Zwiastun Millennium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Millennium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

5.00 Filmy podobne do Millennium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
2 głosów

Man som hatar kvinnor

Gatunek: Kryminał, Thriller

Rok produkcji: 2009

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Skazany w procesie o zniesławienie dziennikarz śledczy podejmuje się niezwykłego zlecenia. Na prośbę właściciela koncernu przemysłowego bada tajemniczą sprawę kryminalną sprzed lat. Wraz z pomagającą mu młodą hackerką Lisbeth zagłębia się w mroczną i krwawą historię rodziny. Kolejne elementy łączą się w całość i przybliżają do rozwiązania śmiertelnej układanki. W trakcie śledztwa między dziennikarzem i dziewczyną rodzi się niebezpieczna fascynacja.

4 Filmy podobne do Dziewczyna z tatuażem
Dziewczyna z tatuażem

The Girl with the Dragon Tattoo

Gatunek: Kryminał, Thriller

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Mikael Blomkvist, znany dziennikarz oskarżony o zniesławienie, otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego, Henrika Vangera. Ma zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia 16-letniej Harriet Vanger, które miało miejsce w latach 60-tych. Blomkvist nie wie, że każdy jego krok jest śledzony przez niezwykle inteligentną hakerkę, Lisbeth Salander, która wykonuje to na prośbę Vangera. Śledztwo z czasem zaczyna odkrywać krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vanger.

Znasz podobny film do Millennium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Millennium Dziewczyna, która igrała z ogniem
Millennium Dziewczyna, która igrała z ogniem

Flickan som lekte med elden, Millennium part 2

Gatunek: Kryminał, Thriller

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Do Mikaela Blomkvist, dziennikarza magazynu Millennium, specjalizującego się w problematyce korupcji wśród szwedzkich wyższych sfer, zgłasza się dwójka młodych dziennikarzy. Mia i Dag wpadli na trop zorganizowanej siatki przestępczej, zajmującej się handlem młodymi dziewczętami, wykorzystywanymi później w branży seksualnej. Wszystko wskazuje na to, że w ten proceder zamieszane są wysoko postawione osoby. Wkrótce potem dochodzi do szokującego podwójnego morderstwa, a oskarżona o nie zostaje dziewczyna o tajemniczym życiorysie, hakerka Lisbeth Salander. Mikael nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo.

Filmy podobne do Millennium Zamek z piasku, który runął
Millennium Zamek z piasku, który runął

Luftslottet som sprangdes

Gatunek: Kryminał, Thriller

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Lisbeth Salander cudem przeżywa próbę pogrzebania jej żywcem. Jednak na tym jej kłopoty się nie kończą. W szpitalu pilnowana jest przez policję, czeka ją proces. Dla pewnej tajnej organizacji jest zagrożeniem, które należy niezwłocznie wyeliminować. Mikael Blomqvist postanawia za wszelką cenę pomóc ekscentrycznej hakerce. Sięga po metody legalne i nielegalne, uruchamia wszelkie znajomości, postanawia też odkryć mroczne tajemnice jej przeszłości i opisać to w tekście, który wywoła trzęsienie ziemi na najwyższych szczeblach władzy, w służbach bezpieczeństwa i w całym społeczeństwie. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Komentarze (0)