Zwiastun Kac Vegas

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Kac Vegas

4.27 Filmy podobne do Kac Vegas
81 głosów

The Hangover

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2009

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Czterech przyjaciół spędza wieczór kawalerski w Las Vegas. Po obudzeniu się rano, okazuje się, że nic nie pamiętają z ostatniej nocy oraz, że jednego z nich brakuje.

59 Filmy podobne do Projekt X
Projekt X

Project X

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2012

Opis filmu: Nastolatek postanawia zrobić domówkę pod nieobecnością rodziców. Cała impreza jednak wymyka się spod kontroli i prowadzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji.

22 Filmy podobne do Zanim odejdą wody
Zanim odejdą wody

Due Date

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Główny bohater chcę z całych sił zdąrzyć na poród żony, niefortunnie podczas jego podróży będzie towarzyszył mu nieznośny początkujący aktor.

22 Filmy podobne do Duże dzieci
Duże dzieci

Grown Ups

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego trenera. Przyjaciele na nowo przeżywają szkolne czasy, nabijają się z siebie i usiłują pokazać dzieciom, że można się bawić tak jak za dawnych czasów.

15 Filmy podobne do nieletni pełnoletni
nieletni pełnoletni

21 and Over

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego dnia w życiu... Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły... To wszystko nie tak miało wyglądać.

5 Filmy podobne do Jutro będzie futro
Jutro będzie futro

Hot Tube Time Machine

Gatunek: Komedia, Sci-Fi

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy nic już nie sprawia radości. Wydaje się, że dla grupy facetów wypad za miasto, do miejsca gdzie spędzali najlepsze dni swej młodości, to najlepszy sposób na odrobinę rozrywki. Kiedy jednak po nocy imprezowania i gorącej kąpieli w jacuzzi cofają się w czasie do lat 80, okazuje się, że impreza dopiero się zaczyna! W czasach kiedy Michael Jackson był jeszcze czarny, a facebook, iphone i viagra były co najwyżej w sferze marzeń, czwórka bohaterów z przyszłości będzie mogła wyszaleć się za wszystkie czasy, a jeśli starczy im odwagi może nawet zmienią nieco swą przyszłość. Jedno jest pewne: będzie bezwstydnie, skandalicznie, grzesznie i …śmiesznie.

3 Filmy podobne do Last Vegas
Last Vegas

Last Vegas

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Niegrzeczna komedia z klasą i obsadą z najwyższej półki. W pewnym wieku wolno Ci wszystko, ale czy wszyscy są na to gotowi? Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem? Drżyj Las Vegas! Będzie się działo!

-1 Filmy podobne do Mama
Mama

Mama

Gatunek: Horrror

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Guillermo del Toro przedstawia mroczny thriller o nadprzyrodzonej sile matczynej miłości! W rolach głównych: nominowana do Nagrody Akademii Filmowej Jessica Chastain oraz Nikolaj Coster-Waldau. Dwie małe dziewczynki znikają w lesie w tajemniczych okolicznościach po tym, jak ich rodzice zostają zamordowani. Kilka lat później udaje się odnaleźć siostry, które w końcu mogą rozpocząć nowe życie. Niestety, gdy światło gaśnie okazuje się, że nadal jest COŚ, co chce odnaleźć dziewczynki i utulić je do snu.


Podobieństwo dodane przez: klimeqq

Znasz podobny film do Kac Vegas? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Kac Vegas w Bangkoku
Kac Vegas w Bangkoku

The Hangover Part II

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Kontynuacja Kac Vegas. Tym razem akcja dzieje się w Tajlandii gdzie jeden z przyjaciół bierze ślub. Wieczór kawalerski kończy się jak w pierwszej części, czyli bardzo dużą ilością znaków zapytania.

Komentarze (0)