Zwiastun Gwiezdne wojny: Wojny klonów

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Gwiezdne wojny: Wojny klonów

3.00 Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Wojny klonów
3 głosów

Star Wars: The Clone Wars

Gatunek: Animacja, Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2008

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padme Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy – pod wodzą Palpatinea, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa – zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata Gwiezdnych Wojen znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

0 Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo
Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Anakin poznaje swoje przeznaczenie i wyrusza w podróż, której tłem będzie galaktyka stojąca w obliczu konfliktu zagrażającego jej istnieniu. Darth Vader jest obiecującym dziewięciolatkiem o imieniu Anakin Skywalker, a Obi-Wan Kenobi - młodym i ambitnym rycerzem Jedi. Historia zaczyna się gdy Rycerze Jedi ewakuują królową Padme Amidalę (Natalie Portman) z jej planety Naboo. Ich uszkodzony statek ląduje na pustynnej planecie Tatooine. Mieszka na niej obdarzony niezwykłą mocą Anakin. Według Qui-Gona to właśnie on jest wybrańcem który ma przywrócić równowagę mocy.

Znasz podobny film do Gwiezdne wojny: Wojny klonów? Dodaj go:Jeżeli nie ma w naszej bazie filmu, który chcesz dodać jako podobny możesz dodać ten film do bazy, kliknij - Dodaj film
Ten film nie ma dodanych żadnych kontynuacji.
Komentarze (0)