Zwiastun Ilu miałaś facetów?

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Ilu miałaś facetów?

4.50 Filmy podobne do Ilu miałaś facetów?
10 głosów

Whats Your Number?

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2011

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Komedia o dziewczynie, która postanawia odwiedzić wszystkich swoich dwudziestu byłych chłopaków, by przekonać się raz na zawsze, czy któryś z nich nie jest miłością jej życia.

19 Filmy podobne do Brzydka prawda
Brzydka prawda

The Ugly Truth

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

4 Filmy podobne do Notting Hill
Notting Hill

Notting Hill

Gatunek: Komedia romantyczna

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: William Thacker mieszka w zachodnim Londynie, w dzielnicy dla indywidualistów - Notting Hill. Jest rozwiedziony, sam myśli o sobie jako o dziwnym człowieku żyjącym na pół gwizdka. Dzieli swoje mieszkanie z dziwacznym, nieogolonym Walijczykiem, Spikem. Utrzymanie zapewnia mu kiepsko prosperująca księgarnia, której jest właścicielem. Pewnego dnia, przychodzi rano do swojej księgarni, wita się ze swym entuzjastycznym asystentem i gdy ten wychodzi, aby napić się cappucino, drzwi otwierają się cicho, William podnosi wzrok i jest zdumiony widząc, że jego klientką jest Anna Scott, największa współczesna gwiazda filmowa...

3 Filmy podobne do Szefowie wrogowie
Szefowie wrogowie

Horrible Bosses

Gatunek: Komedia kryminalna

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Dla Nicka, Kurta i Dalea, jedyne co uczyniłoby ich codzienną harówkę bardziej znośną, to posiekanie ich nieznośnych szefów na kawałki. Rezygnacja z pracy nie wchodzi w grę, toteż pod wpływem kilku drinków i rady byłego więźnia, decydują się na pozbycie się swoich szefów... raz na zawsze.

0 Filmy podobne do Serce nie sługa
Serce nie sługa

Prime

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Rok produkcji: 2005

Opis filmu: 37-letnia Rafi (Uma Thurman), organizatorka sesji zdjęciowych, tuż po rozstaniu z mężem spotyka 23-letniego malarza Davida (Bryan Greenberg). Davida i Rafi dzieli nie tylko spora różnica wieku, ale także pochodzenie i poczucie niezależności. On, wychowany według zasad judaizmu, jest miłośnikiem hip hopu i malarzem-amatorem, mieszkającym nadal z dziadkami. Ona jest niepraktykującą katoliczką i doskonale porusza się w świecie mody, pełnym blichtru i luksusu. Meryl Streep – wciela się w postać dr Lisy Metzger, do której Rafi zwraca się o pomoc w przezwyciężeniu strachu przed zbliżeniem do nowego partnera. Wkrótce, ku przerażeniu terapeutki, okazuje się, że obiekt zainteresowania Rafi jest... synem Lisy. Taka historia mogła się wydarzyć tylko w Nowym Jorku!

-1 Filmy podobne do Sekstaśma
Sekstaśma

Sex Tape

Gatunek: Komedia

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Annie i Jay chcą podkręcić swoje życie erotyczne i postanawiają nagrać tytułową sekstaśmę. Niestety, okazuje się, że film został upubliczniony i para musi zrobić wszystko, żeby to odkręcić.

Znasz podobny film do Ilu miałaś facetów?? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)