Zwiastun Jeszcze większe dzieci

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Jeszcze większe dzieci

4.67 Filmy podobne do Jeszcze większe dzieci
3 głosów

Grown Ups 2

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2013

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Gwiazdorska obsada komedii Duże dzieci powraca (w ekscytująco rozszerzonym składzie), by dać wam jeszcze więcej śmiechu w filmie Jeszcze większe dzieci. Lenny przeprowadził się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka, tam gdzie się wychował. Tym razem to on i jego przyjaciele dostaną lekcję życia od swoich dzieci. A stanie się to w dniu, w którym wszystko może się zdarzyć: ostatniego dnia szkoły przed wakacjami.

41 Filmy podobne do Millerowie
Millerowie

We re the Millers

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: David Burke jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada. Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose, niedoszłego klienta Kenny’ego oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey obmyśla niezawodny plan.

23 Filmy podobne do Kac Vegas
Kac Vegas

The Hangover

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Czterech przyjaciół spędza wieczór kawalerski w Las Vegas. Po obudzeniu się rano, okazuje się, że nic nie pamiętają z ostatniej nocy oraz, że jednego z nich brakuje.

8 Filmy podobne do Żona na niby
Żona na niby

Just Go With It

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości.

3 Filmy podobne do Jutro będzie futro
Jutro będzie futro

Hot Tube Time Machine

Gatunek: Komedia, Sci-Fi

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy nic już nie sprawia radości. Wydaje się, że dla grupy facetów wypad za miasto, do miejsca gdzie spędzali najlepsze dni swej młodości, to najlepszy sposób na odrobinę rozrywki. Kiedy jednak po nocy imprezowania i gorącej kąpieli w jacuzzi cofają się w czasie do lat 80, okazuje się, że impreza dopiero się zaczyna! W czasach kiedy Michael Jackson był jeszcze czarny, a facebook, iphone i viagra były co najwyżej w sferze marzeń, czwórka bohaterów z przyszłości będzie mogła wyszaleć się za wszystkie czasy, a jeśli starczy im odwagi może nawet zmienią nieco swą przyszłość. Jedno jest pewne: będzie bezwstydnie, skandalicznie, grzesznie i …śmiesznie.

2 Filmy podobne do Rodzinne rewolucje
Rodzinne rewolucje

Blended

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Lauren i Jill to samotni rodzice, którzy spotykają się na randce w ciemno i wystarczy im to, aby stwierdzić, że był to pierwszy i ostatni raz. Każde z nich postanawia więc wyjechać na wakacje z dziećmi, jednak okazuje się, że nie uwolnią się od siebie tak łatwo, bo wybrali wakacje w tym samym miejscu.

Filmy podobne do Duże dzieci
Duże dzieci

Grown Ups

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego trenera. Przyjaciele na nowo przeżywają szkolne czasy, nabijają się z siebie i usiłują pokazać dzieciom, że można się bawić tak jak za dawnych czasów.

Komentarze (0)