Zwiastun Keith

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Keith

4.26 Filmy podobne do Keith
105 głosów

Keith

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2008

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Popularna w szkole 17 latka, myśli, że ma poukładane życie, dopóki nie poznaje Keitha Zetterstroma. Bohaterka dziwnie się czuje widząc małe zainteresowanie ze strony chłopaka, ale wszystko się zmienia kiedy poznaje jego sekret.

120 Filmy podobne do Szkoła uczuć
Szkoła uczuć

A Walk to Remember

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Szkoła uczuć to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują.

107 Filmy podobne do Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Umierająca na białaczkę dziewczyna postanawia wykorzystać jak najpełniej ostatnie miesiące życia, które jej pozostały.

97 Filmy podobne do Ósmoklasiści nie płaczą
Ósmoklasiści nie płaczą

Achtste Groepers Huilen Niet

Gatunek: Dramat, Familijny

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Dwunastoletnia Akkie jest energiczna, pewna siebie i lubiana przez wszystkich. Uwielbia piłkę nożną i jako zawodniczka szkolnej drużyny nie ma sobie równych na boisku. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że dziewczynka cierpi na białaczkę. Mimo tej druzgocącej diagnozy, Akkie zachowuje pozytywne nastawienie do świata - heroicznie walczy z chorobą i póki starcza jej sił - bierze udział w treningach swego zespołu. Kiedy nie może już grać, jej kolega z boiska i niegdyś największy przeciwnik, Joep, postanawia zrealizować pewien plan... Wzruszająca opowieść o dorastaniu, pierwszym uczuciu i walce z chorobą. Scenariusz filmu oparty został na bestsellerowej powieści dla młodzieży pióra holenderskiego pisarza Jacquesa Vriensa.

71 Filmy podobne do LOL
LOL

LOL

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Tytułowa bohaterkę rzuca chłopak, dziewczyna zaczyna się spotykać z jego najlepszym przyjacielem.

66 Filmy podobne do Trzy metry nad niebem
Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi jest spokojną studentką, Hache jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.

63 Filmy podobne do I że cię nie opuszczę
I że cię nie opuszczę

Vow

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Żona głownego bohatera w wyniku wypadku traci pamięć. Leo robi wszystko aby jego żona ponownie się w nim zakochała.

63 Filmy podobne do Twój na zawsze
Twój na zawsze

Remember Me

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Tyler Hawkins jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza - Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej.

33 Filmy podobne do Bez mojej zgody
Bez mojej zgody

My Sisters Keeper

Gatunek: Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Co trzyma rodzinę razem? Oto wzruszająca historia o ludzkich emocjach, które towarzyszą kochającej się rodzinie, wystawionej na wielką próbę przez chorobę dziecka. Cameron Diaz, Abigail Breslin, Alec Baldwin i reszta doskonałej obsady wnieśli niesamowitą wrażliwość do opowieści o 11-letniej Annie Fitzgerald. Została poczęta, aby mogła stać się dawcą dla swej chorej na białaczkę siostry, jednak ostatecznie domaga się prawa do dysponowania własnym ciałem. Ten akt wolnej woli może rozdzielić Fitzgeraldów. Może też być pierwszym krokiem do zwycięstwa poświęcenia, godności i zrozumienia co naprawdę oznacza bycie rodziną.

29 Filmy podobne do October Baby
October Baby

October Baby

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Bohaterką October Baby jest młoda kobieta, której świat wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że została adoptowana, po tym jak jej biologiczna matka chciała usunąć ciążę. W roli głównej zagrała Rachel Hendrix, a partnerują jej Jason Burkey, John Schneider i Jasmine Guy.

29 Filmy podobne do Bezpieczna przystań
Bezpieczna przystań

Safe Haven

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Do małego miasteczka w Północnej Karolinie przyjeżdża tajemnicza kobieta o imieniu Katie. Jest młoda i atrakcyjna, ale wiedzie życie pustelniczki. Wycofana, cicha, stroni od kontaktów towarzyskich, pozostaje na uboczu miejscowej społeczności. Pewnego dnia los stawia na jej drodze właściciela małego sklepiku. Alex jest wdowcem, samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Pojawia się nić sympatii, Katie powoli zaczyna wpuszczać Alexa do swojego świata. I wtedy pojawia się widmo upiornej przeszłości.

28 Filmy podobne do Pierwszy raz
Pierwszy raz

Love at First Hiccup

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Nieśmiały pierwszak Victor zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. Problem w tym, że cierpi na pewną wstydliwą przypadłość, która ujawnia się w najmniej pożądanych chwilach...

24 Filmy podobne do P.S. Kocham cię
P.S. Kocham cię

P.S. I Love You

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2007

Opis filmu: Gerry i Holly są młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie małżeństwem. Mimo tego że żyją dość skromnie to jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia jest dziecko. Ich piękne plany pękają jednak jak bańka mydlana w wyniku tragicznej, niespodziewanej śmierci Gerrego. Pasmo cierpień zostaje przerwane, gdy Holly ku swojemu zdziwieniu znajduje w skrzynce list podpisany ręką Gerrego. Okazuje się że jest to dopiero pierwszy, spośród dwunastu przychodzących regularnie co miesiąc listów zawierających zadania dla Holly. Zadanie Pierwsze; kupić szałową kieckę na disco. Tak oto rozpoczyna się dla Holly droga do ukojenia i rok przygód, od nocy karaoke z przyjaciółmi, po podróż do Irlandii starannie zaplanowanych i opisanych przez Gerrego przed jego śmiercią w listach z dopiskiem P.S. I love you..

17 Filmy podobne do Czekając na wieczność
Czekając na wieczność

Waiting for Forever

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Emma i Will byli najlepszymi przyjaciółmi odkąd pamiętają. Ich drogi rozeszły się. Teraz, kiedy serial Emmy spadł z anteny, a jej ojciec choruje, dziewczyna powraca do rodzinnej miejscowości. Tam ponownie spotyka Willa. Przyjaźń rozkwita na nowo, przekształcając się w miłość. Czy jednak Emma jest na to uczucie gotowa?

15 Filmy podobne do Restless
Restless

Restless

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…

5 Filmy podobne do Zostań, jeśli kochasz
Zostań, jeśli kochasz

If I Stay

Gatunek: Dramat

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Główną bohaterką filmu jest Mia Hall (Chloe Grace Moretz) bardzo utalentowana, ale nieśmiała dziewczyna, która musi podjąć wybór, który zadecyduje o jej dalszym życiu. Chciałaby podążać za swoimi muzycznymi marzeniami, ale musiałaby wyprowadzić się z domu i porzucić swoją wielką miłość. Sytuacja zmienia się, gdy za sprawą pewnego wydarzenia Mia zostaje zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią i staje przed wyborem strony, po której zostanie.

2 Filmy podobne do Dziś jestem blondynką
Dziś jestem blondynką

Heute bin ich blond

Gatunek: dramat, komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Film opowiada historię Sophie, która niespodziewanie dowiaduje się ze ma rzadki i złośliwy nowotwór, z niewielka szansą na wyleczenie. Jednak aby nie stać się dziewczyna z metką CHORA postanawia kupić dziewięć różnych peruk by w każdej z nich prowadzić odmienne życie.


Podobieństwo dodane przez: lizzy

2 Filmy podobne do Pamiętnik
Pamiętnik

The Notebook

Gatunek: Melodramat

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Allie i Noah zakochują się w sobie jeszcze jako nastolatkowie. Jednak młoda para zostaje rozdzielona przez rodziców Allie. Po kilku latach spotykają się ponownie i ich namiętność wybucha z dawną siłą, lecz czy dane będzie im być razem?


Podobieństwo dodane przez: kiwi190

1 Filmy podobne do Piękna i szalona
Piękna i szalona

Crazy/Beautiful

Gatunek: Romans, Dramat

Rok produkcji: 2001

Opis filmu: Córka kongresmena zakochuje się w latynosie pochodzącym z ubogiej rodziny. Ta znajomość nie podoba się wysoko postawionym rodzicom dziewczyny.

1 Filmy podobne do Śmierć superbohatera
Śmierć superbohatera

Death of a Superhero

Gatunek: Dramat, Animacja

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Donald jest chory na raka, ale nie chce pokazać swojego strachu przed śmiercią i rysuje komiks wybierając siebie do roli superbohatera. Rodzice wysyłają go więc do różnych psychiatrów, ale nie przynosi to efektów. W końcu trafia do dr. Kinga i mimo że początkowo chłopiec mu nie ufa, udaje mu się z nim zaprzyjaźnić.


Podobieństwo dodane przez: Reprezent

1 Filmy podobne do Buntownik z wyboru
Buntownik z wyboru

Good Will Hunting

Gatunek: Dramat obyczajowy

Rok produkcji: 0

Opis filmu: Will Hunting to skłócony z życiem młody chłopak. Nie ma większych ambicji, niewiele oczekuje od losu. Pracuje dorywczo, a wieczorami włóczy się po okolicznych barach... do czasu! Zwrot w jego życiu następuje, gdy nieoczekiwanie odkryte zostają jego niezwykłe zdolności matematyczne. Will musi zdecydować, czy podjąć rzucone mu przez los wezwanie i spróbować zmienić swój stosunek do świata, czy też, dalej wieść nic nie znaczącą, lecz wygodną egzystencję na pograniczu prawa. W zmaganiach z samym sobą pomaga mu piękna studentka i psycholog, który słynie z niekonwencjonalnych metod działania. Dochodzi do starcia dwóch silnych osobowości, które przynosi zaskakujący efekt...


Podobieństwo dodane przez: buntowniczka

0 Filmy podobne do Gwiazd naszych wina
Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars

Gatunek: Dramat, Romans

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy – poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.


Podobieństwo dodane przez: dyna27

Znasz podobny film do Keith? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)