Zwiastun Narzeczony mimo woli

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Narzeczony mimo woli

4.35 Filmy podobne do Narzeczony mimo woli
20 głosów

The Proposal

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Margaret Tate (Sandra Bullock), podpora potężnego nowojorskiego wydawnictwa, postanawia wyjść za mąż za swego asystenta Andrew Paxtona (Ryan Reynolds), którego traktowała dotąd więcej niż bezceremonialnie. Zmuszają ją do tego fikcyjnego związku niespodziewane okoliczności. Kobieta jest Kanadyjką. Chce uzyskać amerykańskie obywatelstwo, ponieważ grozi jej deportacja z powodu zaniedbania procedur wizowych. Ale ten wyrachowany plan zaczyna brać w łeb, gdy para spędza weekend z rodzicami Andrew w miejscowości Sitka na Alasce. Pojawia się bowiem autentyczne uczucie...

24 Filmy podobne do Brzydka prawda
Brzydka prawda

The Ugly Truth

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

8 Filmy podobne do Oświadczyny po irlandzku
Oświadczyny po irlandzku

Leap Year

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Urocza rudowłosa Amy Adams (Zaczarowana, Julie i Julia) oraz obiekt damskich westchnień Matthew Goode (Watchmen Strażnicy) w przesympatycznej komedii romantycznej o bardzo niespodziewanych zrządzeniach losu. Młoda Amerykanka z Bostonu, Anna (Amy Adams) ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby w Leap Day, czyli 29 lutego w roku przestępnym, oświadczyć się swojemu chłopakowi, kardiologowi Jeremiemu. Zgodnie bowiem ze starą irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobieta złoży propozycję matrymonialną swojemu wybrankowi, musi on powiedzieć "tak". Niestety, fatalna pogoda krzyżuje plany Anny. Zdeterminowana dziewczyna musi dotrzeć do Jeremiego, zanim skończy się dzień. Czeka ją więc przeprawa przez pół kraju. Pomaga jej przypadkowo poznany barman, Declan (Matthew Goode). Początkowo ta wyjątkowo niedobrana z pozoru para się szczerze nie znosi. Jednak w miarę trwania podróży emocje między nimi nabierają innych barw...

3 Filmy podobne do Pożyczony narzeczony
Pożyczony narzeczony

Something Borrowed

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Rachel pracuje w wielkiej firmie prawniczej, gdzie odnosi spektakularne sukcesy zawodowe. Ma wszystko, czego pragną kobiety. Prawie wszystko, bo wciąż nie znalazła swojej drugiej połowy. Jej samopoczucia nie poprawia także zbliżający się ślub najlepszej przyjaciółki Darcy oraz przygotowania związane z uroczystością. Sprawy mocno się skomplikują, gdy po hucznych obchodach 30-tych urodzin Rachel obudzi się rano w łóżku z Dexem. Nie dość, że mężczyzna jest obiektem jej cichej fascynacji, to niedługo ma stanąć na ślubnym kobiercu z jej najlepszą przyjaciółką!

1 Filmy podobne do Zostańmy przyjaciółmi
Zostańmy przyjaciółmi

Just Friends

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Przyjaźń czy kochanie? Otyły i ciamajdowaty Chris Brander, nastolatek ze szkoły średniej, kocha się na zabój w Jamie Salamino, swojej najlepszej przyjaciółce. Niestety, gdy chłopak wyznaje jej miłość, zostaje wyśmiany, odrzucony i publicznie upokorzony. Chris opuszcza miasto, z mocnym postanowieniem zmiany swego życia. Romantyczna rozgrywka w trójkącie młodych gwiazd Hollywood. Co poczujesz, gdy zamiast kocham cię, usłyszysz zostańmy przyjaciółmi? Przewrotna komedia o tym, że nie powinno igrać się z miłością.

0 Filmy podobne do Stosunki międzymiastowe
Stosunki międzymiastowe

Going the Distance

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Erin i Garrett spędzili razem lato w Nowym Jorku. Po romantycznych wakacjach każde z nich musi wrócić do swojego normalnego życia. Nie są jednak pewni czy chcą zakończyć tę znajomość? Pielęgnując związek niezliczoną ilością smsów i seksownych nocnych telefonów zacieśniają stosunki międzymiastowe.

0 Filmy podobne do Nowożeńcy
Nowożeńcy

Just Married

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Tom Leezak - to młody reporter radiowy, który do wszystkiego doszedł dzięki ciężkiej pracy. Sarah McNerney pochodzi natomiast ze snobistycznej, bogatej rodziny. I, jak to w życiu bywa, że przeciwieństwa się przyciągają, obydwoje zakochują się w sobie bez pamięci. Sara, ignoruje ostrzeżenia ojca i siostry, którzy robią wszystko co w ich mocy, by wybić jej z głowy małżeństwo, i poślubia Toma. Młodzi wyjeżdżają w romantyczną podróż do Wenecji. W ślad za nimi podąża były chłopak Sary, starający się odzyskać ją za wszelką cenę... Idylliczny miesiąc miodowy zmienia się w koszmar.

0 Filmy podobne do Polowanie na druhny
Polowanie na druhny

Wedding Crashers

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: Najbardziej zakręcona impreza roku! Kierując się kodeksem weselnych podrywaczy John Beckwith i Jeremy Grey są w stanie wkręcić się na każde wesele i zdobyć serce każdej druhny. Jednak na największej imprezie weselnej roku John łamie zasady i zakochuje się w córce Sekretarza Skarbu USA. Konsekwencje okażą się zbyt zwariowane nawet dla tak zawodowych imprezowiczów!

-2 Filmy podobne do Zielona karta
Zielona karta

Green Card

Gatunek: Komedia romancztyna

Rok produkcji: 1990

Opis filmu: Historia dwojga ludzi, którzy najpierw się pobierają, potem poznaja, a dopiero później w sobie zakochują. Jedna z najpiękniejszych opowieści o miłości. W filmie w reżyserii Petera Weira, autora entuzjastycznie przyjętych Stowarzyszenia umarłych poetów i Pikniku pod Wiszącą Skałą występują prawdziwe gwiazdy pierwszej wielkości Gerard Depardieu i Andie MacDowell. Jest to romantyczna komedia o tym, co może się zdarzyć, gdy dwoje zupełnie sobie obcych ludzi mówi sakramentalne tak, uważając, że już nigdy więcej się nie spotkają. Bronte poważna i skromna mieszkanka Nowego Jorku, przeżywająca właśnie kłopoty finansowe, decyduje się zawrzeć fikcyjne małżeństwo z francuskim imigrantem Georgesem. Wszystko idzie pomyślnie, dopóki w sprawę nie włączają się węszący podstęp urzędnicy z biura imigracyjnego. Bronte i Georges, aby udowodnić, że naprawdę są mężem i żoną, zamieszkują razem. Poznają się i ... zakochują.

Znasz podobny film do Narzeczony mimo woli? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)