Zwiastun Oceans Twelve Dogrywka

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Oceans Twelve Dogrywka

2.50 Filmy podobne do Oceans Twelve Dogrywka
2 głosów

Oceans Twelve

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2004

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Po podziale 160 milionów, każdy członek ekipy Oceana próbował wieść proste, legalne życie... Co, ku zmartwieniu żony Danniego, Tess, okazało się niezbyt proste. Nagle ktoś łamie Zasadę Numer Jeden i wydaje bandę Benedictowi. Kończy się ich spokojne życie. Benedict chce odzyskać swoje 160 milionów - plus odsetki - albo...

13 Filmy podobne do Przekręt
Przekręt

Snatch

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2000

Opis filmu: Jake, hochsztapler, który naciąga ludzi wykorzystując swój urok osobisty planuje wielkie oszustwo, które ma go ustawić na całe życie i umożliwić zerwanie z dotychczasowym zajęciem. Niestety, okazuje się, że jego ofiarą jest księgowy mafii.

7 Filmy podobne do Włoska robota
Włoska robota

The Italian Job

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Plan był bezbłędny. Jego realizacja – doskonała. Charlie Croker dokonał skoku życia. Jednego tylko nie przewidział – że zostanie zdradzony. Teraz chce czegoś więcej niż rewanżu... Chce zemsty.

6 Filmy podobne do Plan doskonały
Plan doskonały

Inside Man

Gatunek: Sensacyjny, Thriller

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: W ciągu kilkunastu sekund, bandyci, w precyzyjnie zaplanowany sposób opanowują bank biorąc jako zakładników klientów i personel, łącznie ponad 50 osób. Wkrótce potem, na miejsce zdarzenia zostają wysłani negocjatorzy z nowojorskiej policji, detektywi Keith Frazier i Bill Mitchell, z rozkazem nawiązania kontaktu z przywódcą bandytów Daltonem Russellem i bezpiecznym uwolnieniem zakładników. Zarówno obaj detektywi jak i współpracujący z nimi kapitan John Darius mają nadzieję, że sytuacja zostanie pokojowo rozwiązana, a wszyscy przetrzymywani wewnątrz banku zakładnicy zostaną zwolnieni. Sprawy, jednak przybierają zupełnie niespodziewany obrót.

3 Filmy podobne do Angielska robota
Angielska robota

The Bank Job

Gatunek: Kryminał, Sensacyjny

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Opowieść o legendarnym już napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.

3 Filmy podobne do Teoria chaosu
Teoria chaosu

Chaos

Gatunek: Kryminał, Sensacyjny

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Lorenz nieuchwytny i nieobliczalny złodziej dokonuje napadu na bank. Szturm oddziałów SWAT wywołuje chaos i zamieszanie. Gdy dym po strzelaninie opada, pozornie prosta układanka rozsypuje się? Śladem Lorenza podąża doświadczony detektyw Conners, i jego niedoświadczony partner Dekker. Rozpoczyna się gra, której stawką jest życie zakładników, a której reguły giną w chaosie.

2 Filmy podobne do 21
21

21

Gatunek: Kryminał

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Historia Semyona Dukacha jest wyjątkowa. Wybitnie zdolny student wraz z grupą przyjaciół z renomowanej amerykańskiej uczelni Massachusetts Institute of Technology - słynnego MIT - rzuca wyzwanie domom gry i wkrótce tysiące dolarów zaczynają spływać na konta pomysłowych hazardzistów. Black Jack stał się polem fascynującej, ale też niebezpiecznej gry. Ogrywane systematycznie kasyna przystępują do kontrataku, często sięgając po środki na wpół legalne. Historia Semyona Dukacha, emigranta z Rosji, to kolejna wersja american dream - mitu od pucybuta do milionera. Ten sukces wymagał jednak nie tylko łutu szczęścia, ale i bardzo wysokiego ilorazu inteligencji.

1 Filmy podobne do Hazardziści
Hazardziści

Rounders

Gatunek: Dramat, Kryminał

Rok produkcji: 1998

Opis filmu: Nowy Jork, czasy dzisiejsze. Student prawa Mike McDermott jest rounderem - hazardzistą grającym w pokera. W świat hazardu wprowadza go Joey Knish. Czas wolny Mike spędza z Jo - swoją dziewczyną i koleżanką ze studiów, która nalega, żeby porzucił karty. Jo wolałaby, żeby Mike umiejętność czytania z ludzkich twarzy, nabytą i doskonaloną przy pokerowym stoliku, wykorzystywał raczej na sali sądowej. Mike uważa z kolei, że studia prawnicze otwierają przed nim wprawdzie interesujące perspektywy na przyszłość, ale nie ma w nich tego dreszczyku emocji, jaki niosą z sobą partyjki pokera w wyznaczonych do tego celu pomieszczeniach w domach hazardu. Toteż, kiedy trafi mu się okazja przeżycia naprawdę ekscytujących chwil podczas kolejnych gier, skwapliwie z niej skorzysta...

0 Filmy podobne do Mission: Impossible
Mission: Impossible

Mission: Impossible

Gatunek: Sensacyjny

Rok produkcji: 1996

Opis filmu: W CIA pracuje podwójny agent, który zamierza sprzedać listę wszystkich szpiegów wywiadu amerykańskiego. Aby zapobiec temu, zostaje powołana do akcji grupa Impossible Missions Force, która wyrusza do Pragi za zdrajcą. Akcja kończy się niepowodzeniem, przez co wszyscy podejrzewają Ethana Hunta o bycie podwójnym agentem. Aby oczyścić się z zarzutów, Ethan musi znaleźć prawdziwego zdrajcę.


Podobieństwo dodane przez: lipa0707

-1 Filmy podobne do Lucky You - Pokerowy blef
Lucky You - Pokerowy blef

Lucky You

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Billie Offer przyjeżdża do Las Vegas w nadziei, że zrealizuje swoje marzenia. Pragnie rozpocząć nowe życie jako piosenkarka z dala od dotychczas dobrze jej znanych zadymionych i prowincjonalnych klubów Las Vegas ze swoim przepychem i doskonałą rozrywką zdaje się być do tego idealnym miejscem. Huck Cheever to profesjonalny, lecz nałogowy gracz karciany, który w miłości, przeciwnie niż przy zielonym stoliku, gra lekko, unikając zaangażowania się w poważny związek. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze uroczą Billie i aby zdobyć jej względy, musi nauczyć się traktować miłość, inaczej jak do tej pory: powinien zaufać swojemu sercu. Staje też do karcianego wyścigu po główną wygraną w Światowych Zawodach Pokerowych pomimo, a może właśnie dlatego, że podczas turnieju może stanąć oko w oko ze swoim dawno niewidzianym ojcem, legendą pokera i niepokonanym zwycięzcą zawodów.

-3 Filmy podobne do Mr. & Mrs. Smith
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

Gatunek: Akcja

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Na pozór: John i Jane Smith są zwyczajnym małżeństwem ze sporym stażem, wiodącym ustabilizowany, żeby nie powiedzieć nudny żywot w uroczym domu na przedmieściach. Funkcjonują bez większych zgrzytów, wzlotów czy upadków, ale nie da się ukryć, że codzienna rutyna obojgu za bardzo nie służy. Bo czyż rozmowa o nowych przyprawach do sosu jest w stanie dodać życiu pikanterii? Naprawdę: John i Jane Smith są płatnymi zabójcami, których skuteczność i profesjonalizm są szeroko doceniane i wysoko opłacane. Po prostu nie mają sobie równych. Pracują dla konkurencyjnych organizacji. I choć w branży ich sława ich wyprzedza, to o sobie wzajemnie nic nie wiedzą. Prawda nie może wyjść na jaw.

Filmy podobne do Oceans Eleven Ryzykowna gra
Oceans Eleven Ryzykowna gra

Oceans Eleven

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Plan jest prosty. Reguły jasne jak słońce. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Danny Ocean i jego wspólnicy zgarną 150 milionów dolarów. Danny stawia wszystko na jedna karte i postanawia wciągu jednej nocy obrabować trzy najwieksze kasyna w Las Vegas.

Filmy podobne do Oceans 13
Oceans 13

Oceans Thirteen

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Danny i jego gang wykonają swój najbardziej ambitny i ryzykowny skok tylko z jednego powodu – aby obronić jednego ze swoich ludzi. Kiedy bezwzględny właściciel kasyna, Willy Bank, wyprowadza w pole członka Jedenastki Oceana – Reubena Tishkoffa, Danny i jego gang raz jeszcze decydują się rozbić bank.

Komentarze (0)