Zwiastun Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów

KLIKNIJ aby wyjść ze zwiastunaFilmy podobne do Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów

3.57 Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
7 głosów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2005

Zobacz zwiastun

Opis filmu

Anakin staje przed ostatecznym wyborem i ulega zgubnemu wpływowi ciemnej strony mocy. Przywdziewa czarną zbroję i maskę, które stały się legendą. Po 30 latach oczekiwania widzowie staną się świadkami narodzin Dartha Vadera... Dowiedzą się, dlaczego Anakin Skywalker – rycerz Jedi, który miał przywrócić równowagę w galaktyce – stał się prawą ręką Imperatora. Dowiedzą się, dlaczego Obi-Wan Kenobi i Yoda uniknęli losu innych Jedi i skazani zostali na życie w ukryciu na odległych, niedostępnych planetach. Dowiedzą się, dlaczego mądry kanclerz Palpatine zmienił się w bezwzględnego Imperatora. Dowiedzą się, dlaczego dzieci Anakina, Luke’a Skywalkera i Leię Organę, rozdzielono po urodzeniu, co nie przeszkodziło im później stanąć na czele rebelii przeciwko znienawidzonemu Imperium...

0 Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Wojny klonów
Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Star Wars: The Clone Wars

Gatunek: Animacja, Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2008

Opis filmu: Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padme Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy – pod wodzą Palpatinea, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa – zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata Gwiezdnych Wojen znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

0 Filmy podobne do Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy
Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy

Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy

Gatunek: Dokumentalny

Rok produkcji: 2004

Opis filmu: Empire of Dreams to ponad dwugodzinny dokument telewizyjny ukazujący kulisy realizacji jednej z najsłynniejszych trylogii w historii kina - Gwiezdnych Wojen.

0 Filmy podobne do Avatar
Avatar

Avatar

Gatunek: Sci-Fi

Rok produkcji: 2009

Opis filmu: Avatar opowiada historię Jakea Sullyego - sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym... Jake trafia na Pandorę: planetę zamieszkiwaną przez Navi - człekopodobna rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na dziesięć stóp, pokryte niebieską skórą Navi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych minerałów zagrażają egzystencji Navi.


Podobieństwo dodane przez: Magdalen15

Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo
Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 1999

Opis filmu: Anakin poznaje swoje przeznaczenie i wyrusza w podróż, której tłem będzie galaktyka stojąca w obliczu konfliktu zagrażającego jej istnieniu. Darth Vader jest obiecującym dziewięciolatkiem o imieniu Anakin Skywalker, a Obi-Wan Kenobi - młodym i ambitnym rycerzem Jedi. Historia zaczyna się gdy Rycerze Jedi ewakuują królową Padme Amidalę (Natalie Portman) z jej planety Naboo. Ich uszkodzony statek ląduje na pustynnej planecie Tatooine. Mieszka na niej obdarzony niezwykłą mocą Anakin. Według Qui-Gona to właśnie on jest wybrańcem który ma przywrócić równowagę mocy.

Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 2002

Opis filmu: Gdy Wojny Klonów ogarniają całą galaktykę, Anakin Skywalker i jego nowy padawański uczeń, Ahsoka Tano, wyruszają w niebezpieczną misję, aby uratować porwanego syna pana zbrodni Jabby the Hutta. Renegat Hrabia Dooku chce za wszelką cenę im przeszkodzić i z pomocą swojej zabójczyni Asajją Ventressą sprawia, że będzie to misja ze śmiertelnymi konsekwencjami. W międzyczasie na linii frontu Obi-Wan Kenobi i Mistrz Yoda prowadzą ogromną armię klonów w odważnej próbie pokonania armii droidów i oparcia się sile ciemnej strony. Miecze świetlne w pogotowiu! Nowa era przygody już czeka!

Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja

Star Wars: Episode IV - New Hope

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 1977

Opis filmu: Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium. Darth Vader musi je odzyskać i odnaleźć ukrytą bazę buntowników.

Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 1980

Opis filmu: Nadeszły mroczne czasy dla Rebelii. Po niszczycielskim ataku na bazę na zimowej planecie Hoth, ścigani przez Imperium Rebelianci rozdzielają się. Luke Skywalker rusza na poszukiwania tajemniczego Mistrza Jedi - Yody na bagnistej planecie Dagobah. W tym czasie Han Solo i Księżniczka Leia wymykają się gwiezdnej flocie Imperium i trafiają do Bespin - pięknego Miasta w Chmurach. Starając się przeciągnąć Lukea na ciemną stronę, Darth Vader zapędza go w pułapkę. Podczas pojedynku na miecze świetlne z Lordem Sithem Luke poznaje straszliwą prawdę o swym dziedzictwie.

Filmy podobne do Gwiezdne wojny: Część VI Powrót Jedi
Gwiezdne wojny: Część VI Powrót Jedi

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi

Rok produkcji: 1983

Opis filmu: W niezwykle widowiskowym, finałowym rozdziale sagi Gwiezdnych Wojen, Luke Skywalker i Księżniczka Leia ratują Hana Solo uwięzionego na Tatooine przez najbardziej odrażającego gangstera w galaktyce zwanego Jabba the Hutt. Rebelianci wraz z plemieniem Ewoków walczą z siłami Imperium na zalesionym księżycu Endor. W tym samym czasie Imperator i Darth Vader próbują znaleźć sposób, by przeciągnąć Lukea na ciemną stronę a z kolei młody Skywalker desperacko stara się obudzić w swym ojcu dawno uśpionego ducha Jedi. Galaktyczna wojna domowa znajduje swoją kulminację gdy połączone siły Rebeliantów atakują niedokończoną i bezbronną drugą Gwiazdę Śmierci w bitwie, która wpłynie na przyszłość całej galaktyki.

Komentarze (1)
Grifter
Grifter

2015-04-20 | 01:11:41


Najlepszy epizod z trylogii prequeli.