Zwiastun Now Is Good

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Now Is Good

4.32 Filmy podobne do Now Is Good
112 głosów

Now Is Good

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.

117 Filmy podobne do Ósmoklasiści nie płaczą
Ósmoklasiści nie płaczą

Achtste Groepers Huilen Niet

Gatunek: Dramat, Familijny

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Dwunastoletnia Akkie jest energiczna, pewna siebie i lubiana przez wszystkich. Uwielbia piłkę nożną i jako zawodniczka szkolnej drużyny nie ma sobie równych na boisku. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że dziewczynka cierpi na białaczkę. Mimo tej druzgocącej diagnozy, Akkie zachowuje pozytywne nastawienie do świata - heroicznie walczy z chorobą i póki starcza jej sił - bierze udział w treningach swego zespołu. Kiedy nie może już grać, jej kolega z boiska i niegdyś największy przeciwnik, Joep, postanawia zrealizować pewien plan... Wzruszająca opowieść o dorastaniu, pierwszym uczuciu i walce z chorobą. Scenariusz filmu oparty został na bestsellerowej powieści dla młodzieży pióra holenderskiego pisarza Jacquesa Vriensa.

115 Filmy podobne do Szkoła uczuć
Szkoła uczuć

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

107 Filmy podobne do Keith
Keith

Keith

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Popularna w szkole 17 latka, myśli, że ma poukładane życie, dopóki nie poznaje Keitha Zetterstroma. Bohaterka dziwnie się czuje widząc małe zainteresowanie ze strony chłopaka, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje jego sekret.

73 Filmy podobne do Ostatnia piosenka
Ostatnia piosenka

The Last Song

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Ostatnia piosenka to wzruszający i podnoszący na duchu dramat o więzach rodzinnych, pierwszych miłościach i drugich szansach, który na długo pozostanie w pamięci widzów.

48 Filmy podobne do Bez mojej zgody
Bez mojej zgody

My Sisters Keeper

Gatunek: Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Co trzyma rodzinę razem? Oto wzruszająca historia o ludzkich emocjach, które towarzyszą kochającej się rodzinie, wystawionej na wielką próbę przez chorobę dziecka. Cameron Diaz, Abigail Breslin, Alec Baldwin i reszta doskonałej obsady wnieśli niesamowitą wrażliwość do opowieści o 11-letniej Annie Fitzgerald. Została poczęta, aby mogła stać się dawcą dla swej chorej na białaczkę siostry, jednak ostatecznie domaga się prawa do dysponowania własnym ciałem. Ten akt wolnej woli może rozdzielić Fitzgeraldów. Może też być pierwszym krokiem do zwycięstwa poświęcenia, godności i zrozumienia co naprawdę oznacza bycie rodziną.

26 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?

18 Filmy podobne do Siedem dusz
Siedem dusz

Seven Pounds

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Siedem dusz to pełna tajemnic, zaskakująca historia miłosna, która zadaje prowokacyjne pytania na temat życia i śmierci, żalu i przebaczenia, przyjaźni, miłości i odkupienia. Opowiada o związkach, które w bardzo nieoczekiwany sposób łączą ze sobą ludzkie losy. To poruszająca opowieść o człowieku nękanym pewną tajemnicą, który decyduje się odkupić swoje winy drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób. Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. A może tak mu się tylko wydaje... Ben Thomas nigdy nie spodziewałby się tego, że zakocha się w jednej z nieznajomych i to właśnie ona zacznie go zmieniać.

16 Filmy podobne do Odrobina nieba
Odrobina nieba

A Little Bit of Heaven

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Beztroską singielka Marley, po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los?

14 Filmy podobne do Restless
Restless

Restless

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…

13 Filmy podobne do Listy do Julii
Listy do Julii

Listy do Julii

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Sophie) i Victor wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie – mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało interesuje się romantyczną historią miasta i zaniedbuje narzeczoną. Sophie dla zabicia czasu postanawia przyłączyć się do wolontariuszek, odpowiadających na listy z pytaniami o miłość przysyłane na adres domu Julii Kapuletti. Znajduje list z 1957 roku i postanawia na niego odpowiedzieć, odnaleźć autorkę listu i pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. We wspólnej podróży po skąpanych w słońcu, urokliwych okolicach Werony Sophie i Claire towarzyszy przystojny wnuk autorki listu - Charlie. Czy pomagając odnaleźć utracone uczucie sprzed lat Sophie znajdzie też swoją prawdziwą miłość ?

12 Filmy podobne do Zostań, jeśli kochasz
Zostań, jeśli kochasz

If I Stay

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Główną bohaterką filmu jest Mia Hall (Chloe Grace Moretz) bardzo utalentowana, ale nieśmiała dziewczyna, która musi podjąć wybór, który zadecyduje o jej dalszym życiu. Chciałaby podążać za swoimi muzycznymi marzeniami, ale musiałaby wyprowadzić się z domu i porzucić swoją wielką miłość. Sytuacja zmienia się, gdy za sprawą pewnego wydarzenia Mia zostaje zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią i staje przed wyborem strony, po której zostanie.

9 Filmy podobne do Pierwszy raz
Pierwszy raz

Love at First Hiccup

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Nieśmiały pierwszak Victor zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. Problem w tym, że cierpi na pewną wstydliwą przypadłość, która ujawnia się w najmniej pożądanych chwilach...

9 Filmy podobne do Choć goni nas czas
Choć goni nas czas

The Bucket List

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Żyje się tylko raz, więc jeśli musisz odejść to w dobrym stylu! To właśnie postanawiają dwaj chorzy na raka współlokatorzy - wybuchowy miliarder oraz mechanik - gdy dowiadują się o najgorszym. Układają listę rzeczy, które chcą zrobić zanim kopną w kalendarz i wyruszają w podróż dookoła świata, aby przeżyć przygodę swojego życia. Dwie wielkie gwiazdy ukazują serce i duszę, dowcip i zabawne fortele. Zachwycając się życiem udowadniają, że najlepszy czas na wszystko jest właśnie teraz.

4 Filmy podobne do Gwiazd naszych wina
Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy – poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.


Podobieństwo dodane przez: nikola33

4 Filmy podobne do Pół na pół
Pół na pół

50/50

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Adam Lerner ma całkiem fajne życie. 27 lat, dobra praca, seksowna i piękna narzeczona oraz oddany przyjaciel u boku. A pewnego dnia okazuje się, że ma też wielkiego guza wzdłuż kręgosłupa. Jeżeli nie zostanie on szybko usunięty, chłopak nigdy nie skończy 50, 30 a może nawet i 28 lat. Po pierwszym szoku zarówno Adam jak i jego bliscy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. A metody radzenia sobie są różne… Kumpel wykorzystuje chorobę Adama do podrywania dziewczyn „na współczucie”. Matka tak bardzo koncentruje się na własnym panicznym lęku o syna, że w ogóle o nim zapomina. Ukochana rzuca się w wir życia towarzyskiego, a młoda terapeutka okazuje się bardziej zestresowana sytuacją niż jej (trzeci w życiu) pacjent.

1 Filmy podobne do October Baby
October Baby

October Baby

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Bohaterką October Baby jest młoda kobieta, której świat wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że została adoptowana, po tym jak jej biologiczna matka chciała usunąć ciążę. W roli głównej zagrała Rachel Hendrix, a partnerują jej Jason Burkey, John Schneider i Jasmine Guy.


Podobieństwo dodane przez: 1joasia998

1 Filmy podobne do I że cię nie opuszczę
I że cię nie opuszczę

Vow

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żona głownego bohatera w wyniku wypadku traci pamięć. Leo robi wszystko aby jego żona ponownie się w nim zakochała.


Podobieństwo dodane przez: 1joasia998

0 Filmy podobne do Śmierć superbohatera
Śmierć superbohatera

Death of a Superhero

Gatunek: Dramat, Animacja

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Donald jest chory na raka, ale nie chce pokazać swojego strachu przed śmiercią i rysuje komiks wybierając siebie do roli superbohatera. Rodzice wysyłają go więc do różnych psychiatrów, ale nie przynosi to efektów. W końcu trafia do dr. Kinga i mimo że początkowo chłopiec mu nie ufa, udaje mu się z nim zaprzyjaźnić.


Podobieństwo dodane przez: domivanvan

0 Filmy podobne do Dziś jestem blondynką
Dziś jestem blondynką

Heute bin ich blond

Gatunek: dramat, komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Film opowiada historię Sophie, która niespodziewanie dowiaduje się ze ma rzadki i złośliwy nowotwór, z niewielka szansą na wyleczenie. Jednak aby nie stać się dziewczyna z metką CHORA postanawia kupić dziewięć różnych peruk by w każdej z nich prowadzić odmienne życie.


Podobieństwo dodane przez: nikola33

Znasz podobny film do Now Is Good? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)