnia piosenka

The Last Song

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Ostatnia piosenka to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów.


Podobieństwo dodane przez: Kamilaa

Znasz podobny film do Ósmoklasiści nie płaczą? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)