Zwiastun Jeździec znikąd

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Jeździec znikąd

3.91 Filmy podobne do Jeździec znikąd
11 głosów

The Lone Ranger

Gatunek: Przygodowy, Western

Rok produkcji: 2013

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Jeździec znikąd to trzymający w napięciu, kipiący akcją i humorem film przygodowy, w którym słynny, zamaskowany bohater powraca na ekrany w całkowicie nowej odsłonie. Indiański wojownik, Tonto (Johnny Depp), opowiada nieznane dzieje Johna Reida (Armie Hammer), który z przeciętnego prawnika stał się legendą wymiaru sprawiedliwości. Tonto zabiera widzów na Dziki Zachód, w szaloną podróż, obfitującą w niezwykłe zwroty akcji i zabawne nieporozumienia, które towarzyszą dwóm bohaterom w ich zmaganiach ze sobą nawzajem, ale przede wszystkim z wszechobecną chciwością i korupcją.

7 Filmy podobne do Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of Caribbean:The Curse of the Black Pearl

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Rok produkcji: 2003

Opis filmu: Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa, Czarną Perłę, a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth, Willem Turnerem. Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty H.M.S. Interceptor obaj wyruszają w pościg. Ich z kolei goni na statku H.M.S. Dauntless narzeczony Elizabeth - komandor Norrington. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę Isla de Muerte, gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przeistaczają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.

Znasz podobny film do Jeździec znikąd? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)