Zwiastun Honey

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Honey

3.89 Filmy podobne do Honey
9 głosów

Honey

Gatunek: Melodramat, Muzyczny

Rok produkcji: 2003

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Ambitna tancerka i początkująca choreografka zawsze wierzyła w swoje możliwości mimo tego, że nawet ci, którzy bardzo ją kochają czasem wątpili w jej sukces. Honey, nie zgadzając się z zachowawczymi wyborami rodziców, które mają zapewnić jej bezpieczną przyszłość, przenosi się do samego centrum miasta pełnego dźwięków, energii i muzyki. Właśnie życie w otoczeniu muzyki, jest tym, czego dziewczyna pragnie najbardziej.

3 Filmy podobne do Step Up
Step Up

Step Up - Taniec zmysłów

Gatunek: Romans, Muzyczny

Rok produkcji: 2006

Opis filmu: Tyler Gage wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole tańca. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje piękną studentkę. Dziewczyna wciągnie go w świat muzyki i pomoże mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca. A w międzyczasie zapłonie między nimi gorące uczucie.

1 Filmy podobne do StreetDance 3D
StreetDance 3D

StreetDance 3D

Gatunek: Muzyczny

Rok produkcji: 2010

Opis filmu: Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jayu (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdanceową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów. Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę dziewczyna walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do zwycięstwa. Jednak po serii komplikacji zaczyna poważnie wątpić w swoje umiejętności.

Znasz podobny film do Honey? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Filmy podobne do Honey 2
Honey 2

Honey 2

Gatunek: Dramat, Komedia, Muzyczny

Rok produkcji: 2011

Opis filmu: Wiecznie żywe dziedzictwo legendarnej tancerki i choreograf Honey Daniels! Po różnych zatargach z prawem, wychowanej na Bronksie Marii nie pozostaje nic innego jak odbudować swoje życie w oparciu o talent do tańca, zwłaszcza street dance, i ogromne, niespełnione ambicje.

Komentarze (0)