Zwiastun Igrzyska śmierci

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Igrzyska śmierci

4.23 Filmy podobne do Igrzyska śmierci
43 głosów

The Hunger Games

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2012

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Co roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w organizowanych przez bezwzględne władze igrzyskach. Bohaterem transmitowanego przez telewizję turnieju zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do znakomicie wyszkolonych zawodników, Katniss zdana jest wyłącznie na własny instynkt, spryt, odwagę oraz pomoc byłego mistrza. Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych...

59 Filmy podobne do Niezgodna
Niezgodna

Divergent

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: To co czyni Cię wyjątkowym, czyni Cię niebezpiecznym... W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiadasz żadnej z pięciu kluczowych cech, będziesz żyć na marginesie. Jeśli zaś masz więcej niż jedną z nich, jesteś NIEZGODNYM i czeka Cię całkowita eliminacja. Chyba, że – tak jak Beatrice - uda Ci się uciec i znaleźć drogę do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie bezdusznemu systemowi. Beatrice musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to co kocha najbardziej.

8 Filmy podobne do Więzień labiryntu
Więzień labiryntu

The Maze Runner

Gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: FIlm rozpoczyna się , gdy Thomas (Dylan OBrien) budzi się nagle w ciemnej windzie, niczego nie pamiętając. Okazuje się, że trafi do Strefy, miejsca, w którym mieszka wielu innych chłopców, a którzy znaleźli się tam w podobny sposób. Teren otacza wysoki mur, który każdego ranka otwiera się ukazując wejście do labiryntu. Chłopcy od dawna szukają drogi wyjścia i mają nadzieję, że pomoże im w tym będąca w stanie śpiączki Teresa (Kaya Scodelario), a pojawiając się w Strefie trzyma w dłoni tajemniczą notatkę.

3 Filmy podobne do Dawca pamięci
Dawca pamięci

The Giver

Gatunek: Dramat, Sci-Fi

Rok produkcji: 2014

Opis filmu: Film został stworzony na podstawie powieści o tym samym tytule i opowiada historię Jonasa żyjącym w świecie, w którym nie ma wad, wszyscy są szczęśliwi i nikt nie zna takich pojęć jak wojna, ból czy smutek. Każdy ma też przypisaną rolę, a Jonasowi trafia się tzw. Odbiorca wspomnień. Zaczyna więc szkolenie w tym kierunku prowadzone przez starszego mężczyznę, który jest byłym Odbiorcą. Gdy chłopak pozna dzięki temu świat nowych uczuć i emocji, gdzie nie wszystko jest tak idealne, zda sobie sprawę, że całe społeczeństwo żyje w kłamstwie i będzie chciał to zmienić.

1 Filmy podobne do Jestem numerem cztery
Jestem numerem cztery

I Am Number Four

Gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: John Smith to pozornie zwyczajny młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA. W rzeczywistości jest jednak uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Trafia do cichego miasteczka w Ohio. Tu spotyka Sarę Hart, dziewczynę miejscowej gwiazdy footballu. Rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce jednak John i jego szkolna miłość znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okazuje się, że John jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej, unicestwionej planety, ściganych przez bezlitosnego wroga. Numer Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Teraz kolej na Numer Cztery. By ocalić skórę, John będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.


Podobieństwo dodane przez: nikola33

Znasz podobny film do Igrzyska śmierci? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games:Catching Fire

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Rok produkcji: 2013

Opis filmu: Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych Igrzysk śmierci, które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem.

Komentarze (0)