Zwiastun Love, Rosie

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Love, Rosie

4.67 Filmy podobne do Love, Rosie
152 głosów

Love, Rosie

Gatunek: Komedia rom.

Rok produkcji: 2014

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Rosie i Alex to para znajomych z dzieciństwa, którzy są sobie bardzo bliscy. Gdy Alex wyjeżdża na studia za ocean, ich przyjaźń oraz rodzące się pomiędzy nimi uczucie zostają poddane ciężkiej próbie.

20 Filmy podobne do Jeden dzień
Jeden dzień

One Day

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Emma i Dexter aby utrzymać swoją znajomość postanawiają się spotykać co roku tego samego dnia.

9 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?

8 Filmy podobne do Stuck in Love
Stuck in Love

Stuck in Love

Gatunek: Komedia, Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Odnoszący sukcesy pisarz Bill Borgens, ma nieudane życie prywatne. Ma obsesję na punkcie byłej żony, chociaż sypia już z inną kobietą, przyjaciółką Tricią. Natomiast ich dzieci, syn Rusty i córka Sam przeżywają w tym czasie swoje problemy i pierwsze miłości.

4 Filmy podobne do Monte Carlo
Monte Carlo

Monte Carlo

Gatunek: Przygodowy, Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Młoda dziewczyna wyrusza wraz z przyjaciółką w wymarzoną podróż do Paryża. Zbieg okoliczności sprawia, że zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny, a stąd już tylko krok do ekskluzywnych pokazów mody, lotów prywatnym odrzutowcem, tłumów paparazzi, śledzących każdy jej krok i wakacji w Monte Carlo, których nigdy nie zapomni.


Podobieństwo dodane przez: pacynka

4 Filmy podobne do Dla ciebie wszystko
Dla ciebie wszystko

The Best of Me

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Dawson i Amanda byli kiedyś w sobie bardzo zakochani, ale ich związek nie przetrwał. Po wielu latach spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela i wspomnienia odżywają, a wraz z nimi wraca namiętność i uczucie. Jest to piękna historia o pierwszej miłości i dążeniu do szczęścia.

3 Filmy podobne do I że cię nie opuszczę
I że cię nie opuszczę

Vow

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żona głownego bohatera w wyniku wypadku traci pamięć. Leo robi wszystko aby jego żona ponownie się w nim zakochała.

3 Filmy podobne do P.S. Kocham cię
P.S. Kocham cię

P.S. I Love You

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Gerry i Holly są młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie małżeństwem. Mimo tego że żyją dość skromnie to jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia jest dziecko. Ich piękne plany pękają jednak jak bańka mydlana w wyniku tragicznej, niespodziewanej śmierci Gerrego. Pasmo cierpień zostaje przerwane, gdy Holly ku swojemu zdziwieniu znajduje w skrzynce list podpisany ręką Gerrego. Okazuje się że jest to dopiero pierwszy, spośród dwunastu przychodzących regularnie co miesiąc listów zawierających zadania dla Holly. Zadanie Pierwsze; kupić szałową kieckę na disco. Tak oto rozpoczyna się dla Holly droga do ukojenia i rok przygód, od nocy karaoke z przyjaciółmi, po podróż do Irlandii starannie zaplanowanych i opisanych przez Gerrego przed jego śmiercią w listach z dopiskiem P.S. I love you..

3 Filmy podobne do Trzy metry nad niebem
Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi jest spokojną studentką, Hache jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.


Podobieństwo dodane przez: ewula102

3 Filmy podobne do Najdłuższa podróż
Najdłuższa podróż

The Longest Ride

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2015

Opis filmu: Romantyczna opowieść o nastoletniej studentce, która wiąże się z mężczyzną-kowbojem z zupełnie innego świata. Jest to film o pięknej miłości oraz poświęceniu dla uczucia.


Podobieństwo dodane przez: Zabujana

2 Filmy podobne do LOL
LOL

LOL

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Tytułowa bohaterkę rzuca chłopak, dziewczyna zaczyna się spotykać z jego najlepszym przyjacielem.


Podobieństwo dodane przez: Niusiaaa448

1 Filmy podobne do Like Crazy
Like Crazy

Like Crazy

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Młody Amerykanin oraz Brytyjka w tym samym wieku, spotykają się w koledżu i zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Kłopoty zaczynają się, gdy ona musi opuścić Amerykę. Oboje będą musieli podjąć wyzwania wynikające ze związku na odległość.

1 Filmy podobne do Zostań, jeśli kochasz
Zostań, jeśli kochasz

If I Stay

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Główną bohaterką filmu jest Mia Hall (Chloe Grace Moretz) bardzo utalentowana, ale nieśmiała dziewczyna, która musi podjąć wybór, który zadecyduje o jej dalszym życiu. Chciałaby podążać za swoimi muzycznymi marzeniami, ale musiałaby wyprowadzić się z domu i porzucić swoją wielką miłość. Sytuacja zmienia się, gdy za sprawą pewnego wydarzenia Mia zostaje zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią i staje przed wyborem strony, po której zostanie.


Podobieństwo dodane przez: banansong

1 Filmy podobne do Dary Anioła: Miasto kości
Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones

Gatunek: Fantasy

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…


Podobieństwo dodane przez: Zabujana

0 Filmy podobne do Tylko Ciebie chcę
Tylko Ciebie chcę

Tengo ganas de ti

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Hache wraca do Barcelony. Podczas jego nieobecności wszystko się zmieniło, ale miłość do Babi pozostała równie silna.


Podobieństwo dodane przez: kiniiak

0 Filmy podobne do 500 dni miłości
500 dni miłości

(500) Days of Summer

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Tom zostaje rzucony przez swoją dziewczynę Summer. Chłopak wraca myślami do 500 dni z ich związku aby odkryć co poszło nie tak.


Podobieństwo dodane przez: julxett

Znasz podobny film do Love, Rosie? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (1)
goldenangel6
goldenangel6

2016-07-04 | 12:41:08


Ekstra film. Pokazuje, że ludzie mimo wszelkich niedogodności i zawiłości mogą być razem.