Zwiastun Nietykalni

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Nietykalni

4.69 Filmy podobne do Nietykalni
85 głosów

Intouchables

Gatunek: Biograficzny, Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2011

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.

16 Filmy podobne do Forrest Gump
Forrest Gump

Forrest Gump

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 1994

Opis filmu: Historia opowiada o chłopcu z niskim ilorazem inteligencji, który dodatkowo cierpi na niedowład koniczyń. Mimo przeciwnością losu chłopak staje się miliarderem oraz bohaterem wojny w Wietnamie.

4 Filmy podobne do Pół na pół
Pół na pół

50/50

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Adam Lerner ma całkiem fajne życie. 27 lat, dobra praca, seksowna i piękna narzeczona oraz oddany przyjaciel u boku. A pewnego dnia okazuje się, że ma też wielkiego guza wzdłuż kręgosłupa. Jeżeli nie zostanie on szybko usunięty, chłopak nigdy nie skończy 50, 30 a może nawet i 28 lat. Po pierwszym szoku zarówno Adam jak i jego bliscy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. A metody radzenia sobie są różne… Kumpel wykorzystuje chorobę Adama do podrywania dziewczyn „na współczucie”. Matka tak bardzo koncentruje się na własnym panicznym lęku o syna, że w ogóle o nim zapomina. Ukochana rzuca się w wir życia towarzyskiego, a młoda terapeutka okazuje się bardziej zestresowana sytuacją niż jej (trzeci w życiu) pacjent.

0 Filmy podobne do Choć goni nas czas
Choć goni nas czas

The Bucket List

Gatunek: Dramat, Komedia

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Żyje się tylko raz, więc jeśli musisz odejść to w dobrym stylu! To właśnie postanawiają dwaj chorzy na raka współlokatorzy - wybuchowy miliarder oraz mechanik - gdy dowiadują się o najgorszym. Układają listę rzeczy, które chcą zrobić zanim kopną w kalendarz i wyruszają w podróż dookoła świata, aby przeżyć przygodę swojego życia. Dwie wielkie gwiazdy ukazują serce i duszę, dowcip i zabawne fortele. Zachwycając się życiem udowadniają, że najlepszy czas na wszystko jest właśnie teraz.


Podobieństwo dodane przez: glasscloud

Znasz podobny film do Nietykalni? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)